X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźnienie @, a negatywny test
Odpowiedz

Spóźnienie @, a negatywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dysia115 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście tak kiedyś? Powinnam dostać @ trzy dni temu, normalnie zawsze miałam jak w zegarku, nigdy nie spóźnioną... dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny...

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia115 wrote:
    Czy miałyście tak kiedyś? Powinnam dostać @ trzy dni temu, normalnie zawsze miałam jak w zegarku, nigdy nie spóźnioną... dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny...
    Hej, wystarczy lekki stres, zmiana klimatu i spóźnienie miesiaczki gwarantowane :) no albo druga opcja przesunięta owulacja i cały cykl

  • KwiatKlau Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Mam do Was spraw, bo sama już nie wiem co robić :/

    10.06 miałam coś jakby plamienie implementacyjne, krople na bieliźnie - już wtedy @ spóźniał się 3 dni.
    Wczoraj zrobiłam test - wynik negatywny, a dzisiaj @ spóźnia się już 6 dni.

    Mam jakieś objawy (mdłości, powiększone i tkliwe piersi), ale są to u mnie również oznaki PMS.

    Czy zrobiłam test za wcześnie?

    1 Lamette
    2 Lamette + ovitrelle + utrogestan
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałam oznaki implantacji to na teście coś by już wyszło tak myślę. Możesz zrobić betę I być pewna na 100%

  • kamcia18 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie teraz szalony miesiąc.
    Ostatnia @19.05 , owulacja 09.06 miesiączki dalej brak testy negatywne. Byłam u gina 20.06 stwierdził na USG że widzi z tego ciążę nie okres. Dziś zrobiłam betę wynik<0.2 ale wydaje mi się że miałam dziś plamienie implantacyjne. Jutro kolejna wizyta u gina zobaczymy co zaproponuje..

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamcia18 wrote:
    Hej, u mnie teraz szalony miesiąc.
    Ostatnia @19.05 , owulacja 09.06 miesiączki dalej brak testy negatywne. Byłam u gina 20.06 stwierdził na USG że widzi z tego ciążę nie okres. Dziś zrobiłam betę wynik<0.2 ale wydaje mi się że miałam dziś plamienie implantacyjne. Jutro kolejna wizyta u gina zobaczymy co zaproponuje..
    Tyle dni po owulacji to beta już powinna być pozytywna więc albo coś się przestawiło i owu wystąpiła później i beta przez to negatywna albo po prostu okres się spóźnia i jest to spowodowane problemami z hormonami

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • kamcia18 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Tyle dni po owulacji to beta już powinna być pozytywna więc albo coś się przestawiło i owu wystąpiła później i beta przez to negatywna albo po prostu okres się spóźnia i jest to spowodowane problemami z hormonami


    Dziś miesiączka przyszła, trudno. Zaczynamy walkę na nowo ☺

  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej spóźnia mi się okres 3 dzień . Brzuch mnie lekko po boluje jak na okres , mam tkliwe piersi . Test wychodzi negatywny . Sama nie wiem co myśleć o tym 🤔

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamcia18 wrote:
    Dziś miesiączka przyszła, trudno. Zaczynamy walkę na nowo ☺
    Ja mimo wszystko na twoim miejscu zrobiłabym badania. Będziesz miała czarno na białym czy wszystko jest okej ❤️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Hej spóźnia mi się okres 3 dzień . Brzuch mnie lekko po boluje jak na okres , mam tkliwe piersi . Test wychodzi negatywny . Sama nie wiem co myśleć o tym 🤔
    Betę zrób najlepiej. Jeśli też wyjdzie negatywna to do lekarza i na badania leć. Być może miałaś później owulację bo w końcu testy owulacyjne pokazują tylko pik LH i informują że do owulacji może dojść w przeciągu 24-36 godzin ale nie zawsze do niej dochodzi a dwa że nawet jak test pozytywny to owulacji może nie być w ogóle a cykl jak jest bezowulacyjny to może się skrócić lub wydłużyć. Mówię ci w poniedziałek najlepiej zrób bęte jeśli okresu nie będzie dalej. Jeśli ta będzie negatywna to idź do lekarza🥰

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres dziś dostałam cykl miałam 31 według kalendarza zawsze mam 28-29

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Okres dziś dostałam cykl miałam 31 według kalendarza zawsze mam 28-29
    Być może miałaś później owulację a to wiąże się z późniejszym terminem miesiączki. Mimo wszystko trzymam kciuki za kolejny cykl ❤️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ