Forum W oczekiwaniu na testowanie Staraczki mieszkajace w Londynie
Odpowiedz

Staraczki mieszkajace w Londynie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tapir19 Koleżanka

Wysłany: 17 lutego 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Sa tu jakies staraczki, ktore mieszkaja w Londynie? Piszcie jak chcecie sie wymienic doswiadczeniami :)

ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2015, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie mieszkam w Londynie ale też w UK ;) Długo się starasz?

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • She Wolf Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2015, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja tez w londynie :D

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Katiesz16 Przyjaciółka

Wysłany: 22 lutego 2015, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja tez UK

Widzę ze jest nas trochę więcej po kilka na innych forach z wysp ale sie jakoś solidnie zebrać nie możemy.
    A jak każdy wie mamy trochę mniej pomocy ze strony medycznej niż reszta rodaczek w Polsce wiec fajnie by było sie zebrać razem :)
    Znalazłam jeszcze 2 z wysp ale po kilka dziewczyn do tego jakiś czas temu założyłam forum
    Londyn, UK staramy sie, ale tez trochę ucichło wiec dalej szukam :)

Pozdrawiam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 23:16

w4sqvfxmrcz0kbtk.png

gann90bvdh315n97.png
  • tapir19 Koleżanka

Wysłany: 26 lutego 2015, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj troche nam trudniej,mniej wsparcia.My dopiero trzeci cykl sie staramy.Ale fajnie by bylo zebrac nas chociaz pare :)

ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Katiesz16 Przyjaciółka

Wysłany: 26 lutego 2015, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapir 19
    My Juz 8 cykl teraz.
    Juz w sumie nie wiem czy sie zabrac za badania u GP.
    W polsce w GRUDNIU wszystko mielismy razem z meze ok wiec aż mi sie nie chce zaczynać badań z GP wiem ze będę sie za bardzo denerwować

w4sqvfxmrcz0kbtk.png

gann90bvdh315n97.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego