X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja ho moje kochane. Ja melduję, ze @ chyba się powoli kończy, a ledwo co się rozkręciła. Jakbym nie musiała ze względów higienicznych, to jedna podpaska na całą noc i cały dzień by wystarczyła. W sumie to krwawienie niezbyt wielkie, jak na dwa pierwsze dni. Obawiam się, że może endometrium mi za mało przyrasta podczas cyklu i dlatego mam takie mało obfite @. W ogóle tak mnie dzisiaj dziwni zakuło w macicy po prawej stronie jakby mi się tam jakiś osobnik rozwijał, ale przecież @ jest z normalnym krwawieniem, więc bez przesady. :)
    W sobotę idę do nowej pani gin. Idę do babeczki poleconej przez koleżankę tez z Krakowa :) Może coś więcej mi powie :)
    Aga, na razie nie umawiałam się do twojego lekarza, ale bardzo ci dziękuję za polecenie. Jak będę miała jakieś większe problemy, to wtedy na pewno do niego uderzę.
    We czwartek idę też sprawdzić jak moje TSH się miewa i mam nadzieję, ze znowu poszło w dół. :)

    Uwielbiam fryzjera i mizianie po głowie, a że mój małż nie jest zbyt chętny do miziania mnie po czaszce, to fryzjerskie wizyty mam obowiązkowe. Z resztą tak jak kosmetyczka. Uwielbiam jak ktoś koło mnie chodzi i robi mnie na piękność :) Dlatego czas przed ślubem miałam najlepszy pod słońcem: maseczki, paznokcie, fryzjer, wizażystka... żyć nie umierać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 10:40

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna nie ma problemu :p

    Co do miziania to kocham mizianie po stopkach a M ma juz dosc miziania stopek non stop :p

    Co do robienia przy sobie to jestem z zawodu i kursow kosmetyczka w zawodzie nie pracuje ale wiekszosc kolo siebie i mamuski robie sama :) tylko fryzjer wyrecza mnie z wlosami :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde pochwalilam sie przed czasem :( krew dalej zalewa.. zastanawia mnie czego sie bede pozbywac podczas @ skoro tyle krwi przez 8 dni juz poszło... :/

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może zatestuje jutro? cz za wcześnie teoretycznie będzie 11 dpo 24dc

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    może zatestuje jutro? cz za wcześnie teoretycznie będzie 11 dpo 24dc

    Może poczekaj do czwartku lub piątek:) w piątek ma być 13 - może akurat będzie szczęśliwy dla Ciebie! :)

    kotek87 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    może zatestuje jutro? cz za wcześnie teoretycznie będzie 11 dpo 24dc
    Kotek testuj :) Nic się nie przejmuj :)

    kaha, kotek87 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Kurde pochwalilam sie przed czasem :( krew dalej zalewa.. zastanawia mnie czego sie bede pozbywac podczas @ skoro tyle krwi przez 8 dni juz poszło... :/

    A nie próbowałaś pójśc do lekarza w czasie tych krawien? Kurde wiem, że masz to badanie 26.01 ale może do tego czasu coś poradzi, przecież to można oszaleć z takim długim krawieniem :(

    Tulę <3 <3

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna - masz niemal identycznie jak ja. Gdyby nie większe krwawienie w pierwszym dniu @ to bym pomyślała, że to może jednak nie @.
    Tylko później jeszcze plamienia się ciągnęły.

    kaha - z Twoim odbiciem w lustrze nie jest pewnie tak źle :)
    Ja często siedzę na fotelu u fryzjera z zamkniętymi oczami :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A nie próbowałaś pójśc do lekarza w czasie tych krawien? Kurde wiem, że masz to badanie 26.01 ale może do tego czasu coś poradzi, przecież to można oszaleć z takim długim krawieniem :(

    Tulę <3 <3
    Dopiero co bylam u lekarza. Juz wtedy mialam podbarwiony sluz, dostalam leki, m.in na stany zapalne sluzowki. Wiecej mi nic nie poradzi :/ trzeba czekac..
    Oluchna- moje odbicie jest znosne, z reszta mojemu mezowi sie bardzo podobam, ale ja od dziecka mam zanizona samoocene i czuje sie niekomfortowo wsrod tylu swoich odbic ;)

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ❤ mnie w nocy grypa żołądkowa dopadła. :( ledwo żyje. Jeszcze @ dzis ma przyjśc. O dziwo żadnych plamień jeszcze nie ma :D a co do fryzjerów nienawidzę ! Mam bardzo długie włosy i zawsze mnie tak ciągną ze odechciewa mi sie wszystkiego :P

    Katik lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Oluchna - masz niemal identycznie jak ja. Gdyby nie większe krwawienie w pierwszym dniu @ to bym pomyślała, że to może jednak nie @.
    Tylko później jeszcze plamienia się ciągnęły.

    kaha - z Twoim odbiciem w lustrze nie jest pewnie tak źle :)
    Ja często siedzę na fotelu u fryzjera z zamkniętymi oczami :)
    No dokładnie. W ogóle to w pierwszy dzień na początku były tylko plamienia i się zastanawiałam, czy przypadkiem coś się nie mości. No ale jednak. :)
    Kaha, ja też kiedyś uważałam że nie wyglądam zbyt spoko. Ale później jak już jesteś doceniona przez tego jedynego, to na prawdę wszystkie kompleksy znikają. Przynajmniej ja tak miałam. I od razu +100 do pewności siebie. :)

    Zaczął mnie boleć lewy jajnik. O co chodzi w ogóle?

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna moze jajnik przygotowywuje sie na następne jajeczkowanie :) i zgadzam sie z tym jedynym ! Wszystkie
    Kompleksy znikają :P

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    No dokładnie. W ogóle to w pierwszy dzień na początku były tylko plamienia i się zastanawiałam, czy przypadkiem coś się nie mości. No ale jednak. :)
    Kaha, ja też kiedyś uważałam że nie wyglądam zbyt spoko. Ale później jak już jesteś doceniona przez tego jedynego, to na prawdę wszystkie kompleksy znikają. Przynajmniej ja tak miałam. I od razu +100 do pewności siebie. :)

    Zaczął mnie boleć lewy jajnik. O co chodzi w ogóle?
    Powiem Ci, że z tym pobolewaniem jajników to nie ma co aż tak się zastanawiać. Ja już przestałam zwracać uwagę na takie drobne ukłócia itp, bo wydaje mi się, że to jakieś bzdury, które osoby niestarające się nawet nie zauważą ;)
    A co do pewności siebie- w porównaniu z czasem kiedy zaczęliśmy się spotykać- to jest 11 lat temu, to i tak teraz świetnie się czuję ze sobą :) Dawniej nie potrafiłam nawet komplementu przyjąć :)

    Princesska lubi tę wiadomość

  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    We czwartek idę też sprawdzić jak moje TSH się miewa i mam nadzieję, ze znowu poszło w dół. :)

    A jakie masz TSH? I zbijasz lekami?
    Dziewczyny a są może jakieś naturalne sposoby/wspomagacze poprawić wynik TSH? Muszę przyznać,że muszę poszukać informacji bo zupełnie się nie znam, nigdy nie miałam żadnych "odbiegających" od normy wyników badań

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    może zatestuje jutro? cz za wcześnie teoretycznie będzie 11 dpo 24dc

    A może zaczekasz do piatku? Zatestujemy razem, o ile nic się wcześniej nie wydarzy :) Ja co prawda będę dopiero ok. 11dpo, ale 13 w piątek jest dla mnie szczęśliwy :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    A jakie masz TSH? I zbijasz lekami?
    Dziewczyny a są może jakieś naturalne sposoby/wspomagacze poprawić wynik TSH? Muszę przyznać,że muszę poszukać informacji bo zupełnie się nie znam, nigdy nie miałam żadnych "odbiegających" od normy wyników badań
    Powietrze z jodem :) spacery nad morzem, ewentualnie może zejście do kopalni soli. Ale to może co najwyżej lekko wspomóc.

  • paullla Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tu nowa i chciałabym Was poprosic o opinie. czy mi juz padło na oczy czy jak.
    https://zapodaj.net/94bae349a3777.jpg.html


    bladzioch czy zwid ?

    moj drugi cykl staran po poronieniu w 8 tygodniu
    powód puste jajo płodowe
    teraz mamy 10 dpo cykle 28 dniowe

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Powiem Ci, że z tym pobolewaniem jajników to nie ma co aż tak się zastanawiać. Ja już przestałam zwracać uwagę na takie drobne ukłócia itp, bo wydaje mi się, że to jakieś bzdury, które osoby niestarające się nawet nie zauważą ;)
    A co do pewności siebie- w porównaniu z czasem kiedy zaczęliśmy się spotykać- to jest 11 lat temu, to i tak teraz świetnie się czuję ze sobą :) Dawniej nie potrafiłam nawet komplementu przyjąć :)

    Ja tak samo - mnie jajnik bolal jeszcze w drugi dzien @. A krwawienie mialam w miare dlugie bo jeszcze 5 dnia plamienia. Czyli endometrium spaslam. Sebie tez spaslam, wiec od wczoraj jestem na diecie, na ktorej bylam przed smiercia mamy, czyli rozsadnej ulozonej przez dietetyka ;))
    A no i moje 10 testow kasetowych z allegro doszlo ^^ z przesylka cale 22zl. Takze w lutym sobie zalowac nie bede ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 11:46

    kaha lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paullla wrote:
    hej dziewczyny jestem tu nowa i chciałabym Was poprosic o opinie. czy mi juz padło na oczy czy jak.
    https://zapodaj.net/94bae349a3777.jpg.html


    bladzioch czy zwid ?

    moj drugi cykl staran po poronieniu w 8 tygodniu
    powód puste jajo płodowe
    teraz mamy 10 dpo cykle 28 dniowe

    Paulla w sumie to nie wiem :D może powtórz test jutro rano?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha dzięki. Ale będzie to dość trudne bo mieszkam na Śląsku. Czytam na szybko i niedobór wit. b12 też może powodować rozchwiania tarczycowe. No nic, zrobię listę badań do wykonania i muszę zrobić cały panel tarczycowy w każdym razie. Bo ta anemia też może być powiązana coś czuję. Właściwie to chciałam tylko progesteron zrobić a coś przy kłuciu już podpowiedziało mi (chochlik), żeby TSH też

    ckaidqk39a8l7x61.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ