X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kochana czekam na Ciebie, miałyśmy razem iść na fioletową stronę, więc rób test i miejmy formalności za sobą :)

    Kocgana jestes :) bardzo hym chciala ale okaze sie :)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będę tu zaglądać ! Za każdą trzymam mocno kciuki

    Wysyłam wiruski dla każdej po równo !

    Bocianiątko, Maja84, Princesska, Katik, Flowwer lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri, zubii a nie mowilam :) gratuluje i iczywiscie zazdroszcze :) rosnijcie zdrowo inie zapomnijcie o mnie :)
    Helołłł ja też tu jestem i inne dziewczyny również :P :-)
    Zastanawia mnie u Ciebie taka niska temeratura w drugiej fazie cuklu wiesz możę czy to jest spowodowane, pytałas ginekologa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Helołłł ja też tu jestem i inne dziewczyny również :P :-)
    Zastanawia mnie u Ciebie taka niska temeratura w drugiej fazie cuklu wiesz możę czy to jest spowodowane, pytałas ginekologa?

    Jestem zimno skorna :) taka moja uroda, poza tym temp mierze w ustach :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jestem zimno skorna :) taka moja uroda, poza tym temp mierze w ustach :)
    Musisz przerzucić się na dowcipne :P Nawet mi do glowy przyszło że może spisz z otwarta buzią i wyziębiasz :P :D :P

    Jak się czujesz?

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 6dpo i mocny spadek temp. niestety mierzyłam godz. później, więc nie wiem czy to miarodajne...

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, proszę szorować do apteki albo rossmanna po test i dopełnić formalności przejścia na fioletową stronę mocy z Suri. Bo tylko tego podpisu jednego ci brakuje :D

    Princesska, suri2016 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa, termin mam na 08.01.2017 i nie wiem czy wytrzymam do tego czasu... Jestem teraz teoretycznie w 5dpo. Ehh ale ten czas się dłuży.

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina17 wrote:
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa, termin mam na 08.01.2017 i nie wiem czy wytrzymam do tego czasu... Jestem teraz teoretycznie w 5dpo. Ehh ale ten czas się dłuży.
    Witaj! Jak na 8 to będziemy razem testować ;-)

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • Maniaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na chwilę Was zostawić i tyyyleee się dzieje! :))) mi dzisiaj od rana niedobrze i głowa mnie boli ale to raczej za wcześnie na objawy - jestem 9dni po. Ale te objawy to przez Wss zafasolkowane dziewczyny - każda chce do Was dołączyć :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Musisz przerzucić się na dowcipne :P Nawet mi do glowy przyszło że może spisz z otwarta buzią i wyziębiasz :P :D :P

    Jak się czujesz?

    Przexucam sie od nowego cyklu na pewmo :) a tak mi sie dzis cos wydawalo o 4 ze taka przemarznieta jestem ale nie chce sie pocieszac :p

    Czuje sie ok tylko sutki strasznie bolą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Aga, proszę szorować do apteki albo rossmanna po test i dopełnić formalności przejścia na fioletową stronę mocy z Suri. Bo tylko tego podpisu jednego ci brakuje :D

    Zaraz kupie jutro zrobie najwyzej popsuje se urodziny :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie jak się poratować , od rana dokucza mi częste oddawanie moczu i lekkie swędzenie tam na dole ....czym się ratować żeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzić ?? Wcześniej zawsze furagina pomagała ale przy wczesnej ciąży napewno niedopuszczalna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Dziewczyny doradźcie jak się poratować , od rana dokucza mi częste oddawanie moczu i lekkie swędzenie tam na dole ....czym się ratować żeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzić ?? Wcześniej zawsze furagina pomagała ale przy wczesnej ciąży napewno niedopuszczalna...

    Zurawina

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Dziewczyny doradźcie jak się poratować , od rana dokucza mi częste oddawanie moczu i lekkie swędzenie tam na dole ....czym się ratować żeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzić ?? Wcześniej zawsze furagina pomagała ale przy wczesnej ciąży napewno niedopuszczalna...
    Żurawina pod każdą postacią.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto to mówił, że mierzy tempkę pod językiem? Ja mierzyłam dziś tam z ciekawości i prawie 39 stopni o.O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Musisz przerzucić się na dowcipne :P Nawet mi do glowy przyszło że może spisz z otwarta buzią i wyziębiasz :P :D :P

    Jak się czujesz?
    Spadek w tym czasie bardzo dobrze zapowiada, jutro powinien byc drugi skok, trzymam kciuki :D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak popsujesz urodziny, skoro będzie pozytywny test :) Zobaczysz. :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przexucam sie od nowego cyklu na pewmo :) a tak mi sie dzis cos wydawalo o 4 ze taka przemarznieta jestem ale nie chce sie pocieszac :p

    Czuje sie ok tylko sutki strasznie bolą :/
    A Ty z tymi sutkami nie miałaś tak w poprzednim cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Kto to mówił, że mierzy tempkę pod językiem? Ja mierzyłam dziś tam z ciekawości i prawie 39 stopni o.O

    Ja mierze i zobacz na moj wykres :p

    Monia, oluchna jak macie racje to oglosze Was wrozbitami ovufiend :D

    suri2016 lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ