Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowy klub AA - vol. 2 ♥️
Odpowiedz

Styczniowy klub AA - vol. 2 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Migreny to zlo.. Wiem, bo sama mam.
    Dziala Nimesil 🙈 juz sie nie bawie w slabsze leki, bo to i tak bez sensu, ale.. Takie, zeby nie bylo bardzo silne to polecam apap ICE na czolo. 😊

    Oj tak, to straszna przypadłość.

    Dzięki :) spróbuję. Nimesilu nie znam, czy to na receptę?

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Oj tak, to straszna przypadłość.

    Dzięki :) spróbuję. Nimesilu nie znam, czy to na receptę?

    Nimesil jest na receptę.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Oj tak, to straszna przypadłość.

    Dzięki :) spróbuję. Nimesilu nie znam, czy to na receptę?

    Niestety tak, ale rozpuszcza sie w wodzie, dzięki czemu dziala dosc szybko. 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweed wrote:
    Cześć dziewczyny, tu Wasza Bindweef. W końcu mam nazwę taką jaka powinna być od początku 🙈 przepraszam, że tak zniknęłam. Musiałam przewietrzyć mocno głowę.

    Testowałam tak jak się zapisałam. Ukazały się moim oczom 2 ładne kreseczki. Beta z tego dnia 49.89 (5dpt). 2 dni później beta 199.02 🙈 przyrost 310%. Dziś 10dpt beta 711. Przyrost zwolnił ale wartości dalej są bardzo wysokie jak na ten dzień i mam nadzieję, że nie wróży to niczego złego. Kolejna powtórka bety w poniedziałek. Trzymajcie proszę kciuki za mnie i kropka ❤️
    Wspaniałe wiadomości 😍

    bindweed lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Dotarło, jesteśmy tak bardzo szczęśliwi 🥰❤ mniej mnie na forum, bo ledwo żyję, ciągle mi się spać chce, po pracy od razu padam.
    Przesyłam foteczke dla cioć ☺
    https://zapodaj.net/89632e7f6e672.jpg.html
    🥰🥰🥰

    Sesyjka lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję że już po, było super, kocham krótkie narkozy 😃

    Tedka, Kasiak89, Simons_cat, Limonka26, Karola :), bindweed, niezapominajka_30, Karo123, jo_ana, Mersalla, Kaśik, nick nieaktualny, Asia2309, Hania123, Siri, Zło_snica, lawendowePole, Jo_an, Yasamez91, Aypis, Olcykowa lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8050

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    melduję że już po, było super, kocham krótkie narkozy 😃
    No i super 😍 to teraz czekamy z Tobą na transfer i styczniowe testowanie ✊🏻✊🏻✊🏻

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Migreny to zlo.. Wiem, bo sama mam.
    Dziala Nimesil 🙈 juz sie nie bawie w slabsze leki, bo to i tak bez sensu, ale.. Takie, zeby nie bylo bardzo silne to polecam apap ICE na czolo. 😊

    U mnie pomaga Ibuprom zatoki. Musi być ten zatoki bo zawiera pseudoefedryne która obkurcza naczyńka w głowie.
    A mam też dużo żadziej odkąd zrobiłam testy na nietolerancje pokarmowe i wykluczylam pszenicę. (Właśnie nie gluten a samą pszenicę) i od tej pory nie dokuczają mi też zatoki a wcześniej na okrągło.

    Tedka lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    melduję że już po, było super, kocham krótkie narkozy 😃
    MediumBetterEthiopianwolf-size_restricted.gif

    Tedka, Kaśik, Hania123, Siri, lawendowePole, Jo_an, Olcykowa lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    U mnie pomaga Ibuprom zatoki. Musi być ten zatoki bo zawiera pseudoefedryne która obkurcza naczyńka w głowie.
    A mam też dużo żadziej odkąd zrobiłam testy na nietolerancje pokarmowe i wykluczylam pszenicę. (Właśnie nie gluten a samą pszenicę) i od tej pory nie dokuczają mi też zatoki a wcześniej na okrągło.

    U mnie migrene powoduje ser żółty 😂

    Jak sobie przypomnę te testy, co wzmaga moja migrene to az mi sie śmiać chce 😅

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • bindweed Autorytet
    Postów: 255 720

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szybko, bo jestem w pracy. Aktualizacja: beta 12 dpt 1693!! 10 dpt było 711. Już nie sprawdzam, bo dostanę zawału tylko przez to 🙈

    Simons_cat, niezapominajka_30, Tedka, nick nieaktualny, Księgowa, Gośka29, Karo123, Ayayanee, jo_ana, Mersalla, Kaśik, Wiewioora, nick nieaktualny, Asia2309, Hania123, Niezapominajka95, Siri, Milka85, Zło_snica, lawendowePole, Sesyjka, Gravity, Jo_an, Yasamez91, Aypis, Limonka26, Lemonka, Japoneczka z Porcelany, Kasiak89, karola, Olcykowa, FullMoon, Słomka lubią tę wiadomość

    1 IVF IMSI 07.2022 4x❄️
    08.2022 - ❄️ ❌
    09.2022 - ❄️ ❌
    10.2022 - ❄️❄️ cb ❌

    2 IVF IMSI 12.2022 10x❄️
    01.2023 - ❄️❄️ 5dpt: beta 49.89, 7dpt: beta 199.02, 10dpt: 714.11, 12dpt: beta 1693.06, 23dpt: 💓 💓
    13t0d - prenatalne, mamy dwóch chłopaków 👶👶
    16t1d - 191g i 192g szczęścia 💙 💙
    20t1d - połówkowe - 420g i 421g miłości 💙 💙
    24t0d - 750g i 790g słodyczy 💙 💙
    27t1d - 1100g i 1136g cudowności 💙 💙
    29t3d - 1500g i 1600g kopniaków 💙 💙
    31t2d - 1800g i 1900g wspaniałości 💙 💙
    33t3d - 1970g i 2150g rozpychania w brzuchu 💙 💙
    35t1d - 2660g i 2620g rozkoszy 💙 💙
    36t1d - 3000g i 2900g urwisów 💙 💙
    38t0d - moje skarby przychodzą na świat! 3260g i 3320g 💙 💙
    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweed wrote:
    Ja na szybko, bo jestem w pracy. Aktualizacja: beta 12 dpt 1693!! 10 dpt było 711. Już nie sprawdzam, bo dostanę zawału tylko przez to 🙈
    Piękny przyrost, już teraz tylko wizyta 🍀🍀🥰

    bindweed lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bindweed gratulacje! A Twoja beta to jakaś rakieta🚀
    To teraz trzymamy kciuki za usg:)

    bindweed lubi tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Tedka, ja też tak mam.. A mierzyłaś moze cisnienie?

    Goska, a moze za duzo analizy w tym wszystkim? Choc wiem, ze my tak mamy, analizujemy kazda jedna rzecz. Tylko czy warto sobie dokladac?

    Księgowa tak ja wiem ale nie potrafię już inaczej. Nieraz już mówiłam że odpuszczam ale to siedzi za głęboko 😔

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Nie poddawaj się jeszcze 😘 ja z kolei przestałam wierzyć że wysoka temperatura równa się ciąża. Ostatnio większość wykresow jakie widzę to właśnie są jakieś dziwne, spadki temperatur a mimo wszystko zielono. Na temperature ma wpływ mnóstwo rzeczy więc też nie można się tylko nią sugerować. Trzymam kciuki za środę ✊️🍀 i żeby nie nawiedziła Cię 🐒

    Karola dziękuję ☺️ tak bardzo chciałabym uwierzyć, że może być inaczej ale już nie potrafię.

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Karola dziękuję ☺️ tak bardzo chciałabym uwierzyć, że może być inaczej ale już nie potrafię.
    Zazwyczaj to przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Głowa do góry, jak nie teraz to kolejny cykl 🍀❤️

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Gośka, po stopce widzę, że masz już synka i nie pamietam czy kiedyś pisałaś, ale czy po tamtym porodzie miałaś sprawdzaną drożność? Tak mi przyszło do głowy teraz 🤔

    Nigdy nie miałam sprawdzanej drożności. W tej mojej dziurze nie mogę znaleźć nikogo żeby na monity chodzić a żeby dalej się wybrać to szkoda mówić. Mezowi na badania ciężko się wybrać bo trzeba by do Białego jechać 😑

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweed wrote:
    Ja na szybko, bo jestem w pracy. Aktualizacja: beta 12 dpt 1693!! 10 dpt było 711. Już nie sprawdzam, bo dostanę zawału tylko przez to 🙈
    Piekny przyrost 🍀🍀😊 kciuki za usg ✊✊

    bindweed lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bindweef wspaniale ♥️ daj znac, kiedy wizyta. 😊

    Goska, tak, to siedzi w nas tak głęboko, ze ciezko 😔 ale coz innego nam pozostało poza wiara? Osobiście tez nie wierzę w wykresy. Tyle ich pięknych mialam, a jedyne, co z tego wychodziło to okres 🤷‍♀️

    bindweed lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celina trzymam kciuki żeby transfer wypadł jeszcze w styczniu, nie mogę się doczekać Twojego testowania 🤩❤️

    Bindweef piękna beta! ❤️

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ