X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

sutki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, pytanie do świeżo zaciążonych mam. Chodzi o sutki. Piersi mam ciężkie i lekko obolałe chociaż nie strasznie ale są pełne i ciepłe. Jednak na sutkach dostałam jakby wysypki i ta wysypka drobniusich cosiek sięga tak na ok 3mm wokół sutka. 2lutego okres mam mieć. Od jakiegoś czasu odłożyłam starania ale w połowie cyklu trafił nam się taki okres spontanu. Nie miałam objawów implantacji tylko macica ciągła chwile jakieś 3dni temu. Teraz ani śluzu nie mam ani nic tylko te sutki takie dziwne. Moze to być choroba ich czy mam sie martwić? Troszkę nie w porę ta ciąża by była. Chyba nie mam co panikować w końcu starałam sie obliczałam mierzyłam i nic.

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starawyga wrote:
    Cześć, pytanie do świeżo zaciążonych mam. Chodzi o sutki. Piersi mam ciężkie i lekko obolałe chociaż nie strasznie ale są pełne i ciepłe. Jednak na sutkach dostałam jakby wysypki i ta wysypka drobniusich cosiek sięga tak na ok 3mm wokół sutka. 2lutego okres mam mieć. Od jakiegoś czasu odłożyłam starania ale w połowie cyklu trafił nam się taki okres spontanu. Nie miałam objawów implantacji tylko macica ciągła chwile jakieś 3dni temu. Teraz ani śluzu nie mam ani nic tylko te sutki takie dziwne. Moze to być choroba ich czy mam sie martwić? Troszkę nie w porę ta ciąża by była. Chyba nie mam co panikować w końcu starałam sie obliczałam mierzyłam i nic.
    wiesz co mam tak samo..
    i bolą mnie sutki.. jestem 10dpo.
    jak to sie u Ciebie rozwiazało?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ