X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Swędzenie skóry jako objaw ciąży
Odpowiedz

Swędzenie skóry jako objaw ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam was, piszę tutaj po raz pierwszy, wraz z mężem staramy się o bobasa i teraz pytanie, jestem w 10dpo, temperatura od 3 dni ok 37st i dziś okrutnie swedzi mnie dekolt, okolice szyi i ramiona, czy może w jakimś stopniu być to objaw ciąży?? Czy któraś z was miała podobnie?

  • Natarla Znajoma
    Postów: 20 57

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie to samo, @ powinna przyjść za 4 dni (oby nie). Swędzenie miałam już w 20dc teraz 28 i tak samo jak Panią dekolt,szyja ramiona i temperatura 37. Pozostało tylko czekać 😪

  • Natarla Znajoma
    Postów: 20 57

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Pani aktualnie?

  • olaaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety się nic nie i wydarzyło, nowy cykl i zobaczymy 😊

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jestem w 21 DC . Swędzą mnie przed ramiona, mam takie suche i dekolt i otoczki sutków 🤔 smaruję bephantenem narazie. Za 10dni okres.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ