X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie bede sie pocieszać bo porem bedzie tylko gorzej. Czekam na zolze

    Ja juz zaczelam sie pocieszać, ze moze nastepny cykl ma byc szczesliwy, ze stwierdzenie ciazy bede miec w urodziny B. a rodzic bede w okolicy rocznicy slubu... jakos trzeba to sobie wizualizowac i sie trzymac. Niby to dopiero 2cs, przy niektorych z Was jestem swiezakiem, ale tak jak ktos wczoraj napisal...noz do uja jasnego czy ja wszystko sobie musze wychodzic i o wszystko sie starac?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja juz zaczelam sie pocieszać, ze moze nastepny cykl ma byc szczesliwy, ze stwierdzenie ciazy bede miec w urodziny B. a rodzic bede w okolicy rocznicy slubu... jakos trzeba to sobie wizualizowac i sie trzymac. Niby to dopiero 2cs, przy niektorych z Was jestem swiezakiem, ale tak jak ktos wczoraj napisal...noz do uja jasnego czy ja wszystko sobie musze wychodzic i o wszystko sie starac?

    Ja mam wrażenie, że odkąd skończyłam gimnazjum to nic mi nie przychodzi od razu tylko na wszystko muszę czekać. Może życie chce w ten sposób nauczyć nas pokory? Mój mąż twierdzi, że wszystko jest po coś.
    W sobotę mi tak ładnie wytłumaczył, że wkurzał się kiedyś, że mu związki nie wychodzą i zastanawiał się czy kiedyś w końcu będzie szczęśliwy. Aż w końcu poznał mnie i teraz już wie, że tak miało być :)
    Podobnie będzie u nas z dzieciaczkami - widocznie "góra" ma dla nas jakiś plan i wszystko zadzieje się w odpowiednim czasie :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja mam wrażenie, że odkąd skończyłam gimnazjum to nic mi nie przychodzi od razu tylko na wszystko muszę czekać. Może życie chce w ten sposób nauczyć nas pokory? Mój mąż twierdzi, że wszystko jest po coś.
    W sobotę mi tak ładnie wytłumaczył, że wkurzał się kiedyś, że mu związki nie wychodzą i zastanawiał się czy kiedyś w końcu będzie szczęśliwy. Aż w końcu poznał mnie i teraz już wie, że tak miało być :)
    Podobnie będzie u nas z dzieciaczkami - widocznie "góra" ma dla nas jakiś plan i wszystko zadzieje się w odpowiednim czasie :)

    Ja ma podobnie. O wszystko muszę walczyc sama. O pracę (ktora zalatwilam sobie sama), o godziwe miejsce do zycia, o dziecko. Dodatkowo w lipcu stracilam mame i to tylko poteguje uczucie, ze ostatnimi czasy zawwsze mam pod cholerna górkę.
    Moze staram sie o dziecko ze zlych pobudek? Oprocz tego ze juz chce je miec, bo jiz instynkt wzywa to, walcze o to zeby ktos zapelnil ta wyrwe ktora mam w sercu od lipca. Najzwyczajniej tego potrzebuje.

    Pozostaje walczyc dalej o swoje marzenia.
    Tule mocno te ktore tak jak ja dzis dostaly kopa od termometru i te ktore dalej maja szanse na zielony finał :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 07:17

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj też spadek, ale termometr coś szalał rano. W sumie dopiero trzeci pomiar mogłam uznać za ok, bo dwa pierwsze były jakieś ześwirowane. :)
    Wczoraj dowiedziałam się, ze jedna dziewczyna, z resztą patologia pełną parą zaszła w trzecią ciążę! Nosz myślałam, ze zwariuję. I tak się dzisiaj żaliłam mojemu, a on do mnie mówi: "Co się wkurzasz, może też jesteś? Test zrób." No to może zrobię jutro. Ale wiecie co? Boję się jak cholera zobaczyć biel vizira.
    Aga i Mycha nie łamcie się. Damy radę :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Alex7903 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech u mnie tez tempka spadła już wczoraj
    raczej nic z tego znów nie będzie
    Moja nadzieja na córeczkę już umiera

    60745f2036530078cdb144923dc2a9a1.png
    Starania od października 2015r
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też spadek. Tule Was wszystkie mocno :*

    Kaan
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ja widzę??? dziewczyny co to za pesymistyczne podejście? spadek temperatury jeszcze nie oznacza, że @ nadchodzi i trzeba złożyć broń...
    Aga, nie masz żadnych innych objawów, może jeszcze jest nadzieja? tak strasznie bym chciała żeby Ci się udało, jesteś tu wsparciem dla wielu dziewczyn...;( nie smuć się, jeszcze nic nie jest przesadzone..<3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    U mnie dzisiaj też spadek, ale termometr coś szalał rano. W sumie dopiero trzeci pomiar mogłam uznać za ok, bo dwa pierwsze były jakieś ześwirowane. :)
    Wczoraj dowiedziałam się, ze jedna dziewczyna, z resztą patologia pełną parą zaszła w trzecią ciążę! Nosz myślałam, ze zwariuję. I tak się dzisiaj żaliłam mojemu, a on do mnie mówi: "Co się wkurzasz, może też jesteś? Test zrób." No to może zrobię jutro. Ale wiecie co? Boję się jak cholera zobaczyć biel vizira.
    Aga i Mycha nie łamcie się. Damy radę :*

    To mnie zawsze wkurza. Starasz sie o dziecko? Nie pal,nie pij, jedz zdrowo, nie stresuj sie. Natura chyba nie widzi roznicy skoro w skrajnych patologiach dzieci rodza się non stop.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Flowwer - mi chyba tylko Ketonal pomaga na duże bóle. Na noc wzięłam Panadol Femina i tak średnio było. A Ty masz jakiś sprawdzony środek

    Ja jestem uczulenia na ketonal. Na spore bóle pomaga diclac ale w czopkach. Teraz nie biorę nic ewentualnie no-spa ale jak rozkręcić się @ peralgina ale to teraz przy cyklach stymulowanych, bo ja zazwyczaj mam zero objawów i bóli przed @. Zawsze nam w apteczce Olfen lub doreta tak w razie awarii ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    co ja widzę??? dziewczyny co to za pesymistyczne podejście? spadek temperatury jeszcze nie oznacza, że @ nadchodzi i trzeba złożyć broń...
    Aga, nie masz żadnych innych objawów, może jeszcze jest nadzieja? tak strasznie bym chciała żeby Ci się udało, jesteś tu wsparciem dla wielu dziewczyn...;( nie smuć się, jeszcze nic nie jest przesadzone..<3

    Dzieki skarbie, dam rade muszę sie dzis czymś zająć i jakos przeżyć i czekać na tego wroga :p ale czekam na pozytywy na poprawę humoru :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    To mnie zawsze wkurza. Starasz sie o dziecko? Nie pal,nie pij, jedz zdrowo, nie stresuj sie. Natura chyba nie widzi roznicy skoro w skrajnych patologiach dzieci rodza się non stop.

    No właśnie zauważyłam, że w takich patologiach ludzie mnożą się jak chomiki. Może trzeba nam się trochę "zapuścić" :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie zauważyłam, że w takich patologiach ludzie mnożą się jak chomiki. Może trzeba nam się trochę "zapuścić" :p
    Moja sąsiadka 2 lata młodsza odemie urodziła miesiąc temu 11 dziecko !! A ja 1 nie mogę mieć gdzie sprawiedliwość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, ze ja nie lubie fajek to trudno bedzie zacząć palić :D pracuje wiec pracy nie rzucę :D meza nie bede rozpijac :p

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewuszki :) Po weekendzie jestem nieprzytomna, jak zwykle.
    Wchodzę, a tu widzę, że większość ma jakieś negatywne nastroje. To poniedziałek po prostu. Jutro już będzie lepiej :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Moja sąsiadka 2 lata młodsza odemie urodziła miesiąc temu 11 dziecko !! A ja 1 nie mogę mieć gdzie sprawiedliwość

    Wow!! Ma kobieta zdrowie!!
    Ale słyszałam już o ludziach, którzy ledwo się za seks wezmą a już z Tego dziecko wychodzi.. jakby już od samego myślenia dochodziło do zapłodnienia ;)

    Agniechaaaa, tak wspomniałaś o prezencie na Mikołajki i mnie ochota na zakupy naszła ;) ja już prawie miesiąc nic kasy nie wydałam :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Moja sąsiadka 2 lata młodsza odemie urodziła miesiąc temu 11 dziecko !! A ja 1 nie mogę mieć gdzie sprawiedliwość
    WHAT?! Ile ta kobieta ma lat?! Jak to możliwe :o Teraz policzcie ile dostanie w programie 500+ :D
    A tak na poważnie - jak można w tych czasach mieś 11 dzieci? :o

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tylko, ze ja nie lubie fajek to trudno bedzie zacząć palić :D pracuje wiec pracy nie rzucę :D meza nie bede rozpijac :p

    Moze mu chociaż przywal tak dla zasady ^^
    Ja pale - chociaz mam jakis zalazek patoli w sobie.

    B. smutny, zapytal przed wyjazdem do pracy o temp. Jak powiedzialam, ze spada i ze brzucho boli to niby ok, ale on bardzo wkrecil sie w dziecko (jest 3 lata starszy ode mnie i od roku go bardzo ciagnie do ojcostwa) i jak dzwonił z trasy to slyszalam ze mu humorek tez siadł. Poradzimy sobie. Wazne ze we dwoje.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Moze mu chociaż przywal tak dla zasady ^^
    Ja pale - chociaz mam jakis zalazek patoli w sobie.

    B. smutny, zapytal przed wyjazdem do pracy o temp. Jak powiedzialam, ze spada i ze brzucho boli to niby ok, ale on bardzo wkrecil sie w dziecko (jest 3 lata starszy ode mnie i od roku go bardzo ciagnie do ojcostwa) i jak dzwonił z trasy to slyszalam ze mu humorek tez siadł. Poradzimy sobie. Wazne ze we dwoje.
    Ja palę i piję - full pakiet :)

    mycha91 lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma źle z humorem, no ale jak pomyślę, że takie niektóre to pyk i już są w ciąży, to się zastanawiam jakim cudem. No i aż coś mnie bierze.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    WHAT?! Ile ta kobieta ma lat?! Jak to możliwe :o Teraz policzcie ile dostanie w programie 500+ :D
    A tak na poważnie - jak można w tych czasach mieś 11 dzieci? :o

    Też o 500+ pomyślałam ;) całkiem niezły biznes :p

    Mycha91 - mój to się w niczym nie rozeznaje. A wczoraj mi powiedział, że mam nie świrować w temacie dziecka, bo to nic nie ulepszy. Skutecznie mnie na ziemię sprowadza :p
    Tyle dobrego, że nie ma z jego strony żadnej presji na dziecko.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ