X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Ja mojemu mężowi wielokrotnie Mówiłam żeby wrócił swojemu ojcu uwagę że nie da się z nim żyć ale teraz po czasie już rozumiem że nie ma to sensu Bo to jest człowiek który się nigdy nie zmieni. Na szczęście Wyprowadzamy się niedługo w moje rejony więc dni będziemy mieli bardzo ograniczony kontakt
    Życie pisze różne scenariusze. Jedni z rodzicami/teściami się super dogadują, bo są to wartościowi ludzi, w innym wypadku nie jest już tak kolorowo. Mój teść to super gość, bardzo pomocny, uczciwy, pracowity, tylko czasem jego żona mu jakieś dziwne akcje odstawia, przez co chłopina się nadenerwuje, aż mi go nieraz żal (żona potrafi sie nie odzywac od niego 3 miesiace, bo sobie przypomniala, ze 20 lat temu nie chcial jej jakiejs gazety kupic- czaicie to!? absurd nad absurdem), wydaje mi sie, ze to nie jest milosc jego życia (czasem wspomina swoja byla dziewczyne o imieniu Kasia- chyba mocno mu zapadla w pamiec)- ale dzieki temu jest na świecie mój mężulek <3 . Dobrze, że ja nie potrafię się gniewać dłużej niż 1 dzień :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezus maria, ja Cie podziwiam Karolina! Ja bym umarła, nie znosze byc w centrum uwagi, a na weselu wśród tylu ludzi!? Nie, ja podziękuję :D

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My skromnie - razem z nami 32 osoby :) Wesele w starej poniemieckiej willi z wielkimi obrazami na ścianach (gołe kobiety o rubensowskich kształtach :P)
    Uroczystość w kościele bardzo wzruszająca. Mąż jak zaczął składać przysięgę to mu tak gardło ścisnęło, że myślałam, że zaraz nic nie powie :P A ja oczywiście od razu miałam łzy w oczach :P
    Ostatnio sobie obiecaliśmy, że za 10 lat zrobimy sobie odnowienie przysięgi małżeńskiej ;)

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wesele na 80 osób. Ale zaproszeni byli ci co chciałam a ci co z grEcznosxi byli zapraszani to nie przyszli wiec idealnie xD a potem, jeszcze na kacu, w samolot i podróż poślubna xD

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kaczorka, takie klimaty lubię <3 My w urzędzie braliśmy ślub (my z tych raczej nie kościelnych) i też mega wzruszenie podczas przysięgi. Ah piękne wspomnienia :) Może na jakąś 30 rocznicę sobie odnowimy przysięgę :D Póki co z okazji 6 odświeżyliśmy obrączki, bo te stare średnio udane były. Przetopiliśmy je na nowe :)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Jezus maria, ja Cie podziwiam Karolina! Ja bym umarła, nie znosze byc w centrum uwagi, a na weselu wśród tylu ludzi!? Nie, ja podziękuję :D


    Haha :D no tak było :P ale ja i tak w głównej mierze bawiłam się ze swoją częścią rodziny i znajomych :) chociaż dalsza rodzina mojego męża jest na prawdę spoko. A no i mój teść też jest okej :) jak może to pomoże i nic nie oczekuje w zamian, nie to co moja teściowa...na szczęście mieszkamy 180 km od siebie :D :D :D

    Ehh przez te nadzieje na ciążę odwołałam piątkową kosmetyczkę, a znając życie bedę w piątek rano sobie pluła w brodę że to zrobiłam :P ehh...człowiek taki głupi :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byśmy powtórzyli wesele i ślub. Jeszcze do mnie głosy dochodzą "co to za super księdza mieliście?" impreza na niecałe 80 osób. Z każdym się pogadało, napiło i pobawiło. Jak miło powspominać tamten piękny czas.

    kaha lubi tę wiadomość

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do teściów to mamy wspaniałych, dla jednej i drugiej strony. lepszych nie mogliśmy sobie wymarzyć.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha - sami sobie organizowaliśmy i opłacaliśmy wszystko, więc na więcej nawet by nas nie było stać :P zwłaszcza, że mieliśmy na organizację kasy tylko 7 miesięcy ;) ale z drugiej strony chcieliśmy tylko te najbliższe osoby zaprosić, więc wiecej i tak by nie było kogo ;)
    a co z Waszymi starymi obrączkami było nie tak??
    My sobie kupiliśmy takie zwykłe, klasyczne - półokrągłe, żółte złoto, szerokość 4 mm. Najdłużej się nad grawerem zastanawialiśmy :P W końcu padło na "na zawsze Ania", "na zawsze Artur" ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Test robiłam w sobotę rano i wyszedł negatywnie. Szyjka wskazuje na @, a śluz na owu i co mam z tym zrobić? Jeszcze ten cykl mam bardzo dlugi (50dni- jak narazie) i wspomagałam sie luteiną. Powinnam już @ dostać a tu cisza.

    a jaka jest szyjka przed @?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    a jaka jest szyjka przed @?
    Pisałam gdzieś wcześniej że z moich obserwacji wychodzi że wysoko, miękka i otwarta.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    kaha - sami sobie organizowaliśmy i opłacaliśmy wszystko, więc na więcej nawet by nas nie było stać :P zwłaszcza, że mieliśmy na organizację kasy tylko 7 miesięcy ;) ale z drugiej strony chcieliśmy tylko te najbliższe osoby zaprosić, więc wiecej i tak by nie było kogo ;)
    a co z Waszymi starymi obrączkami było nie tak??
    My sobie kupiliśmy takie zwykłe, klasyczne - półokrągłe, żółte złoto, szerokość 4 mm. Najdłużej się nad grawerem zastanawialiśmy :P W końcu padło na "na zawsze Ania", "na zawsze Artur" ;)


    ooo my też mamy klasyczne, takie jak WY :) jedynie grawer to moj Damian ma: "I że CIę nie opuszczę..." a ja mam "aż do śmierci" :)

    Ewi28 powinna być podobno twarda, niska, zamknięta - tak wyczytałam w necie :D ale ja myśle,że to sprawa indywidualna :) Katik pisała, że z jej obeserwacji jest inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 17:09

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    kaha - sami sobie organizowaliśmy i opłacaliśmy wszystko, więc na więcej nawet by nas nie było stać :P zwłaszcza, że mieliśmy na organizację kasy tylko 7 miesięcy ;) ale z drugiej strony chcieliśmy tylko te najbliższe osoby zaprosić, więc wiecej i tak by nie było kogo ;)
    a co z Waszymi starymi obrączkami było nie tak??
    My sobie kupiliśmy takie zwykłe, klasyczne - półokrągłe, żółte złoto, szerokość 4 mm. Najdłużej się nad grawerem zastanawialiśmy :P W końcu padło na "na zawsze Ania", "na zawsze Artur" ;)
    Robiliśmy je u złotnika, który nam grawer zrobił tak brzydki, że dziecko nieumiejące pisać zrobiłby lepsze, ale niestety było za późno, żeby już coś z tym zrobić. Poza tym jak się okazało teraz przy przeróbce, kiepsko wykonane były- złoto zaczęło pękać miejscami :/ Mieliśmy zwykłe z białego złota, ja z kamyczkiem po środku. Teraz ja mam taką bardziej "wydziwianą", a mąż najprostszą, z w końcu ładnym grawerem :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    ooo my też mamy klasyczne, takie jak WY :) jedynie grawer to moj Damian ma: "I że CIę nie opuszczę..." a ja mam "aż do śmierci" :)

    Ewi28 powinna być podobno twarda, niska, zamknięta - tak wyczytałam w necie :D ale ja myśle,że to sprawa indywidualna :) Katik pisała, że z jej obeserwacji jest inaczej :)

    twarda niska i zamknieta to w ciąży raczej, otwarta i miękka przed @ :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam Was z tym badaniem szyjki, ja to się boję tam dotykać cokolwiek, hihi:)

    kajax, karm3lka, *Natka* lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle,że z szyjką jest jak z tempką. U jednych kobiet nie ma specjalnego wzrostu w II fazie, a wychodzą dwie kreseczki, u drugich są super tempki a ciązy nie ma. Tak samo pewnie z szyjką, taka nasza uroda, każda jest inna :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja se tak dla zdolowania walnełam dziś :D własnie przed chwilą, i wiadomo że biel wizira bo to 19 dc :)...ale jajniki strasznie mnie bolą już od piątku tak jak na okres a dziś miałąm z żoładkiem przeboje.

    taki człowiek głupi jest....

    zaraz jade do rossmana po testy owu, bo od nowego cyklu bede robić

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    ooo my też mamy klasyczne, takie jak WY :) jedynie grawer to moj Damian ma: "I że CIę nie opuszczę..." a ja mam "aż do śmierci" :)

    Ewi28 powinna być podobno twarda, niska, zamknięta - tak wyczytałam w necie :D ale ja myśle,że to sprawa indywidualna :) Katik pisała, że z jej obeserwacji jest inaczej :)
    O Karolino Mój też ma na imię Damian! I my mamy wygrawerowane: On "po prostu bądź przy mnie..." A ja " i trzym mnie za reke". Naszej pierwszej wspólnej piosenki

    bertha lubi tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy tylko imię i datę. Jakoś nie mieliśmy pomysłu na coś innego

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też imiona i date :) a mieliśmy dwa osobne sluby ;)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ