X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie szyjka w ciąży
Odpowiedz

szyjka w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy od terminu miesiaczki mialam szyjke nisko, duza, twarda i zamknieta...jak kamien doslownie. Nawet M stweirdzil ze czuje ja bardzo w trakcie seksiku, staral sie byc bardzo delikatny...kochany. Takze mysle, ze powinna byc w nastepnej ciazy podobna u mnie. Mysle ze to sprawa indywidualna. ja mam przed sama miesiaczka szyjke wosoka, twarda i zamknieta...zniza sie dopiero w 2-3 dniu krwawienia...w ciazy musi byc nisko, twarda i zamknieta tylko u jednej babki robi sie taka od razu po zagniezdzeniu a u innych nawet do 8 tygodnia ciazy. Widac sprawa indywidualna.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że temat martwy od dawna, ale mam pytanie.. Jestem w 24 dniu cyklu i po raz pierwszy od kiedy się badam (4ty cykl), mam nisko położoną, mocno rozpulchniona szyjke i dosyć obfity wypływ kremowo-przezroczysty. Zawsze przed okresem szyjke mam, książkowo, jak czubek nosa ;) Ciąża byłaby wręcz niepokalanym poczeciem, gdyż partnera nie było i kochalismy się może ze dwa razy w pierwszej połowie cyklu ;) Pomóżcie w interpretacji.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ