X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Temperatura po owu i w czasie @
Odpowiedz

Temperatura po owu i w czasie @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 6 marca 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Od owu mam tem ok 37-37.4
    Zazwyczaj przed @ spadała temp do 36.6-36.8 i tak się utrzymywała do owu a teraz nawet w czasie @ (która przyszła spóźniona o 2 dni) temperatura nadal wysoka. Co o tym myślicie? Miałyście tak kiedyś?

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 6 marca 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusiaa wrote:
    Dziewczyny. Od owu mam tem ok 37-37.4
    Zazwyczaj przed @ spadała temp do 36.6-36.8 i tak się utrzymywała do owu a teraz nawet w czasie @ (która przyszła spóźniona o 2 dni) temperatura nadal wysoka. Co o tym myślicie? Miałyście tak kiedyś?

    A czy krwawienie jest u Ciebie takie jak zwykle? Czy to może bardziej plamienie?

  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 7 marca 2022, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talalalaaa wrote:
    A czy krwawienie jest u Ciebie takie jak zwykle? Czy to może bardziej plamienie?
    Pierwsze 2 dni było plamienie różowe
    3 dzień było krwawienie a 4 dzień znowu plamienie

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 7 marca 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakiś stan zapalny w organizmie skoro utrzymuje się temperatura? Próbowałaś testować?

  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 7 marca 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talalalaaa wrote:
    Może jakiś stan zapalny w organizmie skoro utrzymuje się temperatura? Próbowałaś testować?
    Testowałam w pierwszy dzień opóźnienia i biel
    Czuje się dobrze, nic mnie nie boli, żadnych zmian nie mam w życiu, śpię tyle samo

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 7 marca 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To albo termometr albo delikatna infekcja (można zrobić crp). Ja bym dla świetego spokoju spróbowała jeszcze zrobić test :)

  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talalalaaa wrote:
    To albo termometr albo delikatna infekcja (można zrobić crp). Ja bym dla świetego spokoju spróbowała jeszcze zrobić test :)
    Jakąś infekcji musi być bo beta dziś <2.3

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 8 marca 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :(

  • Brealistka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w drugiej fazie cyklu, po bardzo późnej owulacji potwierdzonej temperaturami i testem owulacyjnym. Zastanawiają mnie niskie temperatury w tej fazie - max. 36,6. Teoretycznie jest różnica, bo przed owulacją miewam nawet 35,9 - 36,3. Zastanawiam się czy w takiej sytuacji jest mimo wszystko szansa, aby z tego cyklu była ciąża.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ