X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Temperatura przed okresem
Odpowiedz

Temperatura przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 11 dpo, 27 dc.

    Wczoraj temperatura 36,60 i wszystkie objawy okresu, byłam pewna że zaraz dostanę, a tu dzisiaj 36,80. Brzuch boli od 24 dc. piersi od 26 dc. coraz mocniej.

    Cykle mam 30 dniowe, więc do okresu jeszcze chwila. A brzuch codziennie boli, jakby miał przyjść za chwilę.

    Test wczoraj negatywny. Myślicie, że jeszcze jest nadzieja? :)

  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 17 lipca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest szansa dopóki nie ma @ 😀
    Spadek mógł wynikać z implantacji jeszcze :)
    Trzymam kciuki za dalsze testowanie 🤞🏽

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • Laura2 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 22 lipca, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam proszę powiedzcie mi, co może zaburzyć pomiar temperatury? Czy budzenie się w nocy ma wpływ?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 22 lipca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura2 wrote:
    Witam proszę powiedzcie mi, co może zaburzyć pomiar temperatury? Czy budzenie się w nocy ma wpływ?
    Specjalista nie jestem, ale podobno tak.
    Budzenie się, długość snu całkowita 😊

  • Laura2 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 22 lipca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Specjalista nie jestem, ale podobno tak.
    Budzenie się, długość snu całkowita 😊
    Dziękuję za odpowiedź

  • Pszczolkamaja Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 18 sierpnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, u mnie podobnie. 10 dpo, temperatura 36,6... nie mierzulam w tym cyklu temperatur regularnie, właściwie po owulacji To pierwszy raz, bo urlop, dałam sobie siana. Dzis po powrocie nie wytrzymalam. Ale w poprzednich cyklach zawsze na starcie 36,6 po owu 37-36,9... Jestem na stymulacji letrozolem, 4 cykl. PCOS, brak owulacji, staram się od 14 cykli.
    I jak to zwykle bywa swiruję od tygodnia, wszystkie objawy na wczesna ciaze 🤣 a tu zonk. 36.6 i nadzieja prysła. Czy może nie ? 😂 klasyczne pytanie: czy któraś tak miała i mimo to była w ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ