X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Tepmeratura na początku ciąży
Odpowiedz

Tepmeratura na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę należy mierzyć codziennie samej porze, najlepiej tuż po przebudzeniu - czyli rano.
    Wnioskować można już troszkę w pierwszym, obserwowanym od początku cyklu, jak udostępnisz wykres to popatrze co tam się u Ciebie dzieje.

    Jeśli masz miesiączki od 11 do 16 każdego miesiąca to to są cykle regularne :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • sunrise88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziewczyny wiem, że w ciąży może wystąpić plamienie/krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki, ale czy w przypadku gdy razem z tym plamieniem/krwawieniem nastepuje spadek temperatury oznacza to rozpoczęcie nowego cyklu i już wtedy wykluczamy ciążę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ