Forum W oczekiwaniu na testowanie Tepmeratura na początku ciąży
Odpowiedz

Tepmeratura na początku ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 listopada 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?

• JagodaP Autorytet

Wysłany: 13 listopada 2014, 23:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę należy mierzyć codziennie samej porze, najlepiej tuż po przebudzeniu - czyli rano.
    Wnioskować można już troszkę w pierwszym, obserwowanym od początku cyklu, jak udostępnisz wykres to popatrze co tam się u Ciebie dzieje.

Jeśli masz miesiączki od 11 do 16 każdego miesiąca to to są cykle regularne :)

YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoczekolada wrote:
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?
    Temperatura wieczorem jest niemiarodajna- za duzo czynników ma na nią wpływ w ciągu dnia.
    Tak jak mówi JagodaP, trzeba mierzyć rano, zaraz po przebudzeniu, bez wstawania z łózka wtedy można ją porównywać:)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • sunrise88 Nowa

Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziewczyny wiem, że w ciąży może wystąpić plamienie/krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki, ale czy w przypadku gdy razem z tym plamieniem/krwawieniem nastepuje spadek temperatury oznacza to rozpoczęcie nowego cyklu i już wtedy wykluczamy ciążę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.