Forum W oczekiwaniu na testowanie Tepmeratura na początku ciąży
Odpowiedz

Tepmeratura na początku ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 listopada 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?

• JagodaP Autorytet

Wysłany: 13 listopada 2014, 23:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę należy mierzyć codziennie samej porze, najlepiej tuż po przebudzeniu - czyli rano.
    Wnioskować można już troszkę w pierwszym, obserwowanym od początku cyklu, jak udostępnisz wykres to popatrze co tam się u Ciebie dzieje.

Jeśli masz miesiączki od 11 do 16 każdego miesiąca to to są cykle regularne :)

YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoczekolada wrote:
    Witam. Zaczęłam mierzyć temp w pochwie i dziś wieczorem o ustalonej godzinie (21:00) było 37.2. Wiem o tym że powinnam robić to co najmniej 6 cykli ale po prostu wiele kobiet mi mówiło że nie warto w to wierzyć, Mam niestety nieregularny okres , ostatni był 16 października, czasem dostaje też 11 albo 13 , lub 12. Wrażliwe piersi, zmiany nastroju. Przez jaki czas powinnam mierzyć temp i mierzyć rano czy wieczorem?
    Temperatura wieczorem jest niemiarodajna- za duzo czynników ma na nią wpływ w ciągu dnia.
    Tak jak mówi JagodaP, trzeba mierzyć rano, zaraz po przebudzeniu, bez wstawania z łózka wtedy można ją porównywać:)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • sunrise88 Nowa

Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziewczyny wiem, że w ciąży może wystąpić plamienie/krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki, ale czy w przypadku gdy razem z tym plamieniem/krwawieniem nastepuje spadek temperatury oznacza to rozpoczęcie nowego cyklu i już wtedy wykluczamy ciążę?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)