X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie termin wykonania testu
Odpowiedz

termin wykonania testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelina k. Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy najpewniej zrobić test, miesiączkę powinnam dostać 21 grudnia pojawiło się tylko niewielkie plamienie dzisiaj robiłam test wyszedł negatywnie (zaznaczam przy tym że poprzedni cykl miałam wyjątkowo krótszy - 21 dni a zwykle 28), czy to możliwe żeby było jeszcze za wcześnie na robienie testu

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ale to raczej niemożliwe. 7 dni po spodziewanej miesiączce test jest już jak najbardziej wiarygodny.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ