Forum W oczekiwaniu na testowanie Test Baby Boom
Odpowiedz

Test Baby Boom

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 3 maja 2016, 19:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Część dziewczyny !!
  Mam pytanie odnośnie testu ciążowego z góry dziękuję za wszystkie rady i odpowiedzi .
  Z narzeczonym kochaliśmy się w 18 dniu cyklu (dzień płodny) , nie użyliśmy zabezpieczenia (wpadka). Kiedy zrobić najlepiej test ? Planowaną miesiączkę powinnam dostać za 2 tyg a do tego czasu oszaleje a nie specialnie chciałabym zostać mamusią.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 3 maja 2016, 19:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

 • Girl25 Autorytet
  Postów: 3799 532

  Wysłany: 7 maja 2016, 20:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po pierwsze trzeba było myśleć przed bo później biedne dzieci zostają oddawane. Po drugie musisz czekać na termin @ inaczej test ci nie wyjdzie a czasami nawet dopiero tydzień po wychodzą. Jak test będziesz miała negatywny i dalej brak @ to zrób bete dwa dni później. Po trzecie to wcale nie takie proste zajsc, tutaj na forum każda się stara i nie może zajść chociaż fakt ze wpadki z jednego razu tez się zdarzają

  [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

  dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego