X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciazowy
Odpowiedz

Test ciazowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emka123 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. 9 listopada zakonczylam ostatni okres. Nastepnie bylam na wakacjach w Egipcie.
    Ogolnie mam nieregularne miesiaczki. Od kilku dni kluje mnie jajnik.
    Zrobilam 2 dni temu test owulacyjny rano- wyszedl pozytywny. Nastepnego dnia zrobilam go ponownie- tez wyszedl pozytywny.
    Mam watpliwosc czy w 40 dniu cyklu moge miec owulacje?

    Dodam, ze zrobilam test ciazowy wczoraj i wyszedl mi cien cienia kreski... albo widac kreske fabryczna.

    Co o tym myslicie?
    Zdjecie testu ponizej
    https://zapodaj.net/plik-BNw2zRm9Wc

    Dodam jeszcze ze w dniu zrobienia tego testu( czulosc 10) polecialam po drugi test, troche mniej czuly bo 25 i nie bylo widac zadnej kreski. Jedynie po 20 minutach, jakas jej czesc... to przypuszczam ze jakies utlenienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2023, 11:24

  • Kam.ila Przyjaciółka
    Postów: 107 89

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za pierwszym razem też miałam taki cień.. po dwóch dniach była już bardzo wyraźna kreska 😉

    preg.png
  • Kam.ila Przyjaciółka
    Postów: 107 89

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że równo skończyłyśmy okres w listopadzie. Ja też nie mam okresu na chwilę obecną. Jak się czujesz masz jakieś objawy ? Bo ja totalnie nic poza syfem na twarzy

    preg.png
  • Emka123 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    Widzę że równo skończyłyśmy okres w listopadzie. Ja też nie mam okresu na chwilę obecną. Jak się czujesz masz jakieś objawy ? Bo ja totalnie nic poza syfem na twarzy

    Wiesz co.. kluje mnie jajnik.
    Ale jestem zdezorientowana... owulacja w 40 dniu cyklu? Tu jakis cien.. drugi test negatywny...no glupieje.

  • Kam.ila Przyjaciółka
    Postów: 107 89

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test też negatywny 😉 zostaje czekać 😔

    preg.png
  • Emka123 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    Mój test też negatywny 😉 zostaje czekać 😔

    Myslisz ze jeszcze cos z tego moze byc?

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka123 wrote:
    Czesc dziewczyny. 9 listopada zakonczylam ostatni okres. Nastepnie bylam na wakacjach w Egipcie.
    Ogolnie mam nieregularne miesiaczki. Od kilku dni kluje mnie jajnik.
    Zrobilam 2 dni temu test owulacyjny rano- wyszedl pozytywny. Nastepnego dnia zrobilam go ponownie- tez wyszedl pozytywny.
    Mam watpliwosc czy w 40 dniu cyklu moge miec owulacje?

    Dodam, ze zrobilam test ciazowy wczoraj i wyszedl mi cien cienia kreski... albo widac kreske fabryczna.

    Co o tym myslicie?
    Zdjecie testu ponizej
    https://zapodaj.net/plik-BNw2zRm9Wc

    Dodam jeszcze ze w dniu zrobienia tego testu( czulosc 10) polecialam po drugi test, troche mniej czuly bo 25 i nie bylo widac zadnej kreski. Jedynie po 20 minutach, jakas jej czesc... to przypuszczam ze jakies utlenienie.
    Widzę ją! 25 jest mniej czuły dlatego nie widać, powtórz taki o czułości 10 dwa dni później. Kreska powinna ściemniec. Z owulacja wszystko jest możliwe 😉

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Emka123 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co..
    Zrobilam jeszcze raz test:
    https://zapodaj.net/plik-KtFZpWDnHA

    Czy to ciaza?!?!?

    Kam.ila, Lani lubią tę wiadomość

  • MagdaRG Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Może któraś z Was pomoże. W sierpniu ściągnęłam wkładkę. Pierwsza mieiasczka 11.11,zaczęliśmy starania. Do dnia dzisiejszego okresu brak 🤷‍♀️ byłam wczoraj na beta hcg wynik poniżej 0.2 więc jakby nic. Nie czuje się żebym miała dostać okres. Czy możliwe że miałam nieregularny cykl i nic nie pokazuje? Beta i testy ciążowe? Dodam że mam PCO i bardzo nieregularne cykle

  • MagdaRG Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że 2,3,4 grudzień miałam delikatne plamienie,myślałam że to może implantacja,ale jednak nie. To mogło by krwawienie owulacyjne?

  • Kam.ila Przyjaciółka
    Postów: 107 89

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka123 wrote:
    Wiecie co..
    Zrobilam jeszcze raz test:
    https://zapodaj.net/plik-KtFZpWDnHA

    Czy to ciaza?!?!?

    Ewidentnie dwie kreski ! Gratulacje ! Teraz to tylko beta i do lekarza 😁😁😁💪

    Lani lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kam.ila Przyjaciółka
    Postów: 107 89

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaRG wrote:
    Dodam że 2,3,4 grudzień miałam delikatne plamienie,myślałam że to może implantacja,ale jednak nie. To mogło by krwawienie owulacyjne?
    Po ściągnięciu wkładki to organizm może świrować. Poczekaj z tydzień powinno się wszystko wyjaśnić w tym czasie 😉

    preg.png
  • MagdaRG Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    Po ściągnięciu wkładki to organizm może świrować. Poczekaj z tydzień powinno się wszystko wyjaśnić w tym czasie 😉

    Dzięki za odpowiedź :) w pon i tak mam ustalona wizytę u gina więc pójdę. Byłam bardzo zaskoczona że przy tych plamieniach miałam objawy owulacyjne. Nie dopuszczałam takich myśli bo przecież to nie czas...mam nadzizje że w najbliższych dniach wszystko się wyjasni 😊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ