Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy firmy Pre-test
Odpowiedz

Test ciążowy firmy Pre-test

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PannaNikt! Koleżanka

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sądzicie o teście ciążowym firmy pre-test?

• Abilify05 Autorytet

Wysłany: 11 września 2018, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam właśnie dzisiaj tej firmy test ale wyszedł negatywny. Nie wiem w sumie, co konkretnie ci o nim powiedzieć, wydaje się dobry.

Starania 09.2018
    💗Ona lat 27
    PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne, plamienia śródcykliczne, krótkie, regularne cykle
    6 m-cy stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020 - 1 IUI ❌
    11.2020 - 2 IUI 💪
    Beta HCG 15 dpo -172
    Beta HCG 18 dpo - 607
    23.12 - jest <3 --- 10 t.c. - <3 przestało bić
    Czas na nowe starania :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego