Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciazowy obawy
Odpowiedz

Test ciazowy obawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek wczesnym popoludzniem zrobilam test ciazowy wyszedl wyrazny wczoraj slabsza druga kreska dzis zrobilam i jest taka sama czym to moze byc spowodowane? jak to mam rozumiec ?niewiem co myslec

    Oliwa
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym ze beta hcg przerasta skokowo więc bada się co 48 godzin. ale również od stężenia moczu. im bardziej rozcienczony (więcej piłaś wczoraj np, albo czas pomiędzy ostatnim moczem a testem był krotszy) tym kreska będzie jaśniejsza.

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli moge rozumiec ze to nic zlego nie wrozy?

    Oliwa
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbadaj 2-3 razy bete hcg tylko jej przyrosty we krwi mają jakieś odzwierciedlenie w ocenie czy ciąża rozwija się prawidłowo. sam test wykaże czy hormon jest w moczu a nie ile go jest. zresztą test testowi nie równy i nawet jak z jednej próbki moczu zrobisz kilka testów to na każdym z nich kreska może mieć inny odcień i intensywnosc

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Oliwa Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie we wtorek lece do polski i odrazu pojde do lekarza

    Oliwa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ