X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie test ciążowy raz negatyw potem pozytyw
Odpowiedz

test ciążowy raz negatyw potem pozytyw

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 19 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny, a dzisiaj chce go wyrzucić i szok, druga widoczna kreska. Co sądzicie? Miałyście kiedyś tak?
    Ostatni okres miałam 3 sierpnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy po czasie określonym przez producenta wyrzucamy do śmieci, bo dalej zachodzą w nim różne reakcje i tak właśnie może się zadziać, że pojawi się jakiś duch i narobi nam nadziei! Także dla swojego zdrowia psychicznego wyrzucamy po upływie określonego czasu :)
    Powtórz test rano, z porannego sika, a jeśli nadal będą wątpliwości zrób bete :) powodzenia!

    Tamalka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ