X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy z moczu oddanego godzinę wcześniej
Odpowiedz

Test ciążowy z moczu oddanego godzinę wcześniej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Spóźnia mi się @ 2 dzień i dzisiaj rano postanowiłam zrobić test ciążowy. Zrobiłam go z moczu porannego, ale oddanego prawie półtorej godziny wcześniej (tak wyszło niestety, niezależnie ode mnie)....I wyszedł negatywny :( Później przeczytałam w internecie, że powinno się robić ze świeżego moczu, co zawsze robiłam, więc zastanawiam się czy jest szansa, że wyszedł fałszywie negatywny?

    Dwa dni temu powinnam dostać okres, ale póki co nie przychodzi, za to tak jak co miesiąc od 5 dni mam plamienia (od brunatnych, brązowych, po jasno-różowe, a momentami ich brak)...Myślałam, że tak jak zawsze zwiastują okres, ale tym razem trwają już 5 dzień, a okres się spóźnia...

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te plamienia to może być skąpy okres ja parę miesięcy temu tak miałam że tylko 5 dni plamiłam i lekarz powiedział że to normalna miesiączka była... a co do tego testu to dla świętego spokoju zrob jutro rano że świeżego moczu.
    Plamienie powinnaś skonsultować z lekarzem bo może to być wina zbyt niskiego progesteronu

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jutro rano ze świeżego, chociaż nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie :(

    Miesiączka na pewno nie, nie było żywej krwi, to było bardziej takie brudzenie i czasami trochę różu ze śluzem, a większość czasu takie beżowo/brązowe... Ogólnie już konsultowałam te plamienia, ale zawsze słyszę, że to normalne :/ Progesteron badałam dwa razy i dwa razy wychodził dobrze. Już sama nie wiem co z tym robić, a byłam u 3 ginekologów.

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    Zrobię jutro rano ze świeżego, chociaż nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie :(

    Miesiączka na pewno nie, nie było żywej krwi, to było bardziej takie brudzenie i czasami trochę różu ze śluzem, a większość czasu takie beżowo/brązowe... Ogólnie już konsultowałam te plamienia, ale zawsze słyszę, że to normalne :/ Progesteron badałam dwa razy i dwa razy wychodził dobrze. Już sama nie wiem co z tym robić, a byłam u 3 ginekologów.
    Jak było plamienie tzn ze było zagnieżdżenie to już testy powinny wychodzić pozytywne

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Jak było plamienie tzn ze było zagnieżdżenie to już testy powinny wychodzić pozytywne

    Z takiego zrobionego z moczu "nieświeżego" - zebranego półtorej godziny wcześniej też?

  • Ropuszka Ekspertka
    Postów: 312 53

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    Z takiego zrobionego z moczu "nieświeżego" - zebranego półtorej godziny wcześniej też?

    Jeżeli stało w pojemniku do moczu zakręcone to nic nie powinno mieć to wpływu na wynik ale jeżeli stało beż pokrywki mogło to mieć jakiś tam wpływ wiec lepiej żeby powtórzyć

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    Z takiego zrobionego z moczu "nieświeżego" - zebranego półtorej godziny wcześniej też?
    Wydaje mi się, że i tak powinien wyjść,chyba aż tak dużego wpływu na to nie ma

  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ropuszka wrote:
    Jeżeli stało w pojemniku do moczu zakręcone to nic nie powinno mieć to wpływu na wynik ale jeżeli stało beż pokrywki mogło to mieć jakiś tam wpływ wiec lepiej żeby powtórzyć

    Właśnie stał bez przykrywki, dlatego staram się myśleć, że dlatego wyszedł negatywny....

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    Właśnie stał bez przykrywki, dlatego staram się myśleć, że dlatego wyszedł negatywny....
    Powtórz po prostu jutro i będziesz wiedzieć:)

  • Kamsi Autorytet
    Postów: 692 813

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa01 wrote:
    Właśnie stał bez przykrywki, dlatego staram się myśleć, że dlatego wyszedł negatywny....

    Nie ma znaczenia czy z przykryciem czy bez, jeśli jest horoskop w moczu to wyjdzie

    Kamila: 25 lat
    8.09.2020- córeczka
    9.02.2022- poronienie 9tc
    05.2022- ponowne starania
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi z moczu 2 godzinnego wyszedł, bardzo słaba kreska i w ogóle było ultra wcześnie , jakiś 27 dzień cyklu. No ale to jednak było to :)

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ