X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test clearblue
Odpowiedz

Test clearblue

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 1 stycznia, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 2 dni przed okresem. Zrobilam test ciążowy cyfrowy który pokazał że brak ciąży . Czy taki test jest wiarygodny?

    Na betę nie mam jak iść. Do ginekologa najszybciej mogę się dostać w piątek

    24 grudnia miałam plamienie jednioniowe w kolorze jasnobrązowym ale to nie był okres. Był 21 dzień cyklu

  • PaulaG Autorytet
    Postów: 503 486

    Wysłany: 1 stycznia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest wiarygodny

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • Mciątko Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 2 stycznia, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko pobieranie krwi daje 100 % pewności.
    Niektórym testy sikane wychodzą pozytywnie dopiero w 15-16 dniu od owulacji . Szansa jeszcze jest trzymam kciuki 💓✨

  • Fit_Martyna_D Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 stycznia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam - nie dają pewności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 22:28

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ