X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test owulacyjny a test ciążowy
Odpowiedz

Test owulacyjny a test ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Meggy88 Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 4 marca 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich!
    Czy któraś z was miała negatywny test owulacyjny a pozytywny ciążowy? 🤔🤔🤔🤔
    Lub czy ktoś wie czy to w ogóle możliwe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 18:24

  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 4 marca 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Witam wszystkich!
    Czy któraś z was miała negatywny test owulacyjny a pozytywny ciążowy? 🤔🤔🤔🤔
    Lub czy ktoś wie czy to w ogóle możliwe?
    To są 2 całkowicie różne hormony. Wiec tak, test ciążowy może być pozytywny a owulacyjny negatywny i to całkiem normalne

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Meggy88 Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 4 marca 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia90 wrote:
    To są 2 całkowicie różne hormony. Wiec tak, test ciążowy może być pozytywny a owulacyjny negatywny i to całkiem normalne

    Dziękuję za odpowiedź 😁

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 4 marca 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w każdej ciąży pozytywny owulacyjny jeszcze zanim zrobiłam ciążowy.

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) u mnie taka sytuacja owulacja około 17 dc (testy owulacyjne) dziś 32 dzień cyklu okresu brak średnia długość 28-30 ostatni 29 dni. W czwartek bol lewego jajnika bardziej kłucie. Później lekki bol podbrzusza i tak codziennie po trochu. Od domniemanej owulacji do dziś pogorszenie egzemy i to okropnie. Dziś test owulacyjny prawie że pozytywny. Ciążowy dwa dni temu negatyw. Czuję się jak bym miała okres tyle że bez okresu 🫣
    Nie wiem jak dodać zdjęcie testu. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji ? Ja już wariuje jeszcze ta egzema dokucza jak nigdy. A też trochę poczytałam na ten temat i okazuje się że się pogarsza w drugiej fazie cyklu lub przy zajściu w ciążę

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    Cześć :) u mnie taka sytuacja owulacja około 17 dc (testy owulacyjne) dziś 32 dzień cyklu okresu brak średnia długość 28-30 ostatni 29 dni. W czwartek bol lewego jajnika bardziej kłucie. Później lekki bol podbrzusza i tak codziennie po trochu. Od domniemanej owulacji do dziś pogorszenie egzemy i to okropnie. Dziś test owulacyjny prawie że pozytywny. Ciążowy dwa dni temu negatyw. Czuję się jak bym miała okres tyle że bez okresu 🫣
    Nie wiem jak dodać zdjęcie testu. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji ? Ja już wariuje jeszcze ta egzema dokucza jak nigdy. A też trochę poczytałam na ten temat i okazuje się że się pogarsza w drugiej fazie cyklu lub przy zajściu w ciążę
    Wejdz na www.zapodaj.net i wstaw, skopiuj link:) nieraz owulacyjne pokazują ciaze przed testem ciazowym

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, nie łatwiej bylo dzis zrobić ciążowy?
    Ja w pierwszej ciąży mialam pozytywny owulacyjny przed ciążowym, a teraz owulacyjny negatywny, a ciążowy pozytywny.
    W międzyczasie zdarzyły mi sie cykle z pozytywnym owulacyjnym i okresem, wiec.. To takie trochę na dwa razy.

    miska122 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ