X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test pozytywny a okres
Odpowiedz

Test pozytywny a okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natija Koleżanka
    Postów: 41 53

    Wysłany: 25 marca 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,nie wiem co myśleć 😔
    W poniedziałek robiłam test,wynik wyszedł pozytywny,pokazał 1-2 tydzień .
    Wczoraj zaczęłam krwawić jakby okres .Nie wiem co myśleć 😔

  • Natija Koleżanka
    Postów: 41 53

    Wysłany: 25 marca 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jak narazie nie ma krwawienia ,jakaś jedna plamka tylko….miała któraś podobnie ?
    Mam nadzieje ,ze fasolka jest i dalej rośnie…Ale te myśli nie dają mi spokoju ,co to za krwawienie było …

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 25 marca 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta beta i jeszcze raz beta. Tylko ona powie Nam czy jesteś faktycznie w ciąży. To może być wszystko. Okres , ciąża biochemiczna i krwawienie, lub po prostu plamienie w ciąży.
    Idź na krew.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Natija Koleżanka
    Postów: 41 53

    Wysłany: 29 marca 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety,dzisiaj zrobiłam test i wynik był negatywny ,czyli jednak poronienie 😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ