X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie test z bladą kreską, beta negatywna :(
Odpowiedz

test z bladą kreską, beta negatywna :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sunrise Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Kochane, wczoraj zrobiłam test (z allegro), no i wyszła mi blada kreska. Byla widoczna na pierwszy rzut oka, nie trzeba było się przyglądać. Dziś poszłam na betę a tu zonk sadsadsad wyszła poniżej 1.
    Dziś jest 11dpo. Jak myślicie, zdarzają się cuda, że nastąpiła jakaś pomysłka w laboratorium... Czy wynik jest już 100% pewny?

    p.s. test był z allegro, robiłam już ich kilka i nigdy nie wyszła mi nawet bladziusieńka kreska....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała do dnia spodziewanej @ i powtorzyla bete. I jak masz wiecej testow to rob codziennie zobacz czy ciemnieje czy to był jednorazowy "wyskok" tych testow.
    Trzymam kciukasy i powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2013, 18:55

    sunrise lubi tę wiadomość

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym tak zrobiła

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam kilka miesięcy temu, miałam cieniutką drugą kreskę, na dwóch testach. Przyszła @ i po niej zrobiłam test i znowu cień cienia, więc szybko do lekarza, ale nic nie widział, ani poronienia , ani szansy na ciążę, cóż mogłam trafić na wadliwy test, może długo leżał ehh, czasem złośliwość rzeczy martwych się zdaża.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ