X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testować czy czekać? czy inny lekarz?
Odpowiedz

Testować czy czekać? czy inny lekarz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulka. Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pisze tutaj ponieważ nie wiem co już myśleć..

    Przez cały kwiecień codziennie się przytulalismy się z partnerem z nadzieją na dwie kreseczki.
    2 maja zrobiłam test i wyszedł negatyw, zrobiłam również bete i wyszła 0,1.
    Miesiączkę miałam 3-5 maj była krótsza i skąpsza niż zwykle. 1Od czasu tej miesiączki bardzo dziwnie się czuję bolą mnie piersi zrobily sie bardziej nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk.Jestem bardzo senna, mam mdłości, odczuwam jajniki i prawie wszystko mi przestało smakować, i co najbardziej mnie nie pokoi od czasu tej miesiączki stwardniał mi brzuszek pobolewa mnie podbrzusze każdego dnia, . Czasami miałam i mam takie wrażenie jak bym miała "motylki w brzuchu", takie mrowienie po prostu czuje takie dziwne uczucie. Byłam u ginekologa 11 maja ale nie wykryła ciąży... powiedziała tylko że błona jest cięka a macica normalnych wymiarów. mam sie stawiać dopiero po terminie miesiączki przyjdzie czy nie..
    Moje cykle trwają 28-30 dni dzisiaj czuję się jak bym zaraz miała dostała okres a do niego przecież dwa tygodnie.

    Miała może któraś z was podobnie? Licze na każdą odpowiedz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka. wrote:
    Witam, pisze tutaj ponieważ nie wiem co już myśleć..

    Przez cały kwiecień codziennie się przytulalismy się z partnerem z nadzieją na dwie kreseczki.
    2 maja zrobiłam test i wyszedł negatyw, zrobiłam również bete i wyszła 0,1.
    Miesiączkę miałam 3-5 maj była krótsza i skąpsza niż zwykle. 1Od czasu tej miesiączki bardzo dziwnie się czuję bolą mnie piersi zrobily sie bardziej nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk.Jestem bardzo senna, mam mdłości, odczuwam jajniki i prawie wszystko mi przestało smakować, i co najbardziej mnie nie pokoi od czasu tej miesiączki stwardniał mi brzuszek pobolewa mnie podbrzusze każdego dnia, . Czasami miałam i mam takie wrażenie jak bym miała "motylki w brzuchu", takie mrowienie po prostu czuje takie dziwne uczucie. Byłam u ginekologa 11 maja ale nie wykryła ciąży... powiedziała tylko że błona jest cięka a macica normalnych wymiarów. mam sie stawiać dopiero po terminie miesiączki przyjdzie czy nie..
    Moje cykle trwają 28-30 dni dzisiaj czuję się jak bym zaraz miała dostała okres a do niego przecież dwa tygodnie.

    Miała może któraś z was podobnie? Licze na każdą odpowiedz
    zrob test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka. wrote:
    Witam, pisze tutaj ponieważ nie wiem co już myśleć..

    Przez cały kwiecień codziennie się przytulalismy się z partnerem z nadzieją na dwie kreseczki.
    2 maja zrobiłam test i wyszedł negatyw, zrobiłam również bete i wyszła 0,1.
    Miesiączkę miałam 3-5 maj była krótsza i skąpsza niż zwykle. 1Od czasu tej miesiączki bardzo dziwnie się czuję bolą mnie piersi zrobily sie bardziej nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk.Jestem bardzo senna, mam mdłości, odczuwam jajniki i prawie wszystko mi przestało smakować, i co najbardziej mnie nie pokoi od czasu tej miesiączki stwardniał mi brzuszek pobolewa mnie podbrzusze każdego dnia, . Czasami miałam i mam takie wrażenie jak bym miała "motylki w brzuchu", takie mrowienie po prostu czuje takie dziwne uczucie. Byłam u ginekologa 11 maja ale nie wykryła ciąży... powiedziała tylko że błona jest cięka a macica normalnych wymiarów. mam sie stawiać dopiero po terminie miesiączki przyjdzie czy nie..
    Moje cykle trwają 28-30 dni dzisiaj czuję się jak bym zaraz miała dostała okres a do niego przecież dwa tygodnie.

    Miała może któraś z was podobnie? Licze na każdą odpowiedz
    Ja czasem "okresowo" czuję się w okresie okołoowulacyjnym. Z tego co piszesz jesli okres był 3 maja, więc dziś najbardziej możesz mieć okres owulacyjny :)
    Co do lekarza, jeśli 11go miałaś badania u ginekologa i nic nie wykryło, a tą skąpą miesiączkę dostałaś w terminie, to czas wznowić starania :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ