Forum W oczekiwaniu na testowanie Testować czy czekać? czy inny lekarz?
Odpowiedz

Testować czy czekać? czy inny lekarz?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulka. Nowa

Wysłany: 19 maja 2017, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pisze tutaj ponieważ nie wiem co już myśleć..

Przez cały kwiecień codziennie się przytulalismy się z partnerem z nadzieją na dwie kreseczki.
    2 maja zrobiłam test i wyszedł negatyw, zrobiłam również bete i wyszła 0,1.
    Miesiączkę miałam 3-5 maj była krótsza i skąpsza niż zwykle. 1Od czasu tej miesiączki bardzo dziwnie się czuję bolą mnie piersi zrobily sie bardziej nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk.Jestem bardzo senna, mam mdłości, odczuwam jajniki i prawie wszystko mi przestało smakować, i co najbardziej mnie nie pokoi od czasu tej miesiączki stwardniał mi brzuszek pobolewa mnie podbrzusze każdego dnia, . Czasami miałam i mam takie wrażenie jak bym miała "motylki w brzuchu", takie mrowienie po prostu czuje takie dziwne uczucie. Byłam u ginekologa 11 maja ale nie wykryła ciąży... powiedziała tylko że błona jest cięka a macica normalnych wymiarów. mam sie stawiać dopiero po terminie miesiączki przyjdzie czy nie..
    Moje cykle trwają 28-30 dni dzisiaj czuję się jak bym zaraz miała dostała okres a do niego przecież dwa tygodnie.

Miała może któraś z was podobnie? Licze na każdą odpowiedz

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2017, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka. wrote:

Przez cały kwiecień codziennie się przytulalismy się z partnerem z nadzieją na dwie kreseczki.
    Miesiączkę miałam 3-5 maj była krótsza i skąpsza niż zwykle. 1Od czasu tej miesiączki bardzo dziwnie się czuję bolą mnie piersi zrobily sie bardziej nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk.Jestem bardzo senna, mam mdłości, odczuwam jajniki i prawie wszystko mi przestało smakować, i co najbardziej mnie nie pokoi od czasu tej miesiączki stwardniał mi brzuszek pobolewa mnie podbrzusze każdego dnia, . Czasami miałam i mam takie wrażenie jak bym miała "motylki w brzuchu", takie mrowienie po prostu czuje takie dziwne uczucie. Byłam u ginekologa 11 maja ale nie wykryła ciąży... powiedziała tylko że błona jest cięka a macica normalnych wymiarów. mam sie stawiać dopiero po terminie miesiączki przyjdzie czy nie..
    Moje cykle trwają 28-30 dni dzisiaj czuję się jak bym zaraz miała dostała okres a do niego przecież dwa tygodnie.

zrob test

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2017, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka. wrote:

Ja czasem "okresowo" czuję się w okresie okołoowulacyjnym. Z tego co piszesz jesli okres był 3 maja, więc dziś najbardziej możesz mieć okres owulacyjny :)
    Co do lekarza, jeśli 11go miałaś badania u ginekologa i nic nie wykryło, a tą skąpą miesiączkę dostałaś w terminie, to czas wznowić starania :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego