X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testować czy nie?
Odpowiedz

Testować czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie mam cykle 29-31 dni. Teraz jest już 36dc a temp nie spada, utrzymuje się na poziomie 36,8 stopnia. OVU nie wyznaczyło owulacji ale może dlatego, że nie mierzyłam temp. codziennie. W każdym razie skok temp był 15dc, kochaliśmy się z chłopakiem 24 i 25dc czyli długo po owulacji, ale 28dc pojawił się drugi skok temp i tak się cały czas utrzymuje. Dodam, że od 1,5 tyg piję ocet jabłkowy i zastanawiam się czy może przez to nie mam @. Tylko skąd ta wysoka temp. Na objawy wczesnej ciąży nie zwracam uwagi bo mam dość intensywne PMS więc nie chce sobie nic wkręcać. Sory za chaos

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie testowałaś?? testuj i dawaj znać! :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pracy ide po test i jutro rano zrobię. może akurat zdarzy się cud

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam testowalas?

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ