Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowac czy nie testowac oto jest pytanie :)
Odpowiedz

Testowac czy nie testowac oto jest pytanie :)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 24 marca 2017, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jutro mam pierwszy dzien miesiaczki i nie wiem czy robic test.. Nadzieja matka glupich ale i umiera ostatnia..

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Marry Koleżanka

Wysłany: 24 marca 2017, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, palce świerzbią, ale jeśli został tylko jeden dzień, to może poczekaj. Testy są drogie:P Ja sama widzę po sobie że świruję...chyba muszę przemyśleć moją strategię starania się. Po stwierdzeniu że była owulacja rzuce wszystko w kąt i będę, cierpliwie/niecierpliwie czekała na @. Kurcze te dwa tygodnie po owu są u mnie jak wyciete z życiorysu... Myslę tylko czy się udało i doszukuje się tylko symptomów:P Mierzę tą temperaturę modląc się żeby nie spadała... Jakaś masakra:P

Zatem podsumowując, testuj kochana jeśli ci frajdę sprawi:)

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

• Sonia94 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2017, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, tez sie modle zeby nie spadla.. Dzis zrobilam test ale wyszedl negatyw a @ nie ma..
    Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w staraniach :)

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2017, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz tak wyczekuje, testowac sie boje, nie znosze widoku jednej kreski :/

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego