X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowac czy nie testowac oto jest pytanie :)
Odpowiedz

Testowac czy nie testowac oto jest pytanie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jutro mam pierwszy dzien miesiaczki i nie wiem czy robic test.. Nadzieja matka glupich ale i umiera ostatnia..

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 24 marca 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, palce świerzbią, ale jeśli został tylko jeden dzień, to może poczekaj. Testy są drogie:P Ja sama widzę po sobie że świruję...chyba muszę przemyśleć moją strategię starania się. Po stwierdzeniu że była owulacja rzuce wszystko w kąt i będę, cierpliwie/niecierpliwie czekała na @. Kurcze te dwa tygodnie po owu są u mnie jak wyciete z życiorysu... Myslę tylko czy się udało i doszukuje się tylko symptomów:P Mierzę tą temperaturę modląc się żeby nie spadała... Jakaś masakra:P

    Zatem podsumowując, testuj kochana jeśli ci frajdę sprawi:)

    Pozdrawiam i trzymam kciuki!

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, tez sie modle zeby nie spadla.. Dzis zrobilam test ale wyszedl negatyw a @ nie ma..
    Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w staraniach :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz tak wyczekuje, testowac sie boje, nie znosze widoku jednej kreski :/

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ