X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po infekcji
Odpowiedz

Testowanie po infekcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanko. Mianowicie w tym cyklu po owulacji dopadła mnie infekcja niestety. Lekarz mi powiedział, że w razie wczesnej ciąży nie powinno to mieć wpływu na zarodek. Zapisał mi globulki dopochwowe. Biorę je cały czas, do wyczerpania opakowania. Jutro termin @. Robiłam już dwa testy - oba negatywne. Ale zastanawiam się, czy te globulki mogły mieć wpływ na wynik testu? Jutro idę na betę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi się, aby miały jakiś wpływ. Tabletki działają miejscowo na pochwę, a hcg testy wyłapują z moczu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 11:57

    48f411ed51.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że hcg z moczu, tylko chodzi o to, że jak globulki się rozpuszczają, to podczas porannego oddawania moczu też wszystko wylatuje. I jak pobieram mocz do testowania, to praktycznie jest wymieszany z tabsami.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro jutro masz termin @ to zrób test nie z porannego moczu tylko np. teraz. Jak jest ciąża to wyjdzie na pewno :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jeden w domu, to zrobię chyba dziś wieczorem. Ale już czuję, że okres jednak będzie, bo brzuch boli.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ