X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po ovitrelle
Odpowiedz

Testowanie po ovitrelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 6 września 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta 131,26 :)))))

    MelekAbla lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 6 września 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na tą wiadomosc! Cudownie,
    gratuluje i trzymam kciuki za dalsze powodzenia🥰🧿 to Twoja trzecia stymulacja ovitrelle?

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 6 września 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) to była 4 stymulacja. W ogóle myślałam że nic z tego w tym cyklu, bo rozchorowałam się na poczatku stymulacji. Piłam fervex. Jest na paracetamolu, który teoretycznie nie powinien zaszkodzic, ale sama infekcja organizmu mogła zaszkodzić. Mam nadzieję, że jednak nie i że będzie wszystko w porządku skoro jednak doszło do zapłodnienia 🙂

    Od 2018 roku się staraliśmy, pierw tak na luzie, ale nic i nic. W 2019 roku poszłam do kliniki niepłodności na jedna wizyte, ale rozpętał się covid i jakoś zleciał 2019 bez dalszych wizyt, ale w międzyczasie zrobiłam zalecane badania (hormony płciowe, amh, tarczyca, TORCH, morfologia, a mąż badanie nasienia). Miałam podwyższony testosteron i amh chyba 18(co ostatecznie potwierdziło PCOS) ale poza tym ok.. Mąż 4% tylko prawidłowych plemników, więc zaczęła się suplementacja, nie badał drugi raz, ale chyba się poprawiło :D
    Jak miałam pierwszą stymulację to mialam ogromną nadzieję, że to klucz do sukcesu, ale niestety bez efektów. Druga stymulacja i też nic.. Dr kazała zrobić Sono HSG, drożność wyszła ok. Trzecia stymulacja i nic. Na czwartą się pochorowalam ale sie udało :D
    Myślałam że jak zobaczę II to pęknę z radość, tymczasem po prostu nie uwierzyłam. Dopiero dzisiaj po drugiej becie i prawidłowym przyroście zaakceptowałam fakt że jednak to prawda i jestem w upragnionej ciąży 🥰
    Trzymam za Ciebie kciuki 🤞
    Jak wygląda Twoja historia? :)

    MelekAbla lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 6 września 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że byłam stymulowana letrozolem (Aromek), ale w tym cyklu zamiast piątej tabletki miałam zastrzyk z bemfoli :)

    MelekAbla lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 6 września 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde bardzo sie ciesze Twoim szczęściem!
    A u mnie historia jest następująca. jak dziecko mialam operacje usunięcia prawego jajnika, regularne kontrole u ginekologa od lat, wszystko generalnie w porzadku, lewy jajnik zdrowy, gotowy do „produkcji”
    W zeszłym roku podjęliśmy decyzje o dziecku, znalazłam dobrego lekarza w Warszawie, przynajmniej tak mi sie wydawało..
    Mam problem z niepękajacymi pęcherzykami które dość często zmieniają sie w torbiel, i prawidłowa owulacja występuje u mnie co kilka miesięcy, lekarz zlecił sono hsg po czym stwierdził ze jesli jajowod drożny da leki na stymulację. Jajowod drożny, od maja do sierpnia zdecydowałam sie na antykoncepcję w celu wyciszenia jajników, ponieważ moj narzeczony przebywał za granicą. W sierpniu wizyta u lekarza, z nadzieja na stymulację ktora wyciśnie ile sie da z jajnika, moje rozczarowanie bylo tak ogromne ponieważ zapłaciłam ciężkie pieniadze zeby usłyszeć od lekarza ze nie potrzeba, zebym brała ovarin.. ale koniec końców był taki ze odwiedziłam narzeczonego za granica, tam poszliśmy do ginekologa, dostałam zastrzyk ovitrelle, wszelkie wskazówki, i mialam do ostatniej chwili wielka nadzieje, ale testy juz wychodza negatywne, wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @ i próbować w kolejnych cyklach. No i oczywiście jestem w poszukiwaniu nowego lekarza😊 Wiem ze sa kobiety które starają sie latami, ja dopiero rok, ale mimo wszystko boli za każdym razem gdy test pokazuje jedną kreskę, ale nie tracę nadziei🙂

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 6 września 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i walczylam z wysoka prolaktyna, ktora zbiłam dostinexem, poza tym wszystko inne w normie, tylko te nieszczęsne niepękające pęcherzyki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2021, 18:15

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 6 września 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie pewnie bez problemu znajdziesz dobrego lekarza :) ja też chodziłam i chodzę prywatnie. Ostatnio jak byłam na monitoringu to mimo że to prywatnie usłyszałam 'proszę ściągnąć spodnie do kolan i się polozyc' gdzie zawsze miałam możliwość skorzystania z łazienki i założenia spódniczki. Była to dr na zastępstwie bo moja na urlopie, ale dosłownie weszłam tam i wyszłam i pyk 130 zł...

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 6 września 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam znaleźć lekarza, który będzie chciał Cię też obejrzeć po owu, żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. U mnie w klinice to jak na produkcji, pacjentka jedna za druga, opóźnienia godzin wizyty.. Kolejki.
    Tutaj na forum od dziewczyn dowiedziałam się że chodzą na monitoring po owu, żeby sprwadzic czy na pewno owu była. Mi dr nigdy nie zaleciła, już miałam je wypomnieć we wrześniu na kolejnej stymulacji, ale jej się upiekło :D
    Zajrzyj na wątek 'stymulacja letrozolem' sporo dowiedziałam się na tym wątku 😊

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 6 września 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzę na pewno. dzieki :)
    a Ty dawaj znac od czasu do czasu jak sytuacja i samopoczucie🙏🏽🥰

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ