X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie po pregnyl 500
Odpowiedz

Testowanie po pregnyl 500

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem pierwszy raz na forum .
    10 dni temu miałam podany zastrzyk pregnyl 5000
    Dziś w 25 dc poszłam na betę a tam wynik 0.4 .
    Miesiączka powinna pojawić się za 5 dni .
    Czy myślicie ze mam jeszcze szanse ?
    Dodam ze 4 miesiące temu miałam próbę z pregnylem i zaszłam w ciąże , ale fasoleczka wyprowadziła się w 9 tyg .
    Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi .

  • endo_pozytywna Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 6 września 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    Witam jestem pierwszy raz na forum .
    10 dni temu miałam podany zastrzyk pregnyl 5000
    Dziś w 25 dc poszłam na betę a tam wynik 0.4 .
    Miesiączka powinna pojawić się za 5 dni .
    Czy myślicie ze mam jeszcze szanse ?
    Dodam ze 4 miesiące temu miałam próbę z pregnylem i zaszłam w ciąże , ale fasoleczka wyprowadziła się w 9 tyg .
    Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi .

    I jak się u Ciebie rozwinęła sytuacja?

    Mam podobny problem. Poszłam na betę 11 dni po podaniu Ovitrelle i beta wyszła 2,95. Test w ten sam dzień z jakimś cieniem cienia, a dzisiaj już biel vizira.
    Mocne zmęczenie i ból piersi utrzymuje mnie wciąż w nadzieji.

    30 lat 🙋‍♀️ 31 lat 🙋‍♂️
    starania od 10.2017

    endometrioza 3 stopnia
    HSG - październik 2018 - prawy jajowód niezdrożny
    laparoskopia - styczeń 2019 - usunięcie torbieli
    marzec 2019 - nawrót torbieli
    HSG - lipiec 2019 - jajowody obustronnie drożne
    laparoskopia - luty 2020 - brak nawrotu
    AMH - 2,340 ng/ml

    🙋‍♂️ słabe parametry nasienia - lekka poprawa po zmianie diety

    Obecnie:
    monitoring cyklu
    25.08 - 10dc - zastrzyk Ovitrelle (pęcherzyk 19 mm/endometrium 10mm)
    7 dpo - progesteron 28,30 ng/ml
    9 dpo - beta hcg 2,96 mlU/ml 😧(pewnie pozostałość po Ovitrelle)
  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 18 października 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ,
    10 dni temu podany zastrzyk Pregnyl 5000 dziś test negatywny , czy myślicie ze mam jeszcze szanse na pozytyw ? To mój kolejny miesiąc starań się z zastrzykiem i duphastonem . W Marcu zaszłam po pierwszym zastrzyku , ale fasolka wyprowadziła się w 9 tc . Dziękuje

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 18 października 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    Cześć ,
    10 dni temu podany zastrzyk Pregnyl 5000 dziś test negatywny , czy myślicie ze mam jeszcze szanse na pozytyw ? To mój kolejny miesiąc starań się z zastrzykiem i duphastonem . W Marcu zaszłam po pierwszym zastrzyku , ale fasolka wyprowadziła się w 9 tc . Dziękuje

    Hej. Oczywiście że jest szansa. Mnie w poprzedniej ciąży pozytyw tzn cien wyszedł dopiero 14 dni po podaniu ovitrelle. Aktualnie jestem 9 dni po podaniu i czekam na testowanie

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 18 października 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Hej. Oczywiście że jest szansa. Mnie w poprzedniej ciąży pozytyw tzn cien wyszedł dopiero 14 dni po podaniu ovitrelle. Aktualnie jestem 9 dni po podaniu i czekam na testowanie
    A wcześniej tez ci negatyw wychodził czy cały czas pozytyw ?

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 18 października 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    A wcześniej tez ci negatyw wychodził czy cały czas pozytyw ?
    U mnie od podania ovitrelle do 9 dni po podaniu wychodził pozytyw ale to przez zastrzyk były testy falszywie dodatnie a później już negatyw aż do 14 dni po podaniu czyli u mnie 12 dpo ujzalam magiczny cie cienia który był oznaką ciąży

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 18 października 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    U mnie od podania ovitrelle do 9 dni po podaniu wychodził pozytyw ale to przez zastrzyk były testy falszywie dodatnie a później już negatyw aż do 14 dni po podaniu czyli u mnie 12 dpo ujzalam magiczny cie cienia który był oznaką ciąży
    To u mnie dziś 10 dni po zastrzyku czyli jakoś 8 dni po owu . Miejmy nadzieje ze się uda 😀jeszcze kilka dni i się wszystko wyjaśni .

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 18 października 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endo_pozytywna wrote:
    I jak się u Ciebie rozwinęła sytuacja?

    Mam podobny problem. Poszłam na betę 11 dni po podaniu Ovitrelle i beta wyszła 2,95. Test w ten sam dzień z jakimś cieniem cienia, a dzisiaj już biel vizira.
    Mocne zmęczenie i ból piersi utrzymuje mnie wciąż w nadzieji.
    Przepraszam ze dopiero teraz . Dostałam miesiączkę . Teraz czekam na kolejne testowanie , a jak u ciebie sytuacja ?

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ovitrelle może fałszować jeszcze test na tyle w 10 dniu po podaniu ze kreska na teście widoczna jest gołym okiem?

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 19 października 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey wszystkim .
    Dziś robiłam betę powtórka jeszcze w środę bo mam w razie negatywu odstawić duphaston . Zdziwiło mnie to ze w sobotę wynik był <1.2 a dziś odebrałam wynik 0.43 co o tym myślicie ? Zostaje mi pewnie czekanie na środowy wynik bety . Pozdrawiam

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 19 października 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Dziewczyny czy ovitrelle może fałszować jeszcze test na tyle w 10 dniu po podaniu ze kreska na teście widoczna jest gołym okiem?
    Może, ale nie musi .
    Zrób sobie betę jak wynik wysoki to napewno nie ovitrelle , ale zawsze lepiej powtórzyć .

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    Hey wszystkim .
    Dziś robiłam betę powtórka jeszcze w środę bo mam w razie negatywu odstawić duphaston . Zdziwiło mnie to ze w sobotę wynik był <1.2 a dziś odebrałam wynik 0.43 co o tym myślicie ? Zostaje mi pewnie czekanie na środowy wynik bety . Pozdrawiam
    Ja w poprę im cyklu też miałam 0.431 i za dwa dni miesiączka przyszła.

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 19 października 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Ja w poprę im cyklu też miałam 0.431 i za dwa dni miesiączka przyszła.
    Tylko zastanawia mnie dlaczego jednego dnia było nic totalnie , a dziś jednak ciut więcej niż nic ☺️
    Nie nastawiam się bo to nie ma sensu o swoje 3 poprzednie ciąże walczyłam ostro i dużo mnie to kosztowało wiec nie chce się nakręcać , a ostatnia skończyła się poronieniem co bardzo mnie poruszyło , ale nie poddaje się walczymy dalej 😃

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zastrzyk utrzymywał się do 9 dni a 10 już była kreska czyli wczoraj. Dziś powtórzyłam i jest mocniejsza. Czekam na betę. Wyniki przed 14.

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 21 października 2020, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Mnie zastrzyk utrzymywał się do 9 dni a 10 już była kreska czyli wczoraj. Dziś powtórzyłam i jest mocniejsza. Czekam na betę. Wyniki przed 14.
    dawaj znać jaki wynik . Trzymam kciuki żeby się udało 🥰 mi chyba nie jest pisany ten cykl , co prawda jadę na betę, ale sikaniec nic nie pokazuje . Który to twój cykl starań ?

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 29 października 2020, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia92 wrote:
    dawaj znać jaki wynik . Trzymam kciuki żeby się udało 🥰 mi chyba nie jest pisany ten cykl , co prawda jadę na betę, ale sikaniec nic nie pokazuje . Który to twój cykl starań ?
    Przepraszam że się nie odezwałam z tego wszystkiego zapomniałam tu zaglądać 🙈 beta wyszła ciazowo a po 48h wzrosła o 287 %. Także u mnie październik szczęśliwy 🤰

  • Olcia92 Autorytet
    Postów: 411 284

    Wysłany: 13 listopada 2020, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Przepraszam że się nie odezwałam z tego wszystkiego zapomniałam tu zaglądać 🙈 beta wyszła ciazowo a po 48h wzrosła o 287 %. Także u mnie październik szczęśliwy 🤰
    gratulacje 💕💕💕
    Bardzo się cieszę ze ci się udało naprawdę 😘
    Ja kolejny miesiąc starań teraz dostałam zastrzyk gonapeptyl , jestem 5 dni po wiec jeszcze min 5 do testowania 😍

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ