X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie po pregnylu
Odpowiedz

testowanie po pregnylu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja z takim pytaniem do Was, ile dni po pregnylu 5000 mozna zrobic test sikany? dzis jest 12 dni po pregnylu, zrobilam test i wyszla 2 kreseczka, blada ale nie musialam sie jej doszukiwac. Myslicie ze to dzialanie pregnylu? dziekuje za odp i pozdrawiam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od organizmu ake wydaje mi się że to ciąża. Dla pewności idz na betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochana, popedze na bete w pon... chyba sie nie doczekam:)

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 30 października 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dnio po pregnylu 5000 była biel. U Ciebie z dużym prawdopodobieństwem, ciąża. Gratulacje!

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dzis 13dzien po pregnylu i nadal kreseczka

  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chcę Cię zniechęcać, bo sama wciąż żyje nadzieją, ale...
    dziś mam 12 dzień po pregnylu i 11dpo... rano zrobiłam bobo test (czułość niby 25) i zobaczyłam bladą ale wyraźną drugą kreskę. Pobiegłam zrobić bete, ale nie mogłam się doczekać wyniku i zrobiłam drugi test tej samej firmy ok godz 16 po raz kolejny wyraźna blada kreska. Przed chwilą odebrałam wynik beta hcg i jest marne 5,9.Pisałam do mojej gin i kazała mi się nie cieszyć, tylko odczekać 48 godz i powtórzyc bete, ponieważ to mogą być pozostałości po pregnylu :(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaauullaa wrote:
    nie chcę Cię zniechęcać, bo sama wciąż żyje nadzieją, ale...
    dziś mam 12 dzień po pregnylu i 11dpo... rano zrobiłam bobo test (czułość niby 25) i zobaczyłam bladą ale wyraźną drugą kreskę. Pobiegłam zrobić bete, ale nie mogłam się doczekać wyniku i zrobiłam drugi test tej samej firmy ok godz 16 po raz kolejny wyraźna blada kreska. Przed chwilą odebrałam wynik beta hcg i jest marne 5,9.Pisałam do mojej gin i kazała mi się nie cieszyć, tylko odczekać 48 godz i powtórzyc bete, ponieważ to mogą być pozostałości po pregnylu :(
    i jest ciąża ?
    ja testowałam 11 i 12 dpo wyszła biel vizira :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer jest ciąża :) jednak 12 dni po pregnylu z leku nie zostało już nic i wynik 5,9 to moja prywatna beta hihi kolejna to 14, a wczoraj juz 6000 :) 3 lata o to walczyłam i jest. Bądź cierpliwa i na Ciebie przyjdzie czas, jestem tego pewna :)

    bertha, Flowwer lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ