X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie po pregnylu?
Odpowiedz

testowanie po pregnylu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Dziewczęta dziś jestem 12 dni od podania pregnylu. Testy 25 od 3 dni z cieniem drugiej kreski. Są widoczne ze nie trzeba się doszukiwać, ale jednak są jasiniutkie. Zastanawiam się bo objawów ciazowych zero wiec to chyba pregnylu?
    Do jakiego czas wychodziły wam testy z 2 kreska po pregnylu? Pozdrawiam i liczę ze podzielicie się swoimi doświadczeniami; -)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to sie je. Pierwszy raz mialam pregnyl teraz wlasnie. Testuje w pon. Ale powodzenia.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moja zależy od organizmu :) Z tego co mi wiadomo to pregnyl utrzymuje się we krwi do 12 dpo, ale w niewielkim już stężeniu i tego nie wykrył by raczej już test płytkowy :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee Sysia ale te kreski drugie są mega jasne:-)
    Chyba pregnyl szczególnie ze mam niskie tempki i nic w cyckach nie czuje.

    Riki lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania wrote:
    Ee Sysia ale te kreski drugie są mega jasne:-)
    Chyba pregnyl szczególnie ze mam niskie tempki i nic w cyckach nie czuje.
    A jakiej czułości te testy? Weź Ty idź na betę i popraw mi humor :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asia83 Koleżanka
    Postów: 46 39

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest z pregnylem ja w 9 dniu po podaniu ovitaelle 500 zrobilam test i wyszedl mi wlasnie cien cienia tez tak jak Ty zachodzilam w glowe czy to jeszcze nie dzialanie zastrzyku dzis jest juz 34dc i beta 2200:) wiec ten cien cienia nie byl juz zafalszowanym, wynikiem tylko poczatkiem ciazy czego i Tobie zycze aha i mnie tez jakos specjalnie persi nie bola tylko zgaga meczy i biegam czesto siusiu:)

    Asia83gannyx8d6oetdlra.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy 25. Poszłam na betę i nie potrzebnie bo na prawdę straciłam 2 ciążę i wiem jak w ciąży się czuje. To na bank pregnyl siedzi. Głowno jedno;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania wrote:
    Testy 25. Poszłam na betę i nie potrzebnie bo na prawdę straciłam 2 ciążę i wiem jak w ciąży się czuje. To na bank pregnyl siedzi. Głowno jedno;)
    Daj nam znać co i jak :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie ciąża. Ale dzięki za odpowiedź.

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale beta wyszła mniej niż dla kobiet w ciąży?czy w ogóle nic? Bo teoretycznie skoro zabarwia test z moczu to w krwi tez powinno coś wykazać?

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suns Sun beta 6 ale progesteron spadl do 1 fazy wiec okres pewnie jutro:*:)
    Szkoda ze testy namieszaly mi w glowie. W sumie nie czulam owulacji i nie wierzylam w nia. Po laparo zalozylam odczekac 3 miesiace, wiec cykl byl takim testowym bardziej. Moze kolejny bedzie dany (no i wyczekany 3 cykle po mojej ciazy pozamacicznej).

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm to przykro mi :-( wydawało mi sie ze pregnyl daje sie tylko przy potwierdzonej owulacji.Może następny cykl będzie TWOJ :-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja rowniez testowalam po 14 dniach od podania pregnylu i niestety jedna krecha :/ ile cykli stosujecie pregnyl?

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kochana stosowalam w 1.pazdzierniku (jajeczko peklo), 2.listopadzie (nie peklo) w 3.lutym(pekło, ciaza, pozamaciczna, usunieta z jajowodem w 7tyg), 4.maj (monitoring mowil ze peklo, ale nie czulam tego, a zawsze owulacje odczuwalam).
    Wierze ze kazdej z nas sie uda.
    Potrzeba czasu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ