X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TESTOWANIE W 9dpo
Odpowiedz

TESTOWANIE W 9dpo

Oceń ten wątek:
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    jak u Ciebie sytuacja?.. Powtarzałas może test? 🤔

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Róża 1 wrote:
    jak u Ciebie sytuacja?.. Powtarzałas może test? 🤔
    No właśnie nie powtórzyłam testu bo już nie mam i dzisiaj nie kupiłam ponieważ robiłam bthcg ale wyniki we wtorek! Oszaleje z ciekawości jaki wynik jest! Dzisiaj było strasznie dużo ludzi i pani powiedziała że nie będzie! Tylko dostałam na maila tsh! Robiłam też progesteron! Tsh 2.65 FT3 2.98.i FT4 1.18 czy te wyniki są dobre????? Biorę eutyrox 75

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A okresu nadal brak ból piersi sutków! I wczoraj z wieczora mdliło i dzisiaj rano i słabo ale może ten okres przyjdzie! To jest zagadka 🤔 strasznie ciekawa jestem! Bardzo bym się ucieszyła gdyby się udało 🥰 tylko 2 dni a to wieczność, 😅

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dole brzucha mnie boli może idzie ten okres 🤔 zobaczymy przez te 2 dni! Teraz się czuje jak na okres 😢!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 13:49

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża trzymam kciuki!Ból jak na @nie przekreśla ciąży bo to często jeden z objawów.A temperature mierzysz?

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Kiedy masz termin @?
    Termin od 15 do 19.11 bo cykle mam od 23 do 27dni

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 listopada 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Róża trzymam kciuki!Ból jak na @nie przekreśla ciąży bo to często jeden z objawów.A temperature mierzysz?

    Mierze utrzymuje się 37 stopni i 37.2 ale jakoś smutna jestem ale zobaczymy! Piersi i sutki bolą mocno! Czekam 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 17:44

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Dokladnie tak jak dziewczyny wyżej piszą, wyluzj trochę, zdrowe to na pewno nie jest i jeszcze to nakrecanie, szukanie objawów kilka dni po owulacji, która bez monitoringu nie ma 100% pewności ze sie odbyła jest moim zdaniem trochę chore.. niektórym test wyjdzie 10dpo innym 15dpo, a jeszcze inne muszą czekać do 20dpo bo zagniezdzenie było dość późno.. każda z nas bardzo by chciała, aby udało się teraz już!! Ale niestety tak to nie działa.. trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość.. i sie tak nie nakręcac bo to ogromny stres dla organizmu, a ten jak wiadomo nie jest najlepszy w okresie starań o dzieciątko.. takze wyluzj i czekaj, wiem że ciężko ale uwierz że przynosi to pozytywne skutki 😊


    Szukanie objawów? Piszę o tym co przez ten czas czułam, nie wyszukuje niczego na siłę także ty zluzuj!!

    Dzisiaj II kreski na teście! Zobaczymy co będzie dalej

    Róża 1, Olga856 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o to Roksana, że zaczynając się starać zwracasz większą uwagę na to co się dzieje z Twoim organizmem, a na co wcześniej nie zwracałaś w ogóle uwagi. Także stąd stwierdzenie wyluzowania i nie doszukiwania się objawów na siłę, bo jestem pewna, że przynajmniej w 80% każda z nas miewała takie objawy, na które wcześniej, nie starając się, nie zwracała uwagi. Więc trochę spokojniej ;)
    Udało się? To super, gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 18:48

    szona, Angelika1313 lubią tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 listopada 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Szukanie objawów? Piszę o tym co przez ten czas czułam, nie wyszukuje niczego na siłę także ty zluzuj!!

    Dzisiaj II kreski na teście! Zobaczymy co będzie dalej

    Roksana Gratulacje ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2019, 18:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Roksana Gratulacje ❤️

    Dziękuję! ❤️ Ja trzymam za Ciebie kciuki żeby ciąża była pewna ❤️❤️
    I za wszystkie inne dziewczyny również 🥰 Powodzenia

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana gratulacje!!
    Który dziś u Ciebie dpo? 9?Ile dni przed terminem @Może mi też się poszczęści,mamy te same objawy😉Poczekam jeszcze kilka dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Roksana gratulacje!!
    Który dziś u Ciebie dpo? 9?Ile dni przed terminem @Może mi też się poszczęści,mamy te same objawy😉Poczekam jeszcze kilka dni

    Dziękuję ❤️ 10 dpo dziś! Trzymam kciuki kochana 🥰🥰

  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Mierze utrzymuje się 37 stopni i 37.2 ale jakoś smutna jestem ale zobaczymy! Piersi i sutki bolą mocno! Czekam 🙂
    Oj tak.. Ból sutków to jakaś masakra. Wcześniej tak nie miałam 😊

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Szukanie objawów? Piszę o tym co przez ten czas czułam, nie wyszukuje niczego na siłę także ty zluzuj!!

    Dzisiaj II kreski na teście! Zobaczymy co będzie dalej
    Gratulacje 🤗❤️

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Oj tak.. Ból sutków to jakaś masakra. Wcześniej tak nie miałam 😊
    A ja w 1 ciąży nie miałam wogóle bólu piersi na początku,ale dopiero zastanowiło mnie to jak zobaczyłam 2 kreski(po 4 dniach spóźnienia @skapnęłam sie,że okres miałam mieć) zawsze przed @bolały.Wiec u mnie objawem był brak bólu piersi😉

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 10 listopada 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane tak więc u mnie nie udało się ponieważ dzisiaj kupiłam testy i negatywne 😭 temperatura 36.7 ale okresu brak! Tak więc czekam na okres i mam brać clo! Pozdrawiam gorąco 🙂 boli mi lewy jajnik kłuje ech

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2019, 11:01

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 10 listopada 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Witajcie kochane tak więc u mnie nie udało się ponieważ dzisiaj kupiłam testy i negatywne 😭 temperatura 36.7 ale okresu brak! Tak więc czekam na okres i mam brać clo! Pozdrawiam gorąco 🙂 boli mi lewy jajnik kłuje ech
    A kiedy powinnaś dostać @? Ja po Duphastonie dostałam po 2 dniach,w dniu spadku temperatury.W poprzedniej ciąży test pozytywny miałam 4 dni po terminie @,ale kreska ledwo widoczna,a taka normalna kilka dni później.Może jeszcze nic straconego

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 listopada 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana, pokaż test :> Daj nacieszyć oczy.
    Zajsonek napisała Ci zupełnie normalnie, a Twoja odpowiedź do niej nieco słaba ;)

    Powodzenia!

    Lalia lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 10 listopada 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    A kiedy powinnaś dostać @? Ja po Duphastonie dostałam po 2 dniach,w dniu spadku temperatury.W poprzedniej ciąży test pozytywny miałam 4 dni po terminie @,ale kreska ledwo widoczna,a taka normalna kilka dni później.Może jeszcze nic straconego

    Marzenia powinnam dzisiaj dostać okres! Narazie cisza tylko ból w dole brzucha i kłucie jajnika i dzisiaj zauważyłam gesty śluz mleczny tak jakby! To przed okresem! Dzisiaj jest 7 dzień odstawienia duphastonu! Czekam może się rozkreci! U mnie poprzednio jak brałam duphaston to na 3 dzień od odstawienia pojawił się okres! Zobaczymy! Już się pogodzilam że nie udało się! Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ✊❤️🌹

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ