X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TESTOWANIE W 9dpo
Odpowiedz

TESTOWANIE W 9dpo

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!! Czy ktokolwiek testował w 9 dniu po owulacji i miał 2 kreski na teście?

    Marzenia, Olga856 lubią tę wiadomość

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 7 listopada 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Co prawda 2 kresek nie zobaczyłam,ale bede testować 8dpo ale zrobie bete bo pewniejsza.Moja gin napisała,że moge już śmiało robić,tempka podwyższona,podbrzusze boli,a do terminu @jeszcze ponad tydzień,i dużo białego śluzu.Na test sikany szkoda czasu chyba,beta pewniejsza tak wcześnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja też już mam takie objawy jak biały śluz, temperatura powyżej 37 st, podbrzusze boli, jajniki, piersi nigdy w życiu mnie tak nie bolały i na dodatek jem jak słoń, nie wiem gdzie ja tyle jedzenia mieszcze. Jak nie będzie 2 kresek to zwariuje

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 7 listopada 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chcesz zrobic test sikany to moze poczekaj jeszcze troche,ale bete mozesz juz zrobic.Choc z drugiej strony u kazdej kobiety jest inaczej,oba testy mogą być pozytywne,albo negatywne a ciąża może być.Obserwuj siebie i jesli nie bedzie 2 kresek to poczekaj do terminu @,jesli nie przyjdzie to zrób bete z krwi.Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 czy 9 dpo test może jeszcze wyjść negatywny. Zagnieżdżane zarodka następuje zwykle między 6 a 12 dpo. Dlatego warto jeszcze trochę poczekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba poczekam do @ bo wolę już mieć @ niż negatywny test. Inaczej zwariuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mój narzeczony mówi że jak nie zajdę w ciążę teraz to on pewnie jest bezpłodny, a to był zaledwie jeden dzień starań także zostaje totalnie sama z tym wszystkim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Jeszcze mój narzeczony mówi że jak nie zajdę w ciążę teraz to on pewnie jest bezpłodny, a to był zaledwie jeden dzień starań także zostaje totalnie sama z tym wszystkim
    A ktory to Wasz cykl starań?

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 8 listopada 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam w 8 dpo negatyw, dziś 13dpo i pozytyw więc radzę poczekać ☺️

    Róża 1 lubi tę wiadomość

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Ja testowałam w 8 dpo negatyw, dziś 13dpo i pozytyw więc radzę poczekać ☺️

    Gratulacje!!
    Dziewczyny trzymajcie kciuki żebym miała te 2 kreseczki na teście! Czekam do środy. Wtedy powinnam mieć @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    A ktory to Wasz cykl starań?

    1! I dlatego dołuje mnie takie mówienie. Bo wiem że zajść w ciążę nie jest łatwo. Ale ja tak bardzo pragnę dzidziusia że mam nadzieję jednak że będą te 2 kreski. Zwariuje już chciałabym wiedzieć czy to ciąża czy nie 😓

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 8 listopada 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    1! I dlatego dołuje mnie takie mówienie. Bo wiem że zajść w ciążę nie jest łatwo. Ale ja tak bardzo pragnę dzidziusia że mam nadzieję jednak że będą te 2 kreski. Zwariuje już chciałabym wiedzieć czy to ciąża czy nie 😓

    Roksana spokojnie bo zeswirujesz ! Inne zachodza od razu, inne czekają długo, a jeszcze inne mają problemy. Więc spokojnie czekaj na kreski ja wiem że ty chcesz, my wszystkie chcemy ale dobrze i radzę.odpusc troszeczk bo to już niezdrowo.

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Jeszcze mój narzeczony mówi że jak nie zajdę w ciążę teraz to on pewnie jest bezpłodny, a to był zaledwie jeden dzień starań także zostaje totalnie sama z tym wszystkim
    Jeden dzień starań i ty tak świrujesz?! Nie zawsze się udaje za pierwszym razem, a tu niektóre dziewczyny starają się po kilka miesięcy, a nawet kilka lat (znam dziewczynę co 15 lat się starała) to co one mają powiedzieć?! Zluzuj trochę, bo to w paranoje popadniesz. Czekaj cierpliwie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2019, 10:33

    szona, Angelika1313 lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 listopada 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak dziewczyny wyżej piszą, wyluzj trochę, zdrowe to na pewno nie jest i jeszcze to nakrecanie, szukanie objawów kilka dni po owulacji, która bez monitoringu nie ma 100% pewności ze sie odbyła jest moim zdaniem trochę chore.. niektórym test wyjdzie 10dpo innym 15dpo, a jeszcze inne muszą czekać do 20dpo bo zagniezdzenie było dość późno.. każda z nas bardzo by chciała, aby udało się teraz już!! Ale niestety tak to nie działa.. trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość.. i sie tak nie nakręcac bo to ogromny stres dla organizmu, a ten jak wiadomo nie jest najlepszy w okresie starań o dzieciątko.. takze wyluzj i czekaj, wiem że ciężko ale uwierz że przynosi to pozytywne skutki 😊

    Sonia94, Lalia, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 8 listopada 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jeżeli mogę się przyłączyć! U mnie sprawa wygląda tak! Dostałam duphaston na wywołanie! Dzisiaj jest 5 dzień od ostatniej tabletki! Zawsze szybko dostawałam okresu po dupastonie! Temperatura się trzyma ponad 37 stopni ból piersi nie zaduzy i tkliwe sutki! Od czasu do czasu kłucie jajnika lewego! Dzisiaj robiłam test ale chyba negatywny! Jak nie dostanę do jutra pójdę na betę!
    Wkleilam zdjęcie! Powiedzcie czy jest nadzieja! Dzisiaj jakby brzucho zaczyna boleć jak na okres! Po dupastonie może się pojawić chyba do 14 dni? Nawet niewiem! Pozdrawiam was gorąco
    https://zapodaj.net/acebd9bf06d05.jpg.html

    Olga856 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Cześć dziewczyny jeżeli mogę się przyłączyć! U mnie sprawa wygląda tak! Dostałam duphaston na wywołanie! Dzisiaj jest 5 dzień od ostatniej tabletki! Zawsze szybko dostawałam okresu po dupastonie! Temperatura się trzyma ponad 37 stopni ból piersi nie zaduzy i tkliwe sutki! Od czasu do czasu kłucie jajnika lewego! Dzisiaj robiłam test ale chyba negatywny! Jak nie dostanę do jutra pójdę na betę!
    Wkleilam zdjęcie! Powiedzcie czy jest nadzieja! Dzisiaj jakby brzucho zaczyna boleć jak na okres! Po dupastonie może się pojawić chyba do 14 dni? Nawet niewiem! Pozdrawiam was gorąco
    https://zapodaj.net/acebd9bf06d05.jpg.html

    Ja się niestety nie znam na tym

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 8 listopada 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś bete 8dpo i wynik <2,00 wiec Roksana faktycznie poczekaj do terminu @Ja nie mogłam wytrzymać,bo podbrzusze boli od 4 dni,biały śluz-dużo,plus trądzik-nigdy wczesniej nie miałam tak po owulacj(na pewno była,usg potwierdziło,ale nie konkretny dzień).Teraz grzecznie czekam do terminu@
    Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Zrobiłam dziś bete 8dpo i wynik <2,00 wiec Roksana faktycznie poczekaj do terminu @Ja nie mogłam wytrzymać,bo podbrzusze boli od 4 dni,biały śluz-dużo,plus trądzik-nigdy wczesniej nie miałam tak po owulacj(na pewno była,usg potwierdziło,ale nie konkretny dzień).Teraz grzecznie czekam do terminu@
    Powodzenia!

    Kiedy masz termin @?

  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Cześć!! Czy ktokolwiek testował w 9 dniu po owulacji i miał 2 kreski na teście?

    Ja. U mnie w 9dpo test facelle pokazał blado różowa kreskę, 10dpo kreska już była ciut mocniejsza 🥰 co prawda pierwszy raz w życiu test wyszedł mi tak wcześnie bo zawsze najwcześniej w dniu @ wychodziły bladziochy,ale jak widać możliwe 😊

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Cześć dziewczyny jeżeli mogę się przyłączyć! U mnie sprawa wygląda tak! Dostałam duphaston na wywołanie! Dzisiaj jest 5 dzień od ostatniej tabletki! Zawsze szybko dostawałam okresu po dupastonie! Temperatura się trzyma ponad 37 stopni ból piersi nie zaduzy i tkliwe sutki! Od czasu do czasu kłucie jajnika lewego! Dzisiaj robiłam test ale chyba negatywny! Jak nie dostanę do jutra pójdę na betę!
    Wkleilam zdjęcie! Powiedzcie czy jest nadzieja! Dzisiaj jakby brzucho zaczyna boleć jak na okres! Po dupastonie może się pojawić chyba do 14 dni? Nawet niewiem! Pozdrawiam was gorąco
    https://zapodaj.net/acebd9bf06d05.jpg.html
    Kurcze, ja tutaj widzę jakiś cień.. Naprawdę aż powiększyła zdjęcie i nadal widzę delikatny zarys 2 kreski. ✊

    Kobi96 lubi tę wiadomość

    c55fyx8d83g33aob.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ