X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 maja 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ktoś jeszcze na grupie ? Zrobiłam dziś dwa testy różne i na dwóch taka sama sytuacja. Od razu na punkcie kontrolnym gruba krecha a po około 30 sekundach pojawiła się druga słabo widoczne kreska która za chwilę zniknęła...chyba to jednak nie ciąża:(

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ktoś jeszcze na grupie ? Zrobiłam dziś dwa testy różne i na dwóch taka sama sytuacja. Od razu na punkcie kontrolnym gruba krecha a po około 30 sekundach pojawiła się druga słabo widoczne kreska która za chwilę zniknęła...chyba to jednak nie ciąża:(
    Widziałam kilka razy jak dziewczyny na forum pisały o kresce która na chwilkę się pojawia i znika. Który dpo jesteś? Spokojnie powtórz test jutro albo za dwa dni z porannego moczu, póki nie ma @ jest zawsze nadzieja 🍀😊

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam raz taką sytuację, to jest jeszcze reakcja chemiczna, kiedy test się "robi".

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś 9-10 dni...

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś 9-10 dni...
    Powtórz najlepiej za dwa trzy dni, albo rób codziennie jeśli jesteś niecierpliwa :)
    Różnie dochodzi do implantacji i różnie testy wychodzą, powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2021, 16:13

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :D może będzie ok :)

  • Frezja7 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jakiej firmy testy ciążowe polecacie, a które odradzacie? Jakiej firmy testy owulacyjne polecacie? Czy to prawda że najlepsze są testy strumieniowe?

  • Kasienka22 Autorytet
    Postów: 394 300

    Wysłany: 25 maja 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja7 wrote:
    Hej jakiej firmy testy ciążowe polecacie, a które odradzacie? Jakiej firmy testy owulacyjne polecacie? Czy to prawda że najlepsze są testy strumieniowe?

    Ja robiłam pierwszy test płytkowy pink i kreska była taka nikła ze łatwo przeoczyć, potem robiłam strumieniowy hellobaby i było lepiej 🙂


    🙋🏽‍♀️ 25l.
    🙋🏽 27l.
    + 🐈🐈‍⬛

    f2w3ikgn2nxq0ylr.png
  • Gama Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja7 wrote:
    Hej jakiej firmy testy ciążowe polecacie, a które odradzacie? Jakiej firmy testy owulacyjne polecacie? Czy to prawda że najlepsze są testy strumieniowe?

    Facelle - ciążowe i owuluacyjne. Owulacyjne bardzo ładnie mi zaznaczyły pik LH. 8 dpo na ciążowym widziałam cień, który 10 dpo już był wyraźną kreseczką:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ