X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy ciązowe kłamią
Odpowiedz

Testy ciązowe kłamią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Staramy się z mężem o dzidziusia od 5 miesiący. Moje cykle zwykle miały ok 27 dni a teraz już 36 dzień i nic. Tylko dziwne skórcze w brzuchu - takie niecodzienne odczucia. Jakby przed miesiączką choć nie do końca. Robiłam 5 testów ciążowych - wyszły negatywne - nawet cienia kreseczki nie było. Zrobiłam test z krwi i co - niespodzianka - jestem w 5 tygodniu ciąży. Jak chcecie mieć wiarygodny wynik to idzcie na krew. Nie wiem też czy słyszałyście, że testy owu moga potwierdzać ciążę. Owszem - na moim przypadku to prawda. Test owulacyjny wyszedł pozytywny wczoraj mimo ze ciażowy był negatywny

    shooa, helutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vira ja jestem w 34dc. @ nie ma, a testy jak narazie 4 negatywne. Chyba coś w tym jest, że nie zawsze pokazują to co powinny...

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vira czy robiłaś paskowe testy ciążowe?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vira, gratuluję! :) nudnych i zdrowych 8mcy :)

    i jesteś kolejną osobą, która potwierdza, że testy tak średnio działają.
    Więc wniosek jest taki - nie ma @, nie ma II, idź na badanie krwi.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 36 dc @ brak a testy negatywne :-( i nie mam możliwości zrobienia badania z krwi.. masakra.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ