X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy ciążowe z internetu
Odpowiedz

Testy ciążowe z internetu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nikimi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 maja 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Może ktoś opowiedzieć swoje doświadczenia z testami kupionymi z internetu . Chodzi mi o te 10 ml ( super czule)
    Mam problem bo miałam wyznaczona owulację przez testy owulacyjne i potwierdzona u lekarza . Kupiłam zapas tych testów z internetu . Okres powinnam dostać 2 dni temu . Wszystkie testy negatywne robione od 12 dpo aż do terminu miesiączki . Po paru godzinach pokazuje się druga gruba krecha ale tego nie biorę pod uwagę bo ten test już wyschniety.
    Jestem już nastawiona że nie udało się tym razem zajść w ciążę ale nie rozumiem dlaczego tej miesiączki brak . Chyba wolałabym już dostać tej miesiączki. Faza lutealna podobno jest stała ( chyba że się zmienia to mnie uswiadomcie 😅).
    Objawy ciążowe mam ale myślę że to poprostu moja głowa płata mi figle . To możliwe żebym miała jakąś felerna partie testów ?
    Czy to poprostu ze mną jest coś nie tak 🤣
    Jakie są wasze doświadczenia z tymi testami .

  • ondzia1112 Autorytet
    Postów: 1736 1666

    Wysłany: 5 maja 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję kupić inne testy, a jeszcze lepiej to pójść na betę. Po terminie miesiączki będzie 100% pewności 😊

    👱‍♀️ 35l.
    TSH ✔️ ft3 ✔️ ft4 ✔️ antyTPO ✔️antyTG ✔️
    krzywa cukrową ✔️ insulinową ✔️ glukoza ✔️ insulina ✔️ wit. D ✔️ antytrombina III- lekko ponad normę, białko S ✔️ białko C ✔️homocysteina ✔️ B12❌️
    💊siofor 850 2x1, neurovit 1x1
    AMH 6,63=>3,11
    Czynnik II hetero
    MTHFR hetero
    PAI-1 hetero
    Suple: pregna start, ogestan inozytol, eyeQ

    🧔 41l. Lekkie nadciśnienie, alergik
    Hormony ok!
    Ilość 240mln/ejakulat
    Konc. 40mln/ml
    Ruch ogólny 53%
    Żywotność 56%
    Morfologia 2%
    HBA 90%
    Stres oks. 2,64 mV
    Suple: maca, kw.foliowy, NAC, selen, cynk, koenzym q10, l-arginina, wit D, wit. C 4tys.j., ACC
    04.2023 IUI ❌️
    05.2023 biopsja i immuno: alloMLR 0%=>49,8%, kiry: AA, jeden implantacyjny,
    23.06.2023 ET 3.1.2. Accofil, intralipid ❌️💔
    26.07.2023 FET 4.2.2.❌️💔
    Accofil, intralipid
    26.09.2023 FET IVIG, accofil ❌️💔
    27.10.2023 FET IVIG, accofil, prograf, clexane 😔
    ❄️❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ