X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy Facelle czy Pepino?
Odpowiedz

Testy Facelle czy Pepino?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktory z tych dwoch testow jest bardziej wiarygodniejszy i szybciej wykrywa ciaze? Czytalam ze te dwa sa dosc dobre. Ja kupilam w aptece Vitam o czulosci 25 ale nie wiem czy nie jest za wczesnie (10dpo). Prosze o wypowiedz kolezanki ktore robily takie testy.
    Pozdrawiam


    ]https://ovufriend.pl/thumb/9e6c7bdb0983aece515e073f798c7005.png[/img][/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 18:16

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Facelle (strumieniowy) oszukał, był wyraźny cień w regulaminowym czasie, widoczny na zdjęciu, ale test innej marki z tego samego moczu negatywny i kolejne testy innych marek w następnych dniach również negatywne.

    U mnie testy o czułości 25 (Pink, Greenmed, Quixx) w jednej ciąży pokazywały baaardzo bladziutkie kreski przy becie następnego dnia po teście 46, a w innej Pre-test i Greenmed pokazały nawet mocniejsze kreski przy niższej becie.

    Na Pepino wychodziły mi jaśniejsze kreseczki niż na tych mniej czułych ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 9 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi szczęście przyniósł pepino paskowy o czułości 10, nigdy mnie nie oszukał, jak ciąży nie było to nigdy żadne cienie cienia się nie pojawiały, a jak w ciążę zaszłam to pokazał mi bladą kreskę już 10dpo :)

    Natomiast kilka razy oszukał mnie BoboTest płytkowy. Pojawiały mi się czasem jakieś blado-szare drugie kreski. Niby wiedziałam, że kreska ma być różowa, ale jednak... ta nadzieja zawsze się tliła a tu nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Dzisiaj zakipilam pepino i jutro (12 dpo) bede go testowac zobaczymy czy cos pokaze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2016, 17:58

    lola1 lubi tę wiadomość

  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepino- pokazuja u mnie slaba kreske ale b.szybko, i jest taka niewyraźna dlugo, a jak robilam z Rossmana Check&Go to mimo mniejszej czulpsci pokazuje teraz gruba rozowa kreche, ale prawda jest taka ze najszybciej z wszystkich testow (Facielle, Pepino) wykryl ciaze Pepino (w sumie najtańszy), takze gdybym miala komus doradzac po swoich doswiadczeniach to bym radzila kupic wiecej tanszych Pepino i szybciej testowac;)

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i u mnie Pepino pokazywal 11dpo biala kreske, a 12 dpo rozowa

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ