X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testy owulacyjne zbyt często pozytywne
Odpowiedz

Testy owulacyjne zbyt często pozytywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olga_nts Koleżanka
    Postów: 33 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    02.08 (18 d.c.) test owulacyjny wyszedł pozytywny. 3 dni temu powinnam dostać okresu ale zamiast tego pojawiło się skąpe plamienie brązowe bez standardowego bólu podbrzysza. Do dziś plamie 33 d.c. się utrzymuję, a test owulacyjny Wyszedł pozytywny. Czy opłaca się starać czy to jakaś pomyłka?
    Test ciążowy zrobiłam dziś po tym dziwnym pozytywnym owu ale negatywny. za dwa tygodnie wizyta u gin ale czy do tego czasu jest się czym martwić?
    Pozdrawiam

    zdjęcia testów:
    https://zapodaj.net/5c883d3538a88.jpg.html

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 18 października 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a miałaś robione badania hormonalne? W zespole policystycznych jajników LH jest wysokie i często testy wychodzą pozytywne mimo tego że nie ma owulacji.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Greenolive07 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa,staramy się z mężem o drugie dziecko od 3 lat. Zaczęłam kupować testy owulacyjne . Moje cykle trwają zazwyczaj 30 dni ,mam niedoczynność tarczycy (wyniki w tej chwili idealne). 20 stycznia 2021 zrobiłam test ciążowy bo spóźniał mi się okres 11 dni. Wynik negatywny . Coś mnie tknęło i zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny . Od 20 do dzisiaj testy pozytywne. W tym czasie wspoółzylismy codzienne.
    Czy któraś z was miała tak samo ?
    Czy można mieć owulację 8 dni?
    Czy wam też test pokazywały pozytywny wynik prze 8 dni z rzędu ?

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greenolive07 wrote:
    Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa,staramy się z mężem o drugie dziecko od 3 lat. Zaczęłam kupować testy owulacyjne . Moje cykle trwają zazwyczaj 30 dni ,mam niedoczynność tarczycy (wyniki w tej chwili idealne). 20 stycznia 2021 zrobiłam test ciążowy bo spóźniał mi się okres 11 dni. Wynik negatywny . Coś mnie tknęło i zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny . Od 20 do dzisiaj testy pozytywne. W tym czasie wspoółzylismy codzienne.
    Czy któraś z was miała tak samo ?
    Czy można mieć owulację 8 dni?
    Czy wam też test pokazywały pozytywny wynik prze 8 dni z rzędu ?

    Pozytywny jest tak samo mocny lub mocniejszy niż kreska testowa. Czy takie napewno były ? Jeśli testy ciążowe są negatywne, polecam jak wyżej sprawdzić czy nie ma PCOS.

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Greenolive07 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Pozytywny jest tak samo mocny lub mocniejszy niż kreska testowa. Czy takie napewno były ? Jeśli testy ciążowe są negatywne, polecam jak wyżej sprawdzić czy nie ma PCOS.


    Obie kreski mocne przez 8 dni. Miałam badania na PCOS i nie mam . Kiedyś miałam PCOS ale już poznikały od ponad roku nie mam cysti badania hormonalne ok.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greenolive07 wrote:
    Obie kreski mocne przez 8 dni. Miałam badania na PCOS i nie mam . Kiedyś miałam PCOS ale już poznikały od ponad roku nie mam cysti badania hormonalne ok.

    Wybacz, ale wedle mojej wiedzy nie można wyleczyć PCOS, ono już zostaje z nami na zawsze. Jeśli owulacje się pokazywały, były regularne to super, ale nie znaczy to, że tak będzie zawsze. Moim zdaniem konieczna konsultacja z lekarzem.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Greenolive07 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Wybacz, ale wedle mojej wiedzy nie można wyleczyć PCOS, ono już zostaje z nami na zawsze. Jeśli owulacje się pokazywały, były regularne to super, ale nie znaczy to, że tak będzie zawsze. Moim zdaniem konieczna konsultacja z lekarzem.

    Właśnie czekam w kolejce do ginekologa. Okaże się co i jak. Okazało się że mam Wit.D poniżej normy tylko 12 ,a norma minimalna jest 20. Dostałam już Wit.D od lekarza dozsiaj wykupiłam .to jest taka co bierze się tylko jednąma 14dni.

  • Greenolive07 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u ginekologa. Okazało się,że byłam we wczesnej ciąży i niestety już nie jestem.😔 Prawdopodobnie przez Wit.D która jest u mnie bardzo nisko poniżej normy. 12 a norma jest 20-100 . Jajniki czyste,wszytko inne w porządku, tarczyca nigdy nie była tak dobra.

  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 17 lutego 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miesiaczkuje co ok 25-27dni,ostatnia miesiaczka 4 lutego,uzywam testow owulacyjnych, od 5 dni czyli od 13 lutego testy wychodza pozytywnie,az bordowe w sensie kreska testowa, druga jasniejsza,nie wiem o co chodzi,ciezko mi jest przewidziec owulacje,czy mialyscie podobnie,kiedys tylko zauwazalam pik lh po czym spadal,nie choruje na pcos,mam juz jedno dziecko.

  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 18 lutego 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnawiam watek, w dalszym ciagu od przewidywanej daty owulacji kolejny dzien testowy wychodzi pozytywnie to juz 6 dzien,czy ktoras z was miala podobnie, dlaczego tak sie dzieje, czy chodzi tutaj o pecherzyk ktory nie pekl do tej pory stad pozytywne testy lh?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ