X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Torbiel albo ciaza
Odpowiedz

Torbiel albo ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy..
    Moja ostatnia miesiączka była 5 kwietnia, 24 test owulacyjny negatywny, 25 już pozytywny więc próbowaliśmy. Wczoraj zrobiłam dwa testy ciążowe na jednym (tanioch z allegro) słaba kreska, na drugim już wyraźna..mega się ucieszylam bo staramy się parę miesięcy (mam stwierdzone pcos) i teraz się zastanawiam czy to ciaza czy może torbiel i wynik jest fałszywy. Czuję kłucie w podbrzuszu, jajnikach i bolą mnie piersi ale podobno torbiel daje podobne objawy i pozytywne testy.. Zanim pójdę do lekarza zejdzie się jeszcze parę dni bo narazie chyba nie ma sensu. Powiedzcie czy któraś z was była w podobnej sytuacji?

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to byłby bardzo rzadki przypadek, żeby to była torbiel. Idź na bete, a następnie powtórz ją po 48 h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ogromną torbiel przeogromna, okresu nie było ale testy niegatywne

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ