X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Torbiel jajnika
Odpowiedz

Torbiel jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nixta Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo zatrzymywał wam torbiel miesiączke? Cykle mam przeważnie około 26 dni. Nigdy nie trwały więcej niz 28. Obecnie cykl trwa 46 dni i nadal brak okresu. U ginekologa byłam tydzień temu mówił, że to torbiel na jajniku 4 cm. Dał luteine na 5 dni ale okresu to nie spowodowało. Mam mdłości, często głowa boli. Test ciążowy robiłam jakoś tydzień temu negatywny. Ginekolog mówił, że takie duże torbiele to bomby hormonalne i stąd wynikają moje objawy, mówił też, że bety nie warto robić, bo torbiel może dać wynik pozytywny. A moze ginekolog mógł pomylić ciążę z torbiela, możliwe to? Pierwszy raz mam problem z torbiela i nie wiem nawet jak do tego podejść

    6 CS💕
  • Niteczka Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nixta wrote:
    Jak długo zatrzymywał wam torbiel miesiączke? Cykle mam przeważnie około 26 dni. Nigdy nie trwały więcej niz 28. Obecnie cykl trwa 46 dni i nadal brak okresu. U ginekologa byłam tydzień temu mówił, że to torbiel na jajniku 4 cm. Dał luteine na 5 dni ale okresu to nie spowodowało. Mam mdłości, często głowa boli. Test ciążowy robiłam jakoś tydzień temu negatywny. Ginekolog mówił, że takie duże torbiele to bomby hormonalne i stąd wynikają moje objawy, mówił też, że bety nie warto robić, bo torbiel może dać wynik pozytywny. A moze ginekolog mógł pomylić ciążę z torbiela, możliwe to? Pierwszy raz mam problem z torbiela i nie wiem nawet jak do tego podejść
    Jak się u ciebie to skończyło mam podobne objawy i zastanawiam się czy nie mam torbiela na jajniku

    19.09.2020 poronienie 💔
    20.07.2021 synuś ❤️
    02.11.2022 poronienie💔
    08.01.2023 poronienie 💔

    24.05.2023 beta 50,40 😱
    26.05.2023 beta 174,00 (niezły prezent na dzień mamy )
    29.05.2023 nic nie widać ,płyn w zatoce douglasa podejrzenie cp😢
    07.06.2023 beta 20940 . Jest pęcherzyk prawidłowy z zarysami zarodka 😍
    26.06.2023 bije serduszko ❤️
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak miałam tebiela na jajniku to lekarz przepisał mi na miesiąc antykoncepcję, po miesiącu nie było śladu 😁 ogólnie z torbielem z tego co wiem może być tak że przy miesiaczce on sam zniknie, wchlonie się i również nie ma po nim śladu. Tu potrzeba opini lekarza bo jest naprawdę różnie ☺️

    Trzymam za was kciuki 🍀✊️

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ