X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TSH, prolaktyna czy szybko udało się Wam zajść w ciążę po przyjmowaniu leków
Odpowiedz

TSH, prolaktyna czy szybko udało się Wam zajść w ciążę po przyjmowaniu leków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane od miesiąca jestem na eutyroxie i dostinexie i jestem ciekawa, jak szybko po podjęciu leczenia udało się Wam zajść w ciążę.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Euthyroxie byłam już wcześniej, bo się leczę od 4 lat, ale gdy zaszłam w ciążę z synkiem miałam TSH 1,8 chyba.
    Prolaktynę dłużej zbijałam, chyba 4 miesiące to trwało zanim znowu miałam owulację, ale u mnie bardziej pomogło clo niż leki na obniżenie prolaktyny (u mnie mastodynon).

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2.5 miesiąca :) od pi razy drzwi przyjmuję euthyrox. Prolaktynę mam w normie. TSH z 5.11 na ...? miesiąc temu 2,8 a najnowszy wynik odbiorę jutro :)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli grunt to dobrze dobrana dawka leków:)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez mialam TsH 2,92 a robilam miesiac pozniej wynik bo bralam i biore nadal euthyrox 25 i mam juz 1,92 i lekarz powiedzial ze jest ladnie z tym wynikiem. :) Prolaktyne tez mialam lekko podwyzszona 26,07 i biore tabletki juz nie pamietam jakie ale po pol tabletki na dzien :)
    Mam nadzieje ze pomoze to wszystko i sie uda wkoncu :)
    Ten miesiac robilam pierwszy raz testy owulacyjne i na monitoringu bylam i byla owulacja 19dc :) zobaczymy :) Wszystko w rekach Boga jak to lekarz powiedzial:)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś pół roku po porodzie w sierpniu 2013, gdzieś koło stycznia lutego zaczęliśmy starać się o drugie, w kwietniu wyszło, że mam Hashimoto (ujawniło się po porodzie), a przed wczoraj test pozytywny, wyniki TSH miałam kiepski bo ponad 18,5, a anty TPO - ponad 998!, leczenie trwało do testu pół roku.
    I rzecz jasna trwa dalej.

    Dawka zwiększana stopniowo, biorę Letrox 125

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 14:33

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie słyszeć że się udalo po zastosowaniu leczenia. Ją rozpoczynam okres polany, sluz z dnia na dzień coraz bardziej rozciagliwy więc jestem pełną nadziei :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lekko podwyższoną prolaktynę, ale skutkowało to tym, ze organizm nie produkował "pełnowartościowych jajek" do owulacji nie dochodziło i organizm cały czas do niej przystępował. 5 lat bez zabezpieczenia i wydawało się nam , że ot dobrze trafiamy, a tu psikus. Gin zalecił mi 1/4 bromergonu na noc, do tego inofolik 2 x. Udało się w 1 cyklu z bromkiem, przyjmowałam go jakieś 14 dni po czym odstawiłam.

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaczkowa dajesz mi nadzieję, u mnie chyba dzisiaj owulacja :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja87 trzymam kciuki!! :) owocnych starań ;)
    Ja tego mojego prawie wykończyłabym w tym cyklu, na koniec to padliśmy ze śmiechu, bo ledwo dawaliśmy radę :D i to chyba był sukces, na luzie ze śmiechem, setki dobrych słówek i jest nasza upragniona fasola :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 22:09

    patrycja87 lubi tę wiadomość

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieczkowa to super:) mój też jest już leczony tydzień i też dużo śmiechu oby i u mnie to się sprawdziło;)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa tak mi się przypomniało. Mąż ma zdiagnozowane żylaki powrózka nasiennego czy jakoś tak, ale lekarz powiedział, że póki co to nie kwalifikuje się do żadnej operacji, zabiegu itp. i kazał się nie przejmować. Zakupiliśmy według jego rad; androvit- taki preparat na wzmocnienie męskich procesów tam u dołu, ale też na ogólną poprawę samopoczucia. Zjadł bodajże 2 opakowania, teraz sam sobie kupił, bo zauważył poprawę nie tylko w "tych sprawach" ale więcej ma energii, zanim ja wstanę to już coś ugotuje, zakupy zrobi itd:) także wydatek ok. 35zł na miesiąc a warto:)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to bez recepty?

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to zbiór witamin dla mężczyzn

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kupię pod choinkę ;)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ