X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie U progu jesieni druga kreska się czerwieni czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

U progu jesieni druga kreska się czerwieni czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena29 wrote:
    Piękny obrazek :D chciałabym być tymi wszystkimi paniami :D
    Ale ja to raczej ta z jedną kreską, bez brzucha i bez dziecka. Jak widzę chrześnicę męża to najchętniej bym ją sobie zabrała i od razu mi smutno, że ja nie mogę być mamą:(
    Będziesz nią już niedługo :* musisz przejść dłuższą drogę, ale zobaczysz jaka piękna tęcza czeka Cię po tej burzy. Każda z nas będzie mamą ziemskirgo dziecka, zobaczysz ❤

    Annie1981, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinko obrazek piękny! Przy takiej gospodyni na pewno będzie wysyp II jak grzybów po deszczu ;)
    To która zaczyna kreskowy,pozytywny maraton?

    Kittinka 3.0 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Jeśli można dołączyć, będzie mi miło i poproszę o wpisanie na 15.09. 2020.

    Czytam Was od dłuższego czasu, a teraz chciałabym zostać oficjalne wpisana, może to przyniesie upragnione szczęście 🙂

    Wszystkim życzę dwóch kreseczek, niech ten miesiąc będzie dla nas wyjątkowy ❤

    Annie1981, Kittinka 3.0 lubią tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ja chciałam się tylko przywitać. Tymczasowo jeszcze nie przyszla pora na sierpniowe testowanie, wiec jak tylko @ sie pojawi to z checia sie zapisze! Tym bardziej, ze ten cykl wrzesniowy bedzie jednym z dwóch decydujących, co dalej. Chyba, ze okaze sie, ze wroce z wakacji z sierpniowymi II kreskami (a ginekolog nie mial racji), ale to zobaczymy 😃

    Barbarka1984, Kittinka 3.0 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Mimo, iż staramy się 7 miesięcy, pierwszy raz mam dobre myśli 🤔🤔🤔
    Oby było co świętować, wielkie testowanie 11.09

    😍

    awE, Kittinka 3.0, Kaśik, Noelle, Księgowa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Sielankaaa Ekspertka
    Postów: 210 110

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny jeśli można to dołączę do testowania na 16.09 🥰

    Chciałam sprostować moja ocenę wątku, kliknęłam ja przypadkowo na 3 gwizdki.. oczywiście chciałam tylko zmienić stronę

    Życzę wszystkim owocnych starań !

    Miałam nietestowac i trochę zluzowała od forum, ale zobaczyłam obrazek i chyba w grupie siła

    Kittinka 3.0, awE, Kaśik lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde pogoda dzisiaj u mnie po kiju...całą noc i teraz pada... ale dzisiaj idę ostatni dzień do pracy i uciekam na l4 także nie powinnam narzekać :p
    Kochane ja już od początku miesiąca czekam na wysyp pięknych II bo w takim wątku jaki zrobiła Kittinka inaczej być nie może!
    No to od jutra do boju! ;)

    Lilou, awE, *Agape*, Kaśik, Noelle, Simons_cat, Kittinka 3.0, Magdalena29, ElfiaKsiężniczka, Okularnica_:), MonikA_89! lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Nayi Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ❤️ To ja chyba też dołączę.

    Dziś 15 dpo, bielsze nie będzie 😔 To był mój pierwszy cykl na Aromku i Ovitrelle. Zestresowałam się jak ginka powiedziała, ze już nie będziemy robić tego ponownie 😕 staramy się od ponad roku.

    No więc czekam na 🙈 ech. Miałam nadzieję, że się uda, bo 5 września 5 rocznica ślubu, ale może na moje urodziny 27 września coś zaskoczy 😉

    Kittinka 3.0 lubi tę wiadomość

  • Sielankaaa Ekspertka
    Postów: 210 110

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chce za dużo czytać w internecie ale powiem Wam ze mało wiedziałam o cyklu Kobiety przed planowana ciąża.

    Mam kilka pytań współżyje z mężem ogólnie dość często w tym miesiącu mamy jakieś fajne humory i bardziej współczujemy z porzadania niż checi posiadania dziecka.

    Pytanie mam odnośnie owulacji, dziś pojawił mi się śluz lekko rozowy rozciągliwy (myśle ze pękło jajeczko) czy teraz warto się kochać czy ten moment to już za późno i jedynie jest szansa z plemników które się utrzymały z poprzednich przytulanek ?

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj czuć jesień <3 bardzo lubię tę porę roku. Idealny chłodek na tworzenie małego Człowieczka :D

    Siedzę sobie pod kocykiem. Mam kakałko :D i tworzę listę rzeczy które od połówkowch będziemy kompletować.

    Kaśik, Simons_cat, awE, Kittinka 3.0, Misiaa, Księgowa, Annie1981 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    U mnie dzisiaj czuć jesień <3 bardzo lubię tę porę roku. Idealny chłodek na tworzenie małego Człowieczka :D

    Siedzę sobie pod kocykiem. Mam kakałko :D i tworzę listę rzeczy które od połówkowch będziemy kompletować.
    U mnie jutro ma padać przez caaały dzień. Nie lubię deszczu, ale jak mogę siedzieć w domu, to niech pada 😉
    Nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci i u Ciebie już 14 tydzień 😳 A Misia ma na liczniku już 12 tydzień 😯

    Ja w środę idę na połówkowe, niewiarygodne 🙈

    A na razie próbuję się wyleczyć, bo złapało mnie przeziębienie parę dni temu. Czuję się jakbym miała podwyższoną temperaturę, ale termometr temu zaprzecza 🤷🏻‍♀️ Synek też chory, więc ostatnie dni to rewelacja 🙈

    Z utęsknieniem czekam na piękną polską złotą jesień, bo temperatury 30+ wykańczają 🙈

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape oj tak. Czekam na 19-20 stopni, słoneczko i pojedziemy sobie z mężem do ogrodu Kapiasa. <3

    Polecasz połówkowe w 21+4? bo ja właśnie w tym tygodniu będę umawiać i się zastanawiam na jaki termin.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • miska122 Autorytet
    Postów: 4386 7459

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sielankaaa wrote:
    Dzień dobry dziewczyny jeśli można to dołączę do testowania na 16.09 🥰

    Chciałam sprostować moja ocenę wątku, kliknęłam ja przypadkowo na 3 gwizdki.. oczywiście chciałam tylko zmienić stronę

    Życzę wszystkim owocnych starań !

    Miałam nietestowac i trochę zluzowała od forum, ale zobaczyłam obrazek i chyba w grupie siła

    Boże ja też tak kliknęłam, oczywiście też tylko chciałam zmienić stronę 🙄 powinno być jakieś potwierdzenie albo opcja cofnięcia. Mam nauczkę na przyszłość, od razu klikać max gwiazdek 😁
    Pogoda u mnie typowo jesienna, więc już jutro się widzimy na tym wątku ❤️

    Sielankaaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Pierwszy raz dołączam do jakiegoś forum 🙈 chętnie się wpiszę na 11.09 ❤️
    Mam nadzieję, że wrzesień będzie czerwony nie tylko od liści na drzewach, ale i od 2 kresek na testach ☺️

    Kaśik, Simons_cat, awE, Kittinka 3.0, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    Agape oj tak. Czekam na 19-20 stopni, słoneczko i pojedziemy sobie z mężem do ogrodu Kapiasa. <3

    Polecasz połówkowe w 21+4? bo ja właśnie w tym tygodniu będę umawiać i się zastanawiam na jaki termin.
    Moja dr tak ustaliła, że lepiej w górnej "granicy", czyli bliżej 23 tygodnia, więcej wtedy widać. Ja z OM będę miała 22+0 w dniu badania, ale trzymamy się wersji z USG, bo to u mnie prawdziwy wiek ciąży 😉

    W ogóle wczoraj w końcu mojemu mężowi udało się poczuć solidnego kopniaka malucha, bo zawsze się peszył i uciekał jak mąż przyłożył rękę, a wczoraj mu porządnie zasadził 😀😍

    Frelciaa, Nayi, Kittinka 3.0, Misiaa, Annie1981, Okularnica_:) lubią tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Gwiazdeczki!
    Witam nowe dziewczyny, rozgośćcie się, w grupie siła ♥️
    Magdalena, mam olbrzymią nadzieję że wreszcie Wam wyznaczą termin zabiegu męża. Zobaczysz, że od tej pory się wszystko zacznie prostować. Nie będę Ci mówiła żebyś się nie poddawała bo wiem że się nie poddasz, większej wojowniczki od Ciebie to ze świecą szukać! Wiem że masz już totalnie dosyć, ale zobaczysz że życie Cię jeszcze bardzo pozytywnie zaskoczy, zamiast tylko kopać po tyłku. Przesyłam przytulasa! 🤗
    Księgowa, nigdzie się Kochana nie wybieraj, już niejedna chciała stąd uciekać i wszystkie szybciutko wróciły 🤭
    Misiu odpoczywaj na L4 ile wlezie i dbaj o siebie i Maluszka 🥰
    Nayi, czemu tylko jeden cykl z Lamettą? :( Jaki dalszy plan ma ginka? Kurczę, sporo dziewczyn zaszło w ciążę na tej stymulacji, mam nadzieję że Twoja lekarka ma jakiś nowy pomysł na Ciebie i raz dwa nam tu wpadniesz z II :D
    Frelciu ja miałam połówkowe dokładnie 21+4 :)

    Noelle, awE, Księgowa, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Nayi Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Dzień dobry Gwiazdeczki!
    [...]
    Nayi, czemu tylko jeden cykl z Lamettą? :( Jaki dalszy plan ma ginka? Kurczę, sporo dziewczyn zaszło w ciążę na tej stymulacji, mam nadzieję że Twoja lekarka ma jakiś nowy pomysł na Ciebie i raz dwa nam tu wpadniesz z II :D

    Dziękuję Ci 😘 Kurczę nie wiem, czemu nie możemy dalej lecieć ze stymulacją 😔 Jak dostanę okres to do niej zadzwonię i zapytam jeszcze raz. Powiem, ze chciałabym jeszcze raz spróbować. Jesli mi znowu powie NIE to nie wiem czy na własną rękę nie wziąć Aromka w 3dc... Jak myślisz/myślicie? 😕

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już pozostaje tylko czekać na testowanie.
    Mam za soba pierwszy miesiac z testami owulacyjnymi, przytulaliśmy się z mężem dwa dni i dzień przed pozytywnym testem. Wczoraj wraz z pozytywem pojawił się u mnie tak przepotężny ból jajnika, że przeleżałam calusieńki dzień i nie było szans na przytulanie.... 😕
    Swoją drogą nie dziwie się, że nic z tego nie wychodziło skoro dotychczas wyznaczałam owulacje na oko - jak się okazało źle. 🙈

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj jestem w 20dc i czuję objawy owulacji 😶 w 9dc miałam usg i absolutnie żaden pęcherzyk nie szykował się do wzrostu.

    Myślicie że jednak coś się mogło pojawić?🙄

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Sielankaaa Ekspertka
    Postów: 210 110

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Mi już pozostaje tylko czekać na testowanie.
    Mam za soba pierwszy miesiac z testami owulacyjnymi, przytulaliśmy się z mężem dwa dni i dzień przed pozytywnym testem. Wczoraj wraz z pozytywem pojawił się u mnie tak przepotężny ból jajnika, że przeleżałam calusieńki dzień i nie było szans na przytulanie.... 😕
    Swoją drogą nie dziwie się, że nic z tego nie wychodziło skoro dotychczas wyznaczałam owulacje na oko - jak się okazało źle. 🙈

    Czy robisz testy codziennie ? Ja robiłam po 3 dniach od skończonej miesiączki dziś mam śluz rozciągliwy ale jednak test negatywny

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ