X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌
Odpowiedz

W czerwcu w brzuchu jest kruszynka 🧸w lutym będzie walentynka 💌

Oceń ten wątek:
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 25 czerwca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsad jaki śliczny Bąbelino na zdjęciu ❤️🤞

    Ja rozumiem gdy tekst o odpuszczeniu drażni, bo mi też ciężko nie myśleć, ale jedno jest pewne .. tylko spokój może nas uratować i choć czasem ciężko to warto jakoś do tego oddechu dążyć..

    Ja się poddałam a mąż mi mówi. .. wyjazd do Rumunii odwołany
    A ja już oczy jak kot ze Shreka, już fiksacja, że może jednak cykl nie będzie stracony ? 🤣
    Szaleństwo !

    To ja chętnie Wam ten bociani wątek poprowadzę 🐣🐣🐣🐣 oczywiście jeśli nikt nie będzie bardziej chętny :) !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 14:19

    Insane, DaruniaKa, Pulsik lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 470 508

    Wysłany: 25 czerwca, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Cię czas nie goni, nie masz problemów natury medycznej a starania nie zryły Ci bani to odpuść🤷🏻‍♀️ równowaga psychiczną też jest bardzo ważna. Nie mówię żeby olewać i np. nic nie suplementowac ale też świrowanie, dramaty po 2 nieudanych cyklach uważam za przesadzone🤷🏻‍♀️ rozsądek przede wszystkim😇

    natsad, BillieJean, Zło_snica, Hania123 lubią tę wiadomość

    starania od 06.2021
    ______________________________
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    10.2024?
  • natsad Przyjaciółka
    Postów: 70 112

    Wysłany: 25 czerwca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnie!
    Ja nie mówię że ktoś ma się nie leczyć, nie szukać przyczyny, nie badać i nie kontrolować!
    Ale wydaje mi się że to naturalne działania które każdy ma w głowie na samym początku, bo przecież odrazu nasuwa się myśl „muszę to sprawdzić”, nie wiem może ja jestem głupia, ale odrazu leciałam do lekarza jak mnie coś niepokoilo, kiedy tam było okej, to jedynie zostało się uspokoić 😊
    A odpuszczenie jest dodatkiem, bo spokojna głowa bardzo dużo może zdziałać! 😌
    Bez nerwów dziewczyny, diagnostyka to podstawa i każdy człowiek powinien to wiedzieć, bez głębszych refleksji 🫶

    BillieJean, DaruniaKa lubią tę wiadomość

    07.12.19 - Zuzanna ❤️
    24.07.24 - 11 tc - Marcelina🪽💔
  • natsad Przyjaciółka
    Postów: 70 112

    Wysłany: 25 czerwca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Mnie to wkurza ten tekst o odpuszczaniu.
    Jak można odpuścić jak się bardzo chce i o tym nie myśleć? Ja nie umiem 😕
    Mnie też wkurzał i to bardzo, ale stwierdziłam w jeden miesiąc że chcę spokojnie żyć, nie dręczyć się, nie stresować, dać sobie spokój i czas… jeden miesiąc, żeby potem spokojnie ze świeżą głową zacząć funkcjonować.
    Każda z nas tutaj bardzo chce i to jest piękne! 😍
    Ale nerwy, stres nie pomagają w żaden sposób ☹️

    BillieJean, M93 lubią tę wiadomość

    07.12.19 - Zuzanna ❤️
    24.07.24 - 11 tc - Marcelina🪽💔
  • Martyna Autorytet
    Postów: 665 815

    Wysłany: 25 czerwca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Szalona Ty jesteś z tym testowaniem 😉 ja się nie chcę torturować. W ogóle nawet pierwszy raz w życiu nie chce mi się testować i nie mogę na te testy patrzeć. Jutro idę na krew, to zobaczymy jakiego ja w ogóle mam proga, czy to była jakościowa owulka i czy prolaktyna ładnie spada, bo z wysoką, to też raczej bez szans.

    A Ty wśród tych badań miałaś też progesteron? Daj znać, jak wynik 😊
    Progesteron miałam :) wynik 19,10 (norma do 15,9)-nie wiem czy to dobrze 🫡. Też daj znać jak po badaniach! 😄

    BillieJean lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 716 748

    Wysłany: 25 czerwca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natsad wrote:
    Dziewczyny!!
    Mój kropek się zadomowił na dobre chyba 🥹❤️
    https://zapodaj.net/plik-ll4py9znBH
    Wychodzi 6tydz 🥹 Boże!
    Cudnie ❤️🧡💛💚💙💜

    natsad lubi tę wiadomość

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)


    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 716 748

    Wysłany: 25 czerwca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam że ,,odpuszczenie" potrafi dużo dać. Jasne że trzeba się leczyć jeśli coś jest nie tak ale znam mnóstwo przypadków gdzie lekarze twierdzili że nie ma szans na zajście w ciążę naturalnie a potem nagle bum dzidziuś. Moja mama zawsze opowiada xhistorei jak jej koleżanka się starała całe lata o dziecko a jak się poddała i adoptowała chłopca to zaszła w ciążę. Moja szwagierka przed pierwszą ciąża wydała z 20 tys żeby wogule zajść i śmiała się że przy takich problemach zaoszczędzi na antykoncepcji i niespodzewanie zaszła w ciążę drugą. Moja kuzynka przed pierwszym dzieckiem lekarze jej mówił nie ma szans na ciążę. Jak zaszła mówili że to cudowne dziecko i że to aż nie możliwe że jej sie udało... ma 3 dzieci. Moja koleżanka ostatnio 3 lata sie starali po czym odpuściła już wszystko i nagle zaczęła miec problemy z żołądkiem zrobiła wszystkie badania łącznie z pasożytami i dopiero na usg wyszło że ma małego pasożytka . Nie twierdzę że diagnostyka nie jest ważna ale stres i presją jaka czujemy ma duży wpływ.

    Rozpisałam się.

    natsad, M93, DaruniaKa, BillieJean lubią tę wiadomość

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)


    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.
  • Insane Autorytet
    Postów: 616 630

    Wysłany: 25 czerwca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Progesteron miałam :) wynik 19,10 (norma do 15,9)-nie wiem czy to dobrze 🫡. Też daj znać jak po badaniach! 😄

    Na te normy nie patrz. Ja czasami mam wynik koło 12, czasami 17, a czasami nawet 26. Wynik masz super, czyli potwierdzona owulacja i to całkiem dobrej jakości ❤️ Nic tylko czekać 🤞
    Jutro dam znać, jak u mnie 😉

    BillieJean lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 25 czerwca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolAngelica wrote:
    A ja uważam że ,,odpuszczenie" potrafi dużo dać. Jasne że trzeba się leczyć jeśli coś jest nie tak ale znam mnóstwo przypadków gdzie lekarze twierdzili że nie ma szans na zajście w ciążę naturalnie a potem nagle bum dzidziuś. Moja mama zawsze opowiada xhistorei jak jej koleżanka się starała całe lata o dziecko a jak się poddała i adoptowała chłopca to zaszła w ciążę. Moja szwagierka przed pierwszą ciąża wydała z 20 tys żeby wogule zajść i śmiała się że przy takich problemach zaoszczędzi na antykoncepcji i niespodzewanie zaszła w ciążę drugą. Moja kuzynka przed pierwszym dzieckiem lekarze jej mówił nie ma szans na ciążę. Jak zaszła mówili że to cudowne dziecko i że to aż nie możliwe że jej sie udało... ma 3 dzieci. Moja koleżanka ostatnio 3 lata sie starali po czym odpuściła już wszystko i nagle zaczęła miec problemy z żołądkiem zrobiła wszystkie badania łącznie z pasożytami i dopiero na usg wyszło że ma małego pasożytka . Nie twierdzę że diagnostyka nie jest ważna ale stres i presją jaka czujemy ma duży wpływ.

    Rozpisałam się.
    Piękne przypadki 😁
    Życie bywa nieprzewidywalne!!!

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Hubertus86 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Witam Was bardzo serdecznie i ciepło ☀️ (choć trochę nieśmiało - to pierwszy wątek jaki będę prowadzić ) bo czerwiec niesie ze sobą piękne letnie dni i gorące białe noce, które miejmy nadzieję zaowocują tutaj wysypem dwóch kresek i przyniosą nam Walentynkowe bobasy :) Tak więc Kochane Staraczki zapisujcie się na testowanie:

    Oznaczenia:
    💌 - taaaak!!! gratulacje ! udało się i teraz oczekujesz swojej Walentynki !

    🐒 - tym razem nie wyszło, ale lato trwa dalej więc wszystko przed Tobą !

    01.06
    02.06
    03.06 Czekoladka 💌
    04.06
    05.06 Ada1234❓
    06.06
    07.06
    08.06 PsiaMama93 🐒
    09.06 Insane🐒
    10.06 Krysia1411🤞
    11.06
    12.06 OldMe-NewMe🤞,Inka 🤞, Karolka94❓
    13.06
    14.06
    15.06 BillieJean 🐒, Chesterka1124🤞, SolAngelica🐒
    16.06
    17.06 JoAnn🤞,Angiepuch🐒
    18.06 M93🐒
    19.06
    20.06 edka85🐒
    21.06 xmadziax🤞
    22.06 Agacia_11🐒
    23.06 SailorMoon🐒
    24.06
    25.06
    26.06
    27.06
    28.06
    29.06
    30.06

    Wolne strzelczynie (zapraszamy tutaj te z Was, które z różnych przyczyn są wyłączone okresowo ze starań i nie mogą testować w konkretnym dniu) 🏹:
    Smerfelinka🤞 trzymamy kciuki za kwalifikacje do ivf
    Rosnące brzuszki (zapraszamy tutaj te z Was, które już mają dwie kreski ⏸️ i rozsiewają ciążowe wiruski🦠, ale chcą Nam towarzyszyć w Naszej drodze): miska122, Gośka29, Pulsik, Nina_02, aambrozjaa93, damrade, kleopatr4, kknn, Szarlotka124, Gumcia1989,Murilega,Gosiaczek, Ilona.. 🦠


    Jak dodawać zdjęcia 📷:
    Potrzebujesz do tego strony
    https://p.imgbb.com/
    lub https://zapodaj.net/
    Kopiuj link ‚BBCode Full’ jeśli chcesz dodać zdj w całości

    Kilka zasad uprzejmej forumowej staraczki:

    1. Szanujemy siebie i swoje poglądy, nie musisz się zgadzać, ale szanuj.
    2. Nie jesteśmy lekarzami, nasze porady są czysto koleżeńskie i jeśli masz wątpliwości co do swojego zdrowia, dawkowania leków itp. w pierwszej kolejności idź do lekarza, nasze doświadczenia nie zastąpią indywidualnej porady lekarskiej.
    3. To forum jest specyficznym zakątkiem internetu, tematem głównym są starania, ale jednak często rozmawiamy o sprawach bardzo intymnych, pracy, kuchni, wykańczaniu mieszkania/męża (skreślić niepotrzebne) dzieciach, sprawach rodzinnych, dlatego nie zawsze zauważymy Twój post z pytaniem dotyczącym stricte starań czy ciąży - nie obrażaj się, napisz za kilka godzin znowu, ktoś na pewno wtedy zauważy.
    4. Nie cytujemy postów ze zdjęciami dzieci, brzuszków i wszystkich innych, gdzie autorka zaznaczyła, aby nie cytować. Uszanujmy swoją prywatność.
    5. Trollom dziękujemy, nasze radary są mocno wyczulone w temacie, wyłapiemy takiego po jednym poście, dlatego jeśli nasze podejrzenia się sprawdzą, takie posty będą zgłaszane i usuwane.

    DO NOWYCH TESTEREK:

    W związku z tym, że wiele dziewczyn udzielających się wiernie na comiesięcznych wątkach na "W oczekiwaniu na testowanie" to weteranki, które niejedno już przeszły na drodze do macierzyństwa, proszę wszystkie dziewczyny, które chcą się wpisać na listę, by miały to na uwadze.
    1) Jeśli wciąż uważasz, że starania o dziecko to ta najzabawniejsza część - niekoniecznie znajdziesz tu zrozumienie. Pamiętaj, że niektóre z nas od miesięcy żyją rozczarowaniami.
    2) Jeśli szukasz wyłącznie porady medycznej - idź do lekarza. My się tu naprawdę przyjaźnimy i wspieramy, a nie tylko wymieniamy informacjami.
    3) Jeśli zobaczyłaś na swoim teście dwie kreski i masz ochotę się nimi chwalić na cały świat to trafiłaś pod zły adres!! ale nie martw się, forum ovufriend jest dość rozległe i z pewnością znajdzie się wątek na którym ktoś będzie się nad nimi rozpływał.
    4) Jeśli chcesz zamieścić tu tylko 2 posty - z prośbą o wpisanie na listę, a kolejny o 2 kreskach na teście, to tak też jest OK - tylko nie spodziewaj się, że będziemy się bardzo ekscytować i cieszyć Twoim szczęściem - nie znamy Cię... Ale będzie nam miło, jeśli dasz się poznać i sama zechcesz trochę poznać nas.

    Uroczy tytuł jest autorstwem SailorMoon <3 dziękujemy!

    Mam nadzieję, że każda z nas będzie się tu czuła dobrze :)
    Powodzenia! 💚Trzymam kciuki za wszystkie Dziewczyny!

  • Hubertus86 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 czerwca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Jasne, że odpuszczenie podobno działa, ale na pewno nie zamiast leczenia... czasami problem jest w głowie, a czasami udaje się, bo coś przeleczylismy, coś co może nawet nie wiemy że miało związek....


    Nie wiem gdzie mam wogle pisać ale mój przypadek ciężki jest 5 czerwca miałam owolucje 14 czerwca masakrycznie czulam się slabo metalicznych posmak w buzi itd zrobiłam test były 2 kreski 16 poszłam do ginekologa zrobili badanie z krwi nic nie wykazało powiedzieli że w ciazy jestem wieczorem znów test zrobilam znów 2 kreski 20 czerwca miałam dostać okres moj okres jest o obwity skrzepy itd dostalam 19 ale to nie był okres nie potrzebowałam taponow podpasek tylko troszkę papieru zadzwoniłam do ginekologa zrobił mi termin 3.7.2024 a i 19 zrobiłam test znów 2 kreski masakrycznie czuje się pobolewa mnie głowa napady mdlosci ,napady jedzenia często zawroty glowy napady płaczu czy to ciaza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 22:48

  • Martyna Autorytet
    Postów: 665 815

    Wysłany: 25 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Na te normy nie patrz. Ja czasami mam wynik koło 12, czasami 17, a czasami nawet 26. Wynik masz super, czyli potwierdzona owulacja i to całkiem dobrej jakości ❤️ Nic tylko czekać 🤞
    Jutro dam znać, jak u mnie 😉
    O, to super wiedzieć! Dziękuję ❤️ u mnie, żeby nie było kolorowo wyszło podwyższone anty-tg. Dziwne, bo pozostałe tarczycowe wyszły ok 😵‍💫 czytałam, że te przeciwciała mogą mieć też zupełnie zdrowe osoby, ale może być to też hashimoto. W czwartek konsultacja u pediatry na razie i najpewniej czeka mnie USG tarczycy. Czekam na info od ciebie jutro! ❤️

    Insane lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 25 czerwca, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    O, to super wiedzieć! Dziękuję ❤️ u mnie, żeby nie było kolorowo wyszło podwyższone anty-tg. Dziwne, bo pozostałe tarczycowe wyszły ok 😵‍💫 czytałam, że te przeciwciała mogą mieć też zupełnie zdrowe osoby, ale może być to też hashimoto. W czwartek konsultacja u pediatry na razie i najpewniej czeka mnie USG tarczycy. Czekam na info od ciebie jutro! ❤️
    Kochana polecam Ci to usg tarczycy ! Mi Endo kazał zrobić cały pakiet tarczycowy i koniecznie do tego usg. Mówiła że wtedy dopiero będzie miała cały obraz co się dzieje z tarczycą :)

    Martyna lubi tę wiadomość

  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 194 121

    Wysłany: 25 czerwca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolAngelica wrote:
    A ja uważam że ,,odpuszczenie" potrafi dużo dać. Jasne że trzeba się leczyć jeśli coś jest nie tak ale znam mnóstwo przypadków gdzie lekarze twierdzili że nie ma szans na zajście w ciążę naturalnie a potem nagle bum dzidziuś. Moja mama zawsze opowiada xhistorei jak jej koleżanka się starała całe lata o dziecko a jak się poddała i adoptowała chłopca to zaszła w ciążę. Moja szwagierka przed pierwszą ciąża wydała z 20 tys żeby wogule zajść i śmiała się że przy takich problemach zaoszczędzi na antykoncepcji i niespodzewanie zaszła w ciążę drugą. Moja kuzynka przed pierwszym dzieckiem lekarze jej mówił nie ma szans na ciążę. Jak zaszła mówili że to cudowne dziecko i że to aż nie możliwe że jej sie udało... ma 3 dzieci. Moja koleżanka ostatnio 3 lata sie starali po czym odpuściła już wszystko i nagle zaczęła miec problemy z żołądkiem zrobiła wszystkie badania łącznie z pasożytami i dopiero na usg wyszło że ma małego pasożytka . Nie twierdzę że diagnostyka nie jest ważna ale stres i presją jaka czujemy ma duży wpływ.

    Rozpisałam się.
    Podpisuję się pod tym razy milion ❤️ Też znam mnóstwo takich przypadków ,,beznadziejnych „ a zakończonych sukcesem gdy już umarła nadzieja

    natsad lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1070 831

    Wysłany: 25 czerwca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się cieszę! 😍😍😍
    Jestem po wizycie i mamy pęcherzyk po lewej stronie także w czwartek znowu wizyta, USG i nastawić się że w czwartek będzie pierwsza iui 🤞🤞🤞

    M93, Pulsik, BillieJean, Siri, xmadziax, OldMe-NewMe, kknn, Insane, SailorMoon, DaruniaKa, Gosha1510, Hania123, Hubertus86, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 25 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hubertus86 wrote:
    Nie wiem gdzie mam wogle pisać ale mój przypadek ciężki jest 5 czerwca miałam owolucje 14 czerwca masakrycznie czulam się slabo metalicznych posmak w buzi itd zrobiłam test były 2 kreski 16 poszłam do ginekologa z4obil badanie z krwi nic nie wykazało że w ciazy jestem wieczorem znów test znów 2 kreski 20 czerwca miałam dostać okres moj okres jest o wity i skrzepy dostalam 19 ale to nie był okres nie potrzebowałam taponow podpasek tylko troszkę papieru zadzwoniłam do ginekologa zrobił mi termin 3.7.2024 a i 19 zrobiłam test znów 2 kreski masakrycznie czuje się pobolewa mnie głowa napady mdlosci napady jedzenia często zawroty glowy czy to ciaza?
    Idź zrobić betę

    BillieJean, Hubertus86 lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Pulsik Ekspertka
    Postów: 239 330

    Wysłany: 25 czerwca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aambrozjaa93 wrote:
    Dziekuję Kochana❤️
    Ogólnie na szczęście wszystko dobrze, ale dzidziuś był niekorzystnie ułożony, więc co do płci to powiedziała, że na tyle co widzi to na 70% chłopczyk, ale to jest jeszcze do potwierdzenia i żeby się nie przywiązywać do tego. Chociaż ja myślę, że jak już drugi raz taka sugestia to będzie synek. Jeszcze rozumiem odwrotnie jakby się miało zmienić, bo nie do końca widać, ale w tę stronę to nie sądzę, że coś się już zmieni😅🙃🫣
    Czekam teraz na jutrzejsze wiadomości z wizyty od Ciebie❤️🥰


    U nas wszystko też super! Dostałam skierowanie na prenatalne, recepty na leki na mdłości I wymioty w razie w gdybym potrzebowała. Maluch ma zawrotne 14 cm i 131 g 🥰🥰🥰 szyjka twarda piękna długa i zamknięta 💕 a co do płci wiemy na 100 % że będzie 🩷 także nie na darmo moje różowe pudla zapełnione ciuszkami z lumpkowych zdobyczy, nie bez powodu miałam buzię jaka miałam i miską moja przyjaciółka 🫣
    Ale akrobacje w brzuchu jakie mamy na zdjęciach to poezja! Wrzuciłabym, ale nie chce nikomu sprawić przykrości.
    Wysyłamy wiruski dalej! 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    aambrozjaa93, xmadziax, OldMe-NewMe, DaruniaKa, Nowa2024, Murilega, BillieJean, Gosha1510 lubią tę wiadomość

    Alicja 🩷 2016r.
    Antoni 🩵 2018r.

    D&S 👰‍♀️🤵 13.07.2024r.

    L. 🩷 🎀 🤰🧨 15.12.2024r.
    19+2 tc 286g. 🍊


    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 25 czerwca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulsik wrote:
    U nas wszystko też super! Dostałam skierowanie na prenatalne, recepty na leki na mdłości I wymioty w razie w gdybym potrzebowała. Maluch ma zawrotne 14 cm i 131 g 🥰🥰🥰 szyjka twarda piękna długa i zamknięta 💕 a co do płci wiemy na 100 % że będzie 🩷 także nie na darmo moje różowe pudla zapełnione ciuszkami z lumpkowych zdobyczy, nie bez powodu miałam buzię jaka miałam i miską moja przyjaciółka 🫣
    Ale akrobacje w brzuchu jakie mamy na zdjęciach to poezja! Wrzuciłabym, ale nie chce nikomu sprawić przykrości.
    Wysyłamy wiruski dalej! 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Super❤️ gratuluję🩷 u mnie akurat objawy się nie sprawdziły, bo też jak u Ciebie, ale jednak chłopczyk🩵😅

    Pulsik, BillieJean lubią tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 665 815

    Wysłany: 25 czerwca, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Kochana polecam Ci to usg tarczycy ! Mi Endo kazał zrobić cały pakiet tarczycowy i koniecznie do tego usg. Mówiła że wtedy dopiero będzie miała cały obraz co się dzieje z tarczycą :)
    Wlasnie chyba się wybiorę prywatnie nawet jak pediatra nie będzie chciała mi dać skierowania, dla swojego „świętego spokoju” 😊

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 665 815

    Wysłany: 25 czerwca, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dziewczyny ale się cieszę! 😍😍😍
    Jestem po wizycie i mamy pęcherzyk po lewej stronie także w czwartek znowu wizyta, USG i nastawić się że w czwartek będzie pierwsza iui 🤞🤞🤞
    Trzymam mocno kciuki!!! ❤️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ