X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 28 lipca, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Ja jeszcze nie, marcowy już tak daleko się rozkręcił, że aż dziwnie mi się tam teraz odezwać 😅
    Szkoda że nie mamy takiego naszego wewnętrznego bo tu jest fajna atmosfera, lubię tu do Was zaglądać 🥰

    Schuyler, JoAnn, BillieJean, Gosha1510, SailorMoon, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

  • Schuyler Autorytet
    Postów: 329 310

    Wysłany: 28 lipca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Szkoda że nie mamy takiego naszego wewnętrznego bo tu jest fajna atmosfera, lubię tu do Was zaglądać 🥰
    Myślę że też wychodzi to z tego że nie jest nas tu dużo i milion wątków się nie przewija. :)

    BillieJean, Chesterka1124, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możemy tu zostać nikt nas stąd nie wygania :)

    Agacia_11, Gosha1510, Chesterka1124, OldMe-NewMe, Pulsik lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Dziewczyny możemy tu zostać nikt nas stąd nie wygania :)

    Właśnie miałam to zaproponować, bo też wątek marcowy troszkę mnie przeraził ile tam osób i wiadomości 🙈
    A tak chociaż trochę się znamy z tego wątku i wcześniejszych ☺️

    BillieJean, Gosha1510, OldMe-NewMe, DaruniaKa lubią tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Subciak wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem po drugim transferze in vitro.
    Pierwszy niestety ale się nie zaimplamtował i straciłam moją Rybkę.
    Teraz jesteśmy po drugim transferze
    24.07 beta wyniosła 34,5
    26.07 beta wyniosła 98.8
    Czy mogę już się cieszyć ciąża czy czekać do wizyty która będzie 9.08 żeby lekarz ją potwierdził.
    Życzę żeby z Twoją ciążą było wszystko dobrze i żeby wizyta na którą czekasz tylko to potwierdziła ! Powodzenia 🤞 ❤️

    Schuyler lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że niby pielęgniarka a miałam taką barierę zrobić sobie zastrzyk 🫣🤣 ale dzisiaj już bez problemu jakoś poszło 😅

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Jestem 4 dni od wizyty u gina i już oczywiście panika czas start 🤯 rano wstałam i nic mi nie było, piersi wmówiłam sobie, że mi zmalały, ale zaczęłam macać i sutki bolą jak bolały 😅 czasami czuję kłucie w podbrzuszu, ale dzisiaj wyjątkowo mniej… teraz robię sobie przerwę od jedzenia i zobaczę, czy mdłości powrócą 😝

    Kochana nie ma co się stresować, w ciąży każdy dzień może wyglądać inaczej, raz jest lepiej wtedy się cieszmy, a gdy coś doskwiera to trzeba się nastawić że to szybko minie ❤️ mam nadzieję, że drugi trymestr przyniesie Ci trochę więcej spokoju ❤️

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacia_11 wrote:
    Powiem Wam, że niby pielęgniarka a miałam taką barierę zrobić sobie zastrzyk 🫣🤣 ale dzisiaj już bez problemu jakoś poszło 😅

    Nie dziwię się,
    Ja nie znoszę igieł ! W ogóle podziwiam za zrobienie sobie zastrzyku ❤️ Dzielna !

    I na pewno pełna profeska z tym zastrzykiem skoro jesteś wyćwiczona już w zawodzie ;)

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Nie dziwię się,
    Ja nie znoszę igieł ! W ogóle podziwiam za zrobienie sobie zastrzyku ❤️ Dzielna !

    I na pewno pełna profeska z tym zastrzykiem skoro jesteś wyćwiczona już w zawodzie ;)

    Teraz też siebie podziwiam 😅 zawsze pacjentom którzy nie lubią zastrzyków i się boją tłumaczę, że bardzo dobrze znam ich podejście i staram się zrobić najbardziej delikatnie jak się da.

    Trochę się będzie dłużyć do 9 sierpnia na kolejną wizytę, ale mam pozytywne nastawienie że będzie serduszko i wszystko będzie dobrze. Cieszę się, że tutaj jesteście, bo na wolnym jakoś czas minie udzielając się w naszym wątku 🥰

    Chesterka1124, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 195 99

    Wysłany: 28 lipca, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Jestem 4 dni od wizyty u gina i już oczywiście panika czas start 🤯 rano wstałam i nic mi nie było, piersi wmówiłam sobie, że mi zmalały, ale zaczęłam macać i sutki bolą jak bolały 😅 czasami czuję kłucie w podbrzuszu, ale dzisiaj wyjątkowo mniej… teraz robię sobie przerwę od jedzenia i zobaczę, czy mdłości powrócą 😝

    Ja pamiętam wszystkie ciąże codziennie macałam się po piersiach i sutkach żeby „potwierdzić” że dalej jestem w ciąży 😜😂🤦🏻‍♀️

    OldMe-NewMe, BillieJean lubią tę wiadomość

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 195 99

    Wysłany: 28 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ten lipcowy wątek jest zdecydowanie pozytywniejszy, niestety ten na "starając się ogólnie" to bardzo kiepski :( może jeszcze na końcówce się coś odbije albo chociaż sierpień się odczaruje

    Ja testuje koło 4/5 sierpnia 🤞🏻🤞🏻
    nie wiem jak wytrzymam 😂😂

    BillieJean lubi tę wiadomość

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 329 310

    Wysłany: 28 lipca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mówi że sobie wkręcam… może o faktycznie ma rację i widzę coś czego nie ma. :/

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 951 728

    Wysłany: 28 lipca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Mąż mówi że sobie wkręcam… może o faktycznie ma rację i widzę coś czego nie ma. :/
    Ciężko jest sobie nie wkręcić jak jest się po przejściach. Ja jak sama widzę cień to zachowuje to dla siebie, mąż by mnie tylko stresował. Pokazuje mu jak są pewne kreski. Faceci tak tego nie rozumieją 🤣

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 329 310

    Wysłany: 28 lipca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Ciężko jest sobie nie wkręcić jak jest się po przejściach. Ja jak sama widzę cień to zachowuje to dla siebie, mąż by mnie tylko stresował. Pokazuje mu jak są pewne kreski. Faceci tak tego nie rozumieją 🤣
    Mojemu też bym nie mówiła ale sam się domyślił że coś kręcę bo nie chciałam wypić ani wódki ani piwa na grillu.

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 664 812

    Wysłany: 28 lipca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Kochana nie ma co się stresować, w ciąży każdy dzień może wyglądać inaczej, raz jest lepiej wtedy się cieszmy, a gdy coś doskwiera to trzeba się nastawić że to szybko minie ❤️ mam nadzieję, że drugi trymestr przyniesie Ci trochę więcej spokoju ❤️
    Powiem ci, że tak. Częściowo na pewno zejdzie ze mnie strach w 2 trymestrze. Teraz co chwilę myśli, czy to maleńkie serduszko dalej bije, czy ten mój waleczny maluszek dalej rośnie… i właśnie te objawy mdłości, kłucia dawały mi taką „pewność”. Ale dzisiaj wróciliśmy od teściów, poszliśmy na drzemkę, bo byłam wykończona i obudziłam się właśnie głodna i już mnie mdli 🤭 więc chyba wszystko jest okej 😝

    BillieJean, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 329 310

    Wysłany: 28 lipca, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na tym zdjęciu, mniej prześwietlonym coś zobaczycie. Z tym że to już jest wyschnięty test.. no ale ja to po 5 minutach widziałam już…

    https://zapodaj.net/plik-qGq9Zx95Y6

    W sumie to się bawiłam aplikacją i kalendarzem i tak wyliczyłam że jakby to krwawienie dodatkowe co miałam zaraz po cb to była miesiączka to termin drugiej miesiączki miałabym jutro… poprostu przesunięte wszystko o te 10 dni tej cb…. Już głupieję. Niepotrzebnie może robiłam te testy… trzeba było czekać jeszcze.

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 664 812

    Wysłany: 28 lipca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Ja pamiętam wszystkie ciąże codziennie macałam się po piersiach i sutkach żeby „potwierdzić” że dalej jestem w ciąży 😜😂🤦🏻‍♀️
    Ahh my kobiety i nasze potwierdzenia 😅
    Gdyby moja ginka była tańsza to bym co tydzień do niej latała 😅 chociaż na razie i tak co dwa śmigać będę

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 664 812

    Wysłany: 28 lipca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Może na tym zdjęciu, mniej prześwietlonym coś zobaczycie. Z tym że to już jest wyschnięty test.. no ale ja to po 5 minutach widziałam już…

    https://zapodaj.net/plik-qGq9Zx95Y6

    W sumie to się bawiłam aplikacją i kalendarzem i tak wyliczyłam że jakby to krwawienie dodatkowe co miałam zaraz po cb to była miesiączka to termin drugiej miesiączki miałabym jutro… poprostu przesunięte wszystko o te 10 dni tej cb…. Już głupieję. Niepotrzebnie może robiłam te testy… trzeba było czekać jeszcze.
    Ja widzę taki meega delikatny cień. Na tym wcześniejszym też widziałam. Tu gdzie jest ten chyba paproszek

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 28 lipca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Ja testuje koło 4/5 sierpnia 🤞🏻🤞🏻
    nie wiem jak wytrzymam 😂😂

    Ooo to tak jak ja 😍 4 wypadnie mi +- 10/11 dpo, na 8 mam termin @. Pewnie nie wytrzymam i sikne pierwszego testa już 3 😆 ale może się uda wytrzymać do 4, mam 7 testów w zapasie 🤭

    Schuyler lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 28 lipca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Może na tym zdjęciu, mniej prześwietlonym coś zobaczycie. Z tym że to już jest wyschnięty test.. no ale ja to po 5 minutach widziałam już…

    https://zapodaj.net/plik-qGq9Zx95Y6

    W sumie to się bawiłam aplikacją i kalendarzem i tak wyliczyłam że jakby to krwawienie dodatkowe co miałam zaraz po cb to była miesiączka to termin drugiej miesiączki miałabym jutro… poprostu przesunięte wszystko o te 10 dni tej cb…. Już głupieję. Niepotrzebnie może robiłam te testy… trzeba było czekać jeszcze.

    Kurcze no ja jak tak się przyglądam i lekko ruszam telefonem to też mi się wydaje, że jest cień, naprawdę baaaardzo mały ale jest. Rób jutro sika z rana i sawan znać! Może będzie ciemniejszy cień albo co

    BillieJean lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ