X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 649 807

    Wysłany: 28 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iiii? 🤩

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 323 309

    Wysłany: 28 lipca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nic chyba… biały, a może cień cienia? Chyba mnie mózg oszukuje, bo mąż nic nie widzi. Mogłam jeszcze pinka dla pewności wysikać… no nic. Spróbuję jeszcze jutro jak nic się nie uda to dzwonię do gina ze nie mam tego okresu. :/

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 28 lipca, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    I nic chyba… biały, a może cień cienia? Chyba mnie mózg oszukuje, bo mąż nic nie widzi. Mogłam jeszcze pinka dla pewności wysikać… no nic. Spróbuję jeszcze jutro jak nic się nie uda to dzwonię do gina ze nie mam tego okresu. :/

    Kurcze, to jutro pinka sikaj i czekamy ! Może jest cień cienia, faceci tam się nie znają, my lepiej widzimy te drugie kreski 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca, 10:43

    BillieJean lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Martyna Autorytet
    Postów: 649 807

    Wysłany: 28 lipca, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    I nic chyba… biały, a może cień cienia? Chyba mnie mózg oszukuje, bo mąż nic nie widzi. Mogłam jeszcze pinka dla pewności wysikać… no nic. Spróbuję jeszcze jutro jak nic się nie uda to dzwonię do gina ze nie mam tego okresu. :/
    Kciuki zaciśnięte za jutro jeszcze 🤞🏽 mój też nie widział cienia jak był, więc oby i u Ciebie tak było 🤭

    BillieJean lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 28 lipca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    I nic chyba… biały, a może cień cienia? Chyba mnie mózg oszukuje, bo mąż nic nie widzi. Mogłam jeszcze pinka dla pewności wysikać… no nic. Spróbuję jeszcze jutro jak nic się nie uda to dzwonię do gina ze nie mam tego okresu. :/
    A może spróbuj wieczorem ? Mi mocniejsze kreski wychodziły wieczorem albo w ciągu dnia, a nie rano ☺️

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Schuyler Autorytet
    Postów: 323 309

    Wysłany: 28 lipca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    A może spróbuj wieczorem ? Mi mocniejsze kreski wychodziły wieczorem albo w ciągu dnia, a nie rano ☺️
    Chyba dziś wolę wychillowac na grillu :) poczekam, nie zbawi mnie to chyba a tylko się zdenerwuje 😂

    OldMe-NewMe, BillieJean, Agacia_11, Darrika, Roszponka, Pulsik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 28 lipca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Chyba dziś wolę wychillowac na grillu :) poczekam, nie zbawi mnie to chyba a tylko się zdenerwuje 😂
    To miłego grillowania ☺️i trzymam kciuki za jutro 🤞🤞🤞

    Schuyler lubi tę wiadomość

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1055 830

    Wysłany: 28 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mnie tu prawie nie było, więc nadrabiam i czytam i czytam 😁
    Wczoraj kończyliśmy remont, więc totalnie bez sił i wcześnie spanko 😉 ale nareszcie teraz już będą luźniejsze weekendy a za 3 tyg w końcu urlop 😍
    Miłej niedzielki dla was 😍
    Schuyler trzymam kciuki żebyś jeszcze coś tam wysikała w tym miesiącu 🤞🤞🤞

    PS. U mnie też dzisiaj deszczowo, chłodno i wietrznie, ale mi się dobrze odpoczywa w taka pogodę 😁 jakaś drzemka popołudniu na pewno wleci

    BillieJean, Darrika lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    A może spróbuj wieczorem ? Mi mocniejsze kreski wychodziły wieczorem albo w ciągu dnia, a nie rano ☺️
    To prawda, mi też !

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 28 lipca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cień cienia pamiętam wyszedł z popołudniowego sika, takiego po 16 chyba nawet 🤭

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wy się czujecie? Macie jakieś objawy? U mnie tylko zmęczenie i większy apetyt na jedzenie, kłucie jajnika i huśtawka nastrojów (biedny mój facet🤣), a tak to zero mdłości.

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 242 185

    Wysłany: 28 lipca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam dzisiaj na pierwszą stronę tego lipcowego wątku i jest więcej podwójnych kreseczek niż 🐒 i choć jestem wśród dziewczyn, które spotkały się w tym miesiącu z rozczarowaniem, to ciąże pozostałych z Was dodają takiego kopa i siły 💪💪💪🥰, że myślę sobie, jak dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można znaleźć nadzieję i pocieszenie w tej niełatwej drodze.

    Agacia_11, BillieJean, Darrika, Schuyler, DaruniaKa, Kreska41, Olcia1987, OldMe-NewMe, Pulsik lubią tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacia_11 wrote:
    Dziewczyny jak wy się czujecie? Macie jakieś objawy? U mnie tylko zmęczenie i większy apetyt na jedzenie, kłucie jajnika i huśtawka nastrojów (biedny mój facet🤣), a tak to zero mdłości.
    Żadnych aż się dziwnie czuję z tym 😂, tylko brzuch mi wywaliło i już nie mogę wciągnąć, może dlatego że to już kolejna ciąża i mięśnie nie pierwszej młodości 😅 narazie zero mdlosci, mogę jeść wszystko, od niczego mnie nie odrzuca, może tylko mocniej czuje perfumy wszystkich ludzi wokół

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 28 lipca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Zajrzałam dzisiaj na pierwszą stronę tego lipcowego wątku i jest więcej podwójnych kreseczek niż 🐒 i choć jestem wśród dziewczyn, które spotkały się w tym miesiącu z rozczarowaniem, to ciąże pozostałych z Was dodają takiego kopa i siły 💪💪💪🥰, że myślę sobie, jak dobrze, że jest takie miejsce, gdzie można znaleźć nadzieję i pocieszenie w tej niełatwej drodze.

    No ten lipcowy wątek jest zdecydowanie pozytywniejszy, niestety ten na "starając się ogólnie" to bardzo kiepski :( może jeszcze na końcówce się coś odbije albo chociaż sierpień się odczaruje

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Żadnych aż się dziwnie czuję z tym 😂, tylko brzuch mi wywaliło i już nie mogę wciągnąć, może dlatego że to już kolejna ciąża i mięśnie nie pierwszej młodości 😅 narazie zero mdlosci, mogę jeść wszystko, od niczego mnie nie odrzuca, może tylko mocniej czuje perfumy wszystkich ludzi wokół

    Oby jak najdłużej pozostał taki stan 😅 to ja jeszcze jak wcześniej kochałam słodkie to teraz mogą przede mną stać czekolada, ciastka i nie mam ochoty, nawet Kubuś do picia mnie zmulił 😅

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacia_11 wrote:
    Oby jak najdłużej pozostał taki stan 😅 to ja jeszcze jak wcześniej kochałam słodkie to teraz mogą przede mną stać czekolada, ciastka i nie mam ochoty, nawet Kubuś do picia mnie zmulił 😅
    To faktycznie mnie też do słodyczy teraz nie ciągnie :) a zawsze byłam łasuchem

    Agacia_11 lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 28 lipca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ten lipcowy wątek jest zdecydowanie pozytywniejszy, niestety ten na "starając się ogólnie" to bardzo kiepski :( może jeszcze na końcówce się coś odbije albo chociaż sierpień się odczaruje

    W czerwcu był wysyp kresek to lipiec trochę skromniejszy, ale sierpień jeszcze może nas pozytywnie zaskoczyć 🥰

    DaruniaKa, Darrika, Olcia1987, OldMe-NewMe, Pulsik lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Agacia_11 Koleżanka
    Postów: 60 164

    Wysłany: 28 lipca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    W czerwcu był wysyp kresek to lipiec trochę skromniejszy, ale sierpień jeszcze może nas pozytywnie zaskoczyć 🥰

    A jesteś już w jakimś innym wątku już typowo ciążowym lub któraś z Was?

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 947 717

    Wysłany: 28 lipca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler, kciuki 🤞

    U nas dzisiaj po 8 rano poszliśmy do parku, myślałam, że będzie przyjemnie i chłodniej. Jakie mnie zdziwienie dopadło, do domu wracałam cała mokra, a bylo chwilę po 10 🥵

    Teraz młody zasnął więc troszkę i ja odpocznę troszkę ogarnę itd.

    Cieszę się, że jeszcze chwila i sierpień. Zostanie mi miesiąc do wyjazdu do Polski, juz się nie mogę doczekać, nie byłam tam ponad 2 lata! Mega tęsknię za rodziną choć moj mąż tego nie rozumie 😜 dla niego najlepiej jak by do nas przylatywali wszyscy, a prawda jest taka, że ciężko zaprosić i zgrać rodzeństwo razem, a nasz dom nie pomieści tyle osób.

    Darrika, BillieJean lubią tę wiadomość

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 323 309

    Wysłany: 28 lipca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Schuyler, kciuki 🤞

    U nas dzisiaj po 8 rano poszliśmy do parku, myślałam, że będzie przyjemnie i chłodniej. Jakie mnie zdziwienie dopadło, do domu wracałam cała mokra, a bylo chwilę po 10 🥵

    Teraz młody zasnął więc troszkę i ja odpocznę troszkę ogarnę itd.

    Cieszę się, że jeszcze chwila i sierpień. Zostanie mi miesiąc do wyjazdu do Polski, juz się nie mogę doczekać, nie byłam tam ponad 2 lata! Mega tęsknię za rodziną choć moj mąż tego nie rozumie 😜 dla niego najlepiej jak by do nas przylatywali wszyscy, a prawda jest taka, że ciężko zaprosić i zgrać rodzeństwo razem, a nasz dom nie pomieści tyle osób.
    U nas pada taki „gnojownik”, mżawka. Jest mega wilgotno i duszno. Nienawidzę takiej pogody. Lubię deszcz, ale tego deszczem nazwać nie można. Strasznie się mordujemy w taką pogodę. A grilla musimy zrobić w garażu.

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ