X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2570 2914

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja już też, ale nie pisałam wcześniej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2021, 18:37

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie ile ważna jest fragmentacja i test HBA? Czy jeżeli zrobimy teraz, a do in vitro podejdziemy na początku roku 2022 to czy badania będą aktualne? I czy w między czasie wyniki mogą ulec zmianie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter, wydaje mi się, że nie ma ważności. Jedynie lekarz może zasugerowac, żeby powtórzyć wynik. Bo przy złym wyniku fragmentacji warto skorzystać z dodatkowych opcji "segregacji" plemników przy IVF.

    nat lubi tę wiadomość

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Słońce 😊
    Podjęliśmy z mężem decyzję i nie będziemy podchodzić do IUI. I zaczęłam się zastanawiać czy warto robić w przyszłym tygodniu te badania

  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    A powiedzcie ile ważna jest fragmentacja i test HBA? Czy jeżeli zrobimy teraz, a do in vitro podejdziemy na początku roku 2022 to czy badania będą aktualne? I czy w między czasie wyniki mogą ulec zmianie?
    U mnie w klinice wszystkie badania nasienia są ważne 3 miesiące. Lepiej dopytaj, bo to spore koszty.

    Otter lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dziękuję Słońce 😊
    Podjęliśmy z mężem decyzję i nie będziemy podchodzić do IUI. I zaczęłam się zastanawiać czy warto robić w przyszłym tygodniu te badania

    U was się tak szybko wszystko zmienia :) to jaki plan? Invitro w przyszłym roku a do tego czasu starania naturalnie ? Oby się udało do końca roku 🤞🏻

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 2 lipca 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostalam wyniki, ANA mam dodatnie 1:320, typ świecenia: ziarnisty, dodatkowo jakieś DFS70 +++ oraz Ws +++. Cokolwiek to znaczy..

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 2 lipca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter z tego względu, że od razu lecicie jak już z ivf? Faktycznie u was sytuacja dynamiczna 😁

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 lipca 2021, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany! 2 lipca i 14 stron! 🙄 ale mam tempo!
    Przybywam z wirusami, nie zachowuję dystansu i przytulam każdą z Was wierząc, że ten miesiąc przyniesie Wam tylko dobre wiadomości! Wielkie kciuki za 2 krechy! ✊✊

    Milka85, Gośka29, Asia2309, Limonka26, Oliwka91, Japoneczka z Porcelany, Ivanka93, Red555, Izi, Otter, Simons_cat, Mersalla, Księgowa, Wiolala, Cecylia, Mlodamezatka, Jo_an, Ayayanee, Agnuka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia :( <3 <3. Odezwij się do nas jak się czujesz...

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już rano dostałam w pysk testem kolejnej osoby, która zaszła w pierwszym cyklu, ehym...


    Jadę dziś na podgląd czy coś urosło i czy działamy w tym cyklu. Trzymajcie proszę kciuki za moje endometrium, tego się najbardziej boję, że będzie do dupy i nie będziemy dalej działać w tym miesiącu :(

    Iskra444, Red555, miska122, Karo123 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 lipca 2021, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    A powiedzcie ile ważna jest fragmentacja i test HBA? Czy jeżeli zrobimy teraz, a do in vitro podejdziemy na początku roku 2022 to czy badania będą aktualne? I czy w między czasie wyniki mogą ulec zmianie?

    Jeśli starania już trochę trwają, to i tak wg mnie dobrze zrobić te badania teraz. Dostaniecie jasne info czy sprawy męskie to coś, nad czym trzeba popracować i np. spróbować poprawić przed ivf. Mała wskazówka - niech mąż nie bada fragmentacji jeśli przed badaniem miał wysiłek fizyczny (mój był na 2-dniowym spływie kajakowym 😅), bo gdy wyjdą w wyniku herezje, nie będziecie wiedzieli czy to przez to.

    Zielone.Slonce, Otter lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Kinga923 Koleżanka
    Postów: 42 64

    Wysłany: 3 lipca 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, ze musiałam nadrobić wątek czerwcowy, to jeszcze w lipcowym już jest nieźle! Dziewczyny trzymam za każdą mocno kciuki za piękne, grube kreseczki ☺️⏸!

    0d1yvkcb5i48life.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 3 lipca 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Hej, ja już rano dostałam w pysk testem kolejnej osoby, która zaszła w pierwszym cyklu, ehym...


    Jadę dziś na podgląd czy coś urosło i czy działamy w tym cyklu. Trzymajcie proszę kciuki za moje endometrium, tego się najbardziej boję, że będzie do dupy i nie będziemy dalej działać w tym miesiącu :(

    Powodzenia! 😘 A z tym zachodzeniem w pierwszym cyklu to mam wrażenie, że wszyscy dookoła mnie tak zachodzą... Ale ja wierzę, że na świecie jest jakaś równowaga i wszystko dzieje się po coś, myślę, że zostanie nam to wynagrodzone i czeka na nas jakiś specjalny rodzaj ogromnego szczęścia ❤️

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino, nie ma sprawiedliwości... To przykre, gdy my rujnujemy się psychicznie i finansowo, żeby zostać matkami a inni mają to od tak.

    Dziewczyny, pomóżcie przywołać mi małpę. 🦐🦞🦀🐞🍎🍒🍅🌶️🚨🛑🚛🎀🧨🏓🥊🧵🖍️👠🐒🐒🐒
    Chce już zacząć TEN cykl.

    Ps. Ktoś tu miał sposób, żeby postraszyć małpę parasolem w d****. Także straszę. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2021, 09:11

    Red555, Karo123, Otter, Księgowa lubią tę wiadomość

  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie już w zasadzie dobrze, czuje się ok.
    W ogóle mam dziwne bóle jak na owulacje No alexwiadomo że to pewnie macicy się obkurcza.

    Chciałabym mieć już wynik histo ale tak naprawdę zastanawiam się, co tam ma być skoro nie robiłam badań genetycznych,co cocto ma w ogóle oznaczać

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie w czwartek przyszedł kolega i jak na chwilę zostaliśmy sami wyjął telefon i pokazał mi zdjęcie USG. Myślałam, że się popłacze ze szczęścia! Tak bardzo się ucieszyłam, bardzo chciałabym na każdą taka wiadomość umieć już tylko tak reagować ❤

    My w trasie, jutro rocznica i @ nadal ani widu ani słychu... Jak już się opóźnia to niech poczeka aż wrócimy w poniedziałek 😃

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4056 4826

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie przywołać mi małpę. 🦐🦞🦀🐞🍎🍒🍅🌶️🚨🛑🚛🎀🧨🏓🥊🧵🖍️👠🐒🐒🐒
    Chce już zacząć TEN cykl.

    Ps. Ktoś tu miał sposób, żeby postraszyć małpę parasolem w d****. Także straszę. 😅

    🦐🦞🦀🐞🍎🍒🍅🌶️🚨🛑🚛🎀🧨🏓🥊🧵🖍️👠🐒🐒🐒 Zielone przywołuje!!!!
    No i wiesz, znasz ten sposób, zawsze możesz kupić taki test ciążowy za 40 zł, taki drogi żeby bolało i na niego nasikać. Małpa przyjdzie szybiej niż zdąży się wyprawić kreska kontrolna 🤣

    Red oni robią po zabiegach histpat z tego co wiem żeby wykluczyć zaśniad. Po każdym zabiegu wykonują to badanie także nie stresuj się ze u Ciebie coś podejrzewają, to raczej taka formalność :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2021, 09:48

    Izi, Cecylia lubią tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😁

    Ale wczoraj namieszałam 😆 chyba zbliża mi się okres i sama nie wiem czego chcę 😂 ale po głębszych przemyśleniach i powrotu do listy zza i przeciw zrezygnujemy z IUI. Do końca roku staramy się naturalnie a później ivf 😄 w między czasie zagłębiamy się w diagnostyce

    Dopytalam w klinice i jeżeli ivf za pół roku to badanie nasienia będzie trzeba powtórzyć przed procedurą. Faktycznie jest to spory wydatek, ale zdecydowalismy się na badanie teraz. Przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoi 😉
    Wyjaśniłam też zagadkę posiewu nasienia 😂 była jakaś konkretna Pani laborantka i wszystko objaśniła 😉 na razie posiewu nie robimy, bo w badaniu nasienia jak wyjdą jakieś dodatkowe komórki/ ciałka to wtedy warto zrobić posiew. Na ostatnim badaniu nic takiego nie było więc raczej jest dobrze 😉

    Szona dziękuję za radę z wysiłkiem. Nie pomyślałam o tym. A czy wycieczka rowerowa i praca w ogrodzie też się pod zapisują? 🤔 Prowadzimy z mężem ruchliwe życie 😄

    Rano byłam w labo i nieśmiało proszę o małego kciuka za moją insuline 😊

    I oczywiście miłego weekendu dla Każdego ⛱️🏞️

    Gośka29, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dzień dobry 😁

    Ale wczoraj namieszałam 😆 chyba zbliża mi się okres i sama nie wiem czego chcę 😂 ale po głębszych przemyśleniach i powrotu do listy zza i przeciw zrezygnujemy z IUI. Do końca roku staramy się naturalnie a później ivf 😄 w między czasie zagłębiamy się w diagnostyce

    Dopytalam w klinice i jeżeli ivf za pół roku to badanie nasienia będzie trzeba powtórzyć przed procedurą. Faktycznie jest to spory wydatek, ale zdecydowalismy się na badanie teraz. Przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoi 😉
    Wyjaśniłam też zagadkę posiewu nasienia 😂 była jakaś konkretna Pani laborantka i wszystko objaśniła 😉 na razie posiewu nie robimy, bo w badaniu nasienia jak wyjdą jakieś dodatkowe komórki/ ciałka to wtedy warto zrobić posiew. Na ostatnim badaniu nic takiego nie było więc raczej jest dobrze 😉

    Szona dziękuję za radę z wysiłkiem. Nie pomyślałam o tym. A czy wycieczka rowerowa i praca w ogrodzie też się pod zapisują? 🤔 Prowadzimy z mężem ruchliwe życie 😄

    Rano byłam w labo i nieśmiało proszę o małego kciuka za moją insuline 😊

    I oczywiście miłego weekendu dla Każdego ⛱️🏞️
    trzymam kciuki ! robilas z obciązeniem ?
    ja sie caly czas zbieram na te moje krzywe ciagle przekladam ... ale w koncu musze iść bo wizyta 19 lipca..

    wczoraj jeszcze dostalam wynik 17 oh progesteron... i wyszedl podwyzszony razem z tym moim dheaso4 wiec chyba jest jakiś problem z nadnerczami skonsultuje oczywiście to zs moim ginem ..
    ale zaczelam też myslec o klinice czy może nie skonsultować naszego przypadku jeszcze z kimś...

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ