Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Walcząca-o-miłość Debiutantka
    Postów: 15 21

    Wysłany: 11 lipca 2021, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz odliczanie do kolejnych urodzin 😍 Będziecie świętować już w większym gronie 😍😍😍 Postawiłaś sobie wysoko poprzeczkę z prezentem 😁 Teraz ten prezent może przebić tylko informacja o bliźniakach za dwa lata 🤣

    Księgowa, Karo123, Asia2309, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 12 lipca 2021, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalnie nie śpię, bo czekałam na jakąś relację od Ciebie Kochana :D
    I się doczekałam.
    Aż mi łzy poleciały. Przepięknie.
    Następne urodziny będą w większym gronie 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2021, 00:03

    Księgowa, Asia2309 lubią tę wiadomość

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 lipca 2021, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K&K wrote:
    Ogólnie nakupiłam supli za 500 zł 😱 wszystko z przepisu Szony. Ale to na bank nie pomogło bo zaczął je brać od wtorku, i według kalendarza wtedy doszło właśnie do zapłodnienia, bo owu miałam w niedzielę.

    Ogólnie tak sobie ostatnio myślałam co mogło zadziałać i w sumie przed tymi szczęśliwymi sexami mieliśmy 5 dni abstynencji bo mąż miał badanie nasienia. Więc w piątek miał badanie, może wtedy pozbył się tych złych plemników i dlatego taki wynik. A sex był sobota raz i niedziela dwa razy. Może to jest jakiś sposób ze słabym nasieniem, robić dłuższe przerwy przed owu. I dopiero po pozytywnym teście jechać z koksem 💪

    Ja tylko dodam ze u nas totalnie podobnie. Badanie nasienia wyszło dość słabo, bo ruch strasznie kiepski i dużo martwych plemników. Seksu nie było chyba z tydzień, potem jeden strzał i jestem w ciąży 😂 A jak wspolzylismy co 1-3 dni w poprzednich cyklach to się nie udawało 🤷🏼‍♀️
    Ja tez zainwestowałam w suple i od owulacji maz brał 😂 wiec napewno nie pomogły

    K&K lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 12 lipca 2021, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa ❤





    Księgowa lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 12 lipca 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Ja tylko dodam ze u nas totalnie podobnie. Badanie nasienia wyszło dość słabo, bo ruch strasznie kiepski i dużo martwych plemników. Seksu nie było chyba z tydzień, potem jeden strzał i jestem w ciąży 😂 A jak wspolzylismy co 1-3 dni w poprzednich cyklach to się nie udawało 🤷🏼‍♀️
    Ja tez zainwestowałam w suple i od owulacji maz brał 😂 wiec napewno nie pomogły

    Uff, dziewczyny to już mniej zaczęłam się martwić tymi badaniami nasienia, jak coś to wezmę z Was przykład i mam nadzieję że jak cos byłoby nie tak to też wystarczy jeden strzał 🤭

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa pięknie się udała Twoja niespodzianka 😍!!!
    Dziewczyny melduje mendę,przylazła idealnie w dniu wyjazdu nad morze😡, no przynajmniej sobie spokojnie z emkiem🍻 🏖️.
    Nie będzie mnie kilka dni, robię czyszczenie głowy kochane i wracam za jakiś czas. Trzymam kciuki za Wasze wizyty,owulację, kreseczki,podglądy,badania, transfery i wszyyystko😁
    Do miłego zobaczenia😘

    mk_bambino, Limonka26, Księgowa, Karo123, Jo_an, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 12 lipca 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa ❤

    Kciuki za wizytujące ciężaróweczki, Milka za punkcje!💚💚💚


    Ja mam wizytę w klinice o 17.30 - oby dr zrobila mi usg. No i dowiemy się co dalej!

    Milka85, nick nieaktualny, mk_bambino, Gośka29, Księgowa, Karo123, Simons_cat lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 12 lipca 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka, udanego urlopu, odpocznij, oczyść głowę i wróć do nas ze zdwojoną siłą 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, scena jak z filmu <3 <3. Piękna reakcja męża. Ciekawe czy rzeczywiście będą te bliźniaki u Ciebie, bo w sumie, nikt od Moniki ich nie przejął xD

    Lilou, kciuki by pęcherzyk urósł i ładne endo!

    Maciejka, udanego wyjazdu, obyś nabrała sił! Choć z dwójką dzieci to ciężki wakacje będą :D.

    K&K, kciuki za wizytę! I czekamy na relację :)

    Milka, ładny kurniczek. Trzymam kciuki za dzisiejszą punkcję, aby nie była bardzo bolesna <3

    Lawendowe, mam nadzieję, że badania wyjaśnią i pomogą dziś zajść w zdrową ciążę. Ja też bym celowała w klinikę, tam Cię bardziej pokierują <3

    Lilou, Milka85, nick nieaktualny, Księgowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiegowa ❤❤

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka udanego urlopu ☺️🏝️🌞

    Księgowa to pewnie był najpiękniejszy prezent jaki mąż kiedykolwiek dostał ☺️

    nick nieaktualny, Księgowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa pięknie ❤️ Mam nadzieje że każda z nas doczeka takiej chwili …

    Milka moje kciuki dziś z Toba ✊🏻🍀🤞🏻 Trzymaj się kochana i daj znać po punkcji 🤗

    Milka85, Księgowa lubią tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 12 lipca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST <3
    w końcu ten koszmarny cykl się skończył, o matkomojajedyna, żyję od rana w boleściach ale w końcu @ przyszła. Więc czas na wznowienie działań. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2021, 08:53

    Lilou, Limonka26, Kaśik, nick nieaktualny, Księgowa, Karo123, Simons_cat lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, Makino,Wiolala dzięki dziewczyny,oby się udało nie myśleć o staraniach. A z moimi dziećmi lubię odpoczywać bo zawsze coś się dzieje i robimy filmy z każdych wakacji, które potem ze śmiechem oglądamy w zimowe wieczory,więc mam nadzieję na miły wypoczynek😍

    Izi to dziś nasz pierwszy dzień ciąży🍀💓👣✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2021, 09:07

    Izi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kierownik pobił dziś mądrością amebę.

    - Na pewno odchodzisz, do kiedy jesteś?
    - Tak, jestem do końca lipca
    - Ty.. A może Ty odchodzisz bo jesteś w ciąży?
    - yyy aaa to nielogiczne, jak kobieta jest w ciąży nie rzuca pracy, idzie na l4 i macierzyńskie
    - no nie wiem, no może.. ale kto wie...

    mogłabym zaznaczać w kalendarzu ile razy mnie pyta o ciążę lub ją sugeruje, zwykle gdy narzekam, że się źle czuję, boli mnie brzuch, on sugeruje ciążę, a ja mam zamiar wykrzyczeć "NIE, KUR..., MAM OKRES!" :D

    nick nieaktualny, Księgowa lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Milka85 Autorytet
    Postów: 1169 2518

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie kciuki i dobre fluidy 😙 Jedziemy na 10:30. Marzę o tym, że mieć to za sobą, ponieważ potwornie cierpię z bólu. Dziś mam już problem z chodzeniem. Dobrze, że ta punkcja już dziś, bo dłużej bym tego nie wytrzymała. Mam tylko nadzieję, że nic niepokojącego się nie dzieje i że zabieg przyniesie ulgę.

    Izi, kokoszka31, nick nieaktualny, Mlodamezatka, nick nieaktualny, Księgowa, Limonka26, Karo123, Jo_an, nick nieaktualny, Japoneczka z Porcelany lubią tę wiadomość

    preg.png

    01.2018 rozpoczęcie starań
    I procedura IVF Salve Medica Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
    🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    II procedura IVF Invicta Gdynia
    brak transferu
    III procedura Bocian Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷

    01.2022 💔 8 tc 😢
    04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
    09.2020 💔 9 tc 😢

    Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo.
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka kciuki, już zaraz będzie po i odpoczniesz ❤️

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wspaniały prezent dałaś mężowi ❤
    Maciejka udanego urlopu 🌞🌞
    Milka kciuki za punkcję 🤞🍀
    K&K powodzenia na wizycie 🥰
    Ja raczej wypadam z testowania w tym miesiącu szykuje się cykl bezowulacyjny 😞

    K&K, Księgowa lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jeszcze troszeczkę, mocne kciuki ✊🏼✊🏼✊🏼

    Księgowa 😍😍😍

    K&K kciuki za wizytę ✊🏼 Będzie wszystko dobrze 😊

    Maciejka udanego wyjazdu, zresetuj się tam 😘

    Izi, K&K, Księgowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 12 lipca 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka wszystkie kciuki na pokład! Za superjajca o za ulgę w tych niedogodnościach 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Izi lubi tę wiadomość

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ