Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone masz prawo do takich emocji! Dla mnie kobiety, które podchodzą do ivf to bohaterki juz tyle przyszłaś, że to normalne. Ja cały czas wierzę w Twój pęcherzyk 🍀🍀🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Mam taki kłębek myśli, że nie potrafię tego jakoś poukładać. Głowa mi się gotuję. 😭
    Nie wiem czy nie strzelę jakaś melisę przed wizytą, bo obawiam się, że jak usłyszę, że nic z tego to się rozpłacze na fotelu. Chociaż pewnie melisa mnie nie uratuje od powodzi łez.
    Wczoraj tylko załamał mi się głos i nie byłam w stanie nic powiedzieć przez moment a rozryczałam się dopiero w aucie.

    Nie chcę nikomu ująć ale uwierzcie mi, że te naturalne starania są jakieś łatwiejsze w przeżyciu.
    Tutaj niby jestem tak bliska do osiągnięcia celu a jednocześnie tak daleko.

    Jutro mam grilla i miałam nie pić ale jak tej owu nie będzie to nie wiem czy nie napije się, żeby się rozluźnić.


    Kochana nie dziwie się że tak się czujesz ivf to ciężka i trudna droga bardzo chcemy by się udało i bardzo dużo nas to kosztuje do tego tyle emocji, myśli a tu jeszcze dochodzi co chwile cos na co nie mamy wpływu i wszystko się przeciąga w czasie . Ja jeszcze nie zaczęłam stymulacji a już mam mętlik w głowie do tego tez wszystko się przeciągało a to czekanie naprawdę jeszcze pogarsza 😩 i zgadzam się ze ivf jest cięższe niż naturalne starania ale damy radę 💪🏻

    U Ciebie jeszcze nic nie przesadzone ja wierze że jednak pęknie i odbędzie się transfer 🍀✊🏻🤞🏻 Bądź dobrej myśli 😌 a dziś jak test ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2021, 10:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone🍀🍍💚 kciuki za pęcherzyk żeby jednak był pęknięty dzisiaj🤞🤞🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone Słońce mam nadzieję, że nasze kciuki mają moc i wizyta będzie udana ! Zaciskamy ✊🏻✊🏻🍀🍀🍀🍀

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój, chcialam zrobić krew i przez PZU się umówiłam do labo. I poszłam.
    Kłucie pierwsze okazało się niewystarczające, bo w tym labo nie ma zamrażarki i na ACTH trzeba jechać do innego.
    Poszłam do innego.
    Kłucie drugie. Ale ceny przeciwciał na celiakię 320 a w labo obok 200, niby można od razu ale tu 120 tam 120... Grażyna biznesu, wiecie jak jest.
    Trzy klucia. Wyglądam jak narkomanka, bo oczywiście mi się porozlewala ta krew i waciki nie ogarnęły 🤦

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone wierze ze będzie dobrze ✊✊

  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechże, któraś zakłada piżamkę już! :)

    Zielone - moje kciuki też się przyłączają, dla pewności ściska też te u stóp!

    Celina - haha, no wyobrażam sobie Twoje ręce... właśnie ostatnio też się wkurzyłam bo pzu umówiło mnie na badania, a jak przyszłam powiedzieli, że w tym labie ich nie robią obecnie...

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korci mnie żeby jutro zatestiwac 🤪

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Izi, Karo123, Simons_cat, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego. Niby brzuch nie boli, ale wydawało mi się że widziałam taką różową plamkę na papierze wczoraj wieczorem. Więc pewnie się rozkręci w nocy albo jutro.. Dziś był poranny ❤️ na wywołanie. Czyli te herbatki z szałwii są do dupy bo piłam 4 dziennie cały cykl a wygląda na to że faza lutealna wydłużyła się dzięki nim ...1 dzień... No nic, jeszcze jeden cykl z nią pociągnę, może potrzebuje więcej czasu.

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    U mnie chyba nic z tego. Niby brzuch nie boli, ale wydawało mi się że widziałam taką różową plamkę na papierze wczoraj wieczorem. Więc pewnie się rozkręci w nocy albo jutro.. Dziś był poranny ❤️ na wywołanie. Czyli te herbatki z szałwii są do dupy bo piłam 4 dziennie cały cykl a wygląda na to że faza lutealna wydłużyła się dzięki nim ...1 dzień... No nic, jeszcze jeden cykl z nią pociągnę, może potrzebuje więcej czasu.

    A jaka masz długość lutealnej, bo nie pamiętam?

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🆘Księgowa HELP 🆘

    Czy jak zrobię jutro APTT i PT(INR) to to już coś mi powie odnośnie trombofilii? Z tego co pisaliśmy ostatnio na białka c i s czeka się trochę, więc zastanawiam się nad tymi badaniami od ręki czy nie pójść jutro.
    Tak jak byłam spokojna z acardem tak ciągle się zastanawiam nad tą heparyną. Boje się, że robię za mało 😓

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Korci mnie żeby jutro zatestiwac 🤪
    Mam to samo, ale to będzie dopiero 9dpo 😂

    Przyszły do nas dziś suple dla mojego, cały karton. Jak to zobaczył to trochę się przeraził 🤣🙈

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Mam to samo, ale to będzie dopiero 9dpo 😂

    Przyszły do nas dziś suple dla mojego, cały karton. Jak to zobaczył to trochę się przeraził 🤣🙈
    Ja akurat 9dpo mam dzisiaj i ogólnie bym testowała ale ja brałam ovitrelle .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10082 12425

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    🆘Księgowa HELP 🆘

    Czy jak zrobię jutro APTT i PT(INR) to to już coś mi powie odnośnie trombofilii? Z tego co pisaliśmy ostatnio na białka c i s czeka się trochę, więc zastanawiam się nad tymi badaniami od ręki czy nie pójść jutro.
    Tak jak byłam spokojna z acardem tak ciągle się zastanawiam nad tą heparyną. Boje się, że robię za mało 😓

    Tak, powiedzą. Jeszcze czas protrombinowy 😊

    Otter lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Tak, powiedzą. Jeszcze czas protrombinowy 😊

    No właśnie w tym labo nie robię gdzie idę (nie mają takiej informacji na stronie). Zerkne czy gdzieś indziej nie ma 😁

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10082 12425

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    No właśnie w tym labo nie robię gdzie idę (nie mają takiej informacji na stronie). Zerkne czy gdzieś indziej nie ma 😁

    Jeśli nie ma to trudno, ale nie ukrywam, że przydałby się 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 23 lipca 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jeśli nie ma to trudno, ale nie ukrywam, że przydałby się 😊

    Teraz czytam w necie, że czas protrombinowy ma skrót pt (inr). Czy to jest ok?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10082 12425

    Wysłany: 23 lipca 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Teraz czytam w necie, że czas protrombinowy ma skrót pt (inr). Czy to jest ok?

    Czyli może robią dwa badania w jednym - PT i INR 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 23 lipca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam może dziwne pytanie, ale we wrześniu startuje z IVF. @ mam dostać 1 września. No i pasuje aby była równo 1września, oby nie wcześniej. Ale ostatnio dostaje tak 1-2 dni wcześniej. Znacie jakieś sposoby ale wydłużyć cykl? 🤔

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 23 lipca 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Czyli może robią dwa badania w jednym - PT i INR 😊


    Ooo może 😁 pójdę jutro na 7:00 do labo to dopytam 😊 dziękuję za pomoc 😉

    Księgowa lubi tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ