Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • Słomka Autorytet
    Postów: 502 382

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sway wrote:
    Bubu, Słomka do żurawinki jeszcze pokrzywa i wit. C oraz wszystko co moczopędne i zakwaszajace mocz.
    Dziewczyny chyba seksy u tesciów/rodziców się do tego przyczyniły, bo coś dziwne, że obie macie zapalenie pęcherza.😉
    Och jak dobrze, że ja wróciłam wtedy do domu, bo by i mnie dopadło.
    Kurcze może szybki seks sprzyja zakażeniom? 🤪🤣

    Sway lubi tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczyny!! 😍

    Mam już założony pessar. Lekarz powiedział, że skoro takie jest moje życzenie i nie chce zostać do jutra to 2-3h obserwacji i mogę wracać ❤️ jeju, jak ja się cieszę!

    😍♥️🥳

    Księgowa lubi tę wiadomość

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka wrote:
    Jezynka i Red trzymam kciuki! Dajcie znać od razu! O której macie wizyty?
    Ja o 12. Wg planu czyli pewnie jakaś 12.15 :)

    Słomka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa to teraz ładnie odpoczywaj w domu, we własnym łóżku 🤗

    Księgowa lubi tę wiadomość

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, księgowa do domu!!
    :)
    Ja zaraz się zbieram do domu z pracy, potem mała muszę ogarnąć. Cały czas chodzi i gada że mama ma dzidziusia, chociaż nic nie wie :)
    Śmiać mi się z niej chce

    Księgowa, nick nieaktualny, Mama_Basia, Simons_cat lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Słomka Autorytet
    Postów: 502 382

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zastosuje się do waszych porad. Ja jakoś nie jestem doświadczona w temacie, bo miałam raz zapalenie pęcherza, jakieś 10 lat temu. Ale wtedy od razu miałam też straszny ból przy siusianiu, a za chwilę krew w moczu. Bo przy sikaniu nie boli, tylko ciągle chce mi sikać. Czy zawsze ten ból się rozkręca? Bo pamiętam, że to było straszne 😱

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka wrote:
    Dzięki dziewczyny, zastosuje się do waszych porad. Ja jakoś nie jestem doświadczona w temacie, bo miałam raz zapalenie pęcherza, jakieś 10 lat temu. Ale wtedy od razu miałam też straszny ból przy siusianiu, a za chwilę krew w moczu. Bo przy sikaniu nie boli, tylko ciągle chce mi sikać. Czy zawsze ten ból się rozkręca? Bo pamiętam, że to było straszne 😱

    Dużo witaminy C!

    Słomka lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red chyba córeczka wyczuwa co jest grane 😉 ile ma lat ?

    Księgowa no w końcu 🙂 zobaczysz, że teraz wszystko będzie dobrze 🤞🤞

    Księgowa, Red555 lubią tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka wrote:
    Dzięki dziewczyny, zastosuje się do waszych porad. Ja jakoś nie jestem doświadczona w temacie, bo miałam raz zapalenie pęcherza, jakieś 10 lat temu. Ale wtedy od razu miałam też straszny ból przy siusianiu, a za chwilę krew w moczu. Bo przy sikaniu nie boli, tylko ciągle chce mi sikać. Czy zawsze ten ból się rozkręca? Bo pamiętam, że to było straszne 😱

    Chyba u kazdego inaczej. U mnie zawsze zapalenie pęcherza bez zapalenia cewki czyli nic mnie nie boli przy sikaniu tylko okropny ból pęcherza i mega parcie na pęcherz. Ulgę przynosi mi tylko siedzenie na kibelku i parcie i siusianie po dwie kropelki mimo ze wiem ze to niezdrowe. Staram się mega przestrzegać picia wody na co dzień - urolog mi kiedyś powiedział ze przy takich tendencjach do infekcji wystarczy jeden dzień nie picia wody i infekcja się rozkręci i to faktycznie mi się sprawdza ;)

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka wrote:
    Sok na pewno, a to drugie muszę sprawdzić bo nie znam 😉 dzięki!

    Ja kiedyś jak miałam co miesiąc zapalenie pęcherza to piłam właśnie fitolizyne. Kupowałam w formie pasty w tubce, wyciskałam na łyżeczkę i rozpuszczałam w wodzie. Śmierdziało i smakowało okropnie (zioła z alkoholem), ale działało. Teraz można ją kupić w tabletkach (kapsułkach) także o tyle dobrze. Chociaż dla mnie forma pasty do rozpuszczania jest lepsza, bo zanim kapsułka się rozpuści to trochę czasu mija.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2021, 16:19

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczyny!! 😍

    Mam już założony pessar. Lekarz powiedział, że skoro takie jest moje życzenie i nie chce zostać do jutra to 2-3h obserwacji i mogę wracać ❤️ jeju, jak ja się cieszę!

    Cudowna wiadomość!! Uciekaj do domu i odpoczywaj ❤️

    Księgowa lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala jaki ładny suwaczek ♥️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli zapalenie zdarza Wam się często to polecam badanie moczu partnera! Ja się meczylam kiedyś ciągle i ciągle.. Okazało się, że mój miał jakieś bakterie. Wyleczył i jak ręka odjął - ja tylko na koniec dostalam antybiotyk (jakiś jednodniowy do picia, okropnie słodki). Od tamtej pory baaaaaardzo rzadko mi się zdarza.

    Karo123 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka wrote:
    Kurcze może szybki seks sprzyja zakażeniom? 🤪🤣

    Odkąd po seksie idę się podmyć i wysikać przestałam mieć problemy z pęcherzem. Także dziewczyny, romantico przytulaski po muszą poczekać, najpierw trzeba oddać chociaż kropelkę 😂

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksuegowa super ze do domu ❤

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zla bo nadal nie mam wyników ana a minęły już 15 dni... rak samo wczorajszych tez nie ma potazka....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Odkąd po seksie idę się podmyć i wysikać przestałam mieć problemy z pęcherzem. Także dziewczyny, romantico przytulaski po muszą poczekać, najpierw trzeba oddać chociaż kropelkę 😂
    U mamyginekolog kiedyś wyczytałam właśnie, że po seksie nie trzeba się nie wiadomo jak podmywać tylko właśnie zrobić siusiu. U mnie to działa i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam jakąkolwiek infekcje. No i nie wolno wstrzymywać! Ja z natury chodzę często do toalety, a po kawie i herbacie to już w ogóle.

    Olcykowa, Olliiii, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4079 4844

    Wysłany: 15 listopada 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja jestem zla bo nadal nie mam wyników ana a minęły już 15 dni... rak samo wczorajszych tez nie ma potazka....

    Wrrrr Anka 😩 co te wyniki ostatnio… ciagle jakieś problemy z labami 😏 kciuki żeby w końcu przyszły ✊

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 15 listopada 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    U mamyginekolog kiedyś wyczytałam właśnie, że po seksie nie trzeba się nie wiadomo jak podmywać tylko właśnie zrobić siusiu. U mnie to działa i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam jakąkolwiek infekcje. No i nie wolno wstrzymywać! Ja z natury chodzę często do toalety, a po kawie i herbacie to już w ogóle.

    O tak! Też to czytałam i to było moje wybawienie. Miałam czasami takie infekcje, że płakałam z bólu. Przestałam nosić wkładki i zaczęłam robić siusiu po seksie i jak ręką odjął 💁🏻‍♀️


    Anka, ja też czekam i czekam na swoje wyniki i nic :( może tyle pracy mają te wszystkie laboratoria 🤔 kiedyś pobranie krwi zajmowało mi 5 minut, a teraz ciągle takie kolejki, i to prywatnie, że czasami i z godzinę siedzę.

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/6b7ddd8159b45.jpg.html sa vo myślicie?

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ